Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja też zamówiłem w empiku edycję szaleniec cena to 256zł także się opłacało :) 56zł różnicy to za bonusy się opłaca a w różnych sklepach różne ceny nawet zwykła wersja 209zł i 218zł widziałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:))

do mnie już idzie edycja szaleńca

a hitman nie skończony

No kurde, chyba żartujecie. Ciekawe czy w salonach empiku też już jest. Niby mam pre-order na czwartek i pewnie poczekam, ale dziwne, że mają wcześniej :/ Pewnie Media Markt na półki też jutro wystawi. W sumie nie ma sie co dziwić, recenzje poszły przed tygodniem, dużo zamówień jest. Zyski będą...

EDIT: Dzwoniłem do 3 kropek i powiedzieli mi, że będą starali się zrealizować zamówienia "FC3" szybciej, niż dopiero w dniu premiery (czyli w czwartek), ale nie jest mi w stanie powiedzieć, czy będzie to dziś, czy jutro ^^

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty za ile kupiłeś i jaką wersje ? bo w tej cenie to chyba się opłaca szaleńca ? niby na stronie pisze 269 ale jak klikniesz to już ci pojawia się 256 i zapłaciłem kartą i opłacone i już wysłane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby empik wystawił na półki

preordery chyba tylko wysyła-miło zaskoczył taką szybką wysyłką

jutro najpóźniej będzie jak i nie dzisiaj

hitman trzeba skończyć w trybie przyspieszonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzecie mieli gierkę to dajcie znać czy można ten słaby pl dub wyłączyć i ustawić oryginalny...chyba że reklama mnie zmyliła...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro bądź pojutrze bedzie w moim sklepie do odbioru. mniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzecie mieli gierkę to dajcie znać czy można ten słaby pl dub wyłączyć i ustawić oryginalny...chyba że reklama mnie zmyliła...

Nie ma dubbingu w FC3. Są tylko napisy ;) dubbing został podpięty tylko pod reklamę tv.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dubbingu w FC3. Są tylko napisy ;) dubbing został podpięty tylko pod reklamę tv.

Dzięki Bogu :) to może teraz rozważę kupno tej gry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dziwne wrazenie, ze recenzje to jedno a to co zobaczymy na ekranie tv - drugie.

uwazam, ze jak zwykle dostaniemy najgorsza wersje, marny port.

wystarczy wejsc ja youtube i zobaczyc gameplaye z xboxa. Wygladaja swietnie. Te z PS3 - jak zwykle marnie. Szkoda.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

a ja mam dziwne wrazenie, ze recenzje to jedno a to co zobaczymy na ekranie tv - drugie.

uwazam, ze jak zwykle dostaniemy najgorsza wersje, marny port.

wystarczy wejsc ja youtube i zobaczyc gameplaye z xboxa. Wygladaja swietnie. Te z PS3 - jak zwykle marnie. Szkoda.

Eh, znów ten kompleks PS3 Po pierwsze to weź się chłopie najpierw przyjrzyj prawdziwym gejmplejom z X360, a nie tym z PC z podłączonym padem i potem porównaj choćby z filmikiem który wrzuciłem w poprzednim poście. Po drugie to co to znaczy to "jak zwykle marnie" to któa gra ostatnio na X360 wymiatała grafiką a na PS3 wyglądała marnie? Serio napisz, bo sam już jestem ciekawy. Bo pomijając niechlubny(choć wcale nie tak tragiczny jak wielu osobom które NIE GRAŁY się wydaje) przypadek Bayonetty to ja nigdy nie zwróciłem na coś takiego uwagi. No chyba że chodzi ci o takie rzeczy jak 3 klatki więcej i krzaki pojawiające się 10m wcześniej w RDR

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder zlozony, jakk ktos naprawde nie moze sie doczekac to VonZay na youtube powstawił filmiki, świetny komentarz.

Byle do piątku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dziwne wrazenie, ze recenzje to jedno a to co zobaczymy na ekranie tv - drugie.

uwazam, ze jak zwykle dostaniemy najgorsza wersje, marny port.

Wróżbito Macieju! Podaj jeszcze numerki z środowego totolotka, bo chciałbym zagarnąć trochę kasy w najnowszym losowaniu.

A tak serio - brednie. Oglądałem kilkanaście gameplay'ów z PS3, czytałem kilkanaście recenzji - różnicy w porównaniu do Xpudła nie ma żadnej. Z resztą - chłopcy z ps3site.pl w swojej recenzji też napisali dużo konkretów na ten temat. Ja im wierzę, nie widzę powodu, dlaczego miałbym tego nie robić. Ubisoft dlatego ustalił wygaśnięcie embargo na tydzień przed premierą, bo wiedział, że zrobił cudowną grę (średnia ocen mówi sama za siebie - i to nie na PC, tylko na WSZYSTKICH platformach). Zupełnie przeciwnie dla - przykładowo - EA, którego recenzje MoH: Warfighter pojawiły się dopiero po premierze.

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danny Boy pisząc posta myslalem dokladnie o RDR ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją grę w edycji szaleniec będę miał niestety jutro :( empik mi dopiero dzisiaj wysłał a myślałem, że już dzisiaj pogram :P wszystkie osoby zainteresowane współpracą albo multi zapraszam, moje psn id: pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie właśnie przyszła wiadomość że mam do odbioru:)

po robocie zasuwam i mam nadzieję na powtórkę z FC 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, gram.pl też już wysyła, podobnie kilka innych sklepów. 3kropki zaczynają wysyłać jutro, a odbiory osobiste dopiero od czwartku. :aggressive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już potwierdzone odbieram jutro popołudniu osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arkadiuszj ty zamawiałem odbiór w sklepie czy dostawę do domu ? jak tobie empik wysłał wczoraj to nie rozumie czego moje zamówienie zostało dzisiaj wysłane jak miałem opłacone itd. ale trudno jeden dzień zmęczę... a w piątek urlop, mam dużo do wykorzystania i już mnie wręcz proszą żebym coś wziął :) hehehe premiera Far Cry 3 to taka okazja, że trzeba poszaleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arkadiuszj ty zamawiałem odbiór w sklepie czy dostawę do domu ? jak tobie empik wysłał wczoraj to nie rozumie czego moje zamówienie zostało dzisiaj wysłane jak miałem opłacone itd. ale trudno jeden dzień zmęczę... a w piątek urlop, mam dużo do wykorzystania i już mnie wręcz proszą żebym coś wziął :) hehehe premiera Far Cry 3 to taka okazja, że trzeba poszaleć :)

zamawiałem z odbiorem w sklepie i nawet nie jest opłacone więc może tu przyczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może, że odbiór w sklepie tak mi się wydaje bo mi dzisiaj rano wysłali to pewnie w sklepie mógłbym też dzisiaj odebrać... a trzeba dodać czas dostawy do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to grajcie grajcie :) - ci co mają i rozwiejcie moje wątpliwości ;)

ja gre i tak kupie na tej promocji z empiku w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie osobiscie podobaja filmiki farcry3 experience na ytube.swietna reklama gry.moglby byc z tego dobry film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×