Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

FarCry grałem na PC lata temu u wujka mało się nie zlałem w gacie jak widziałem jaka tam jest grafa :)

FarCry 2 nie grałem i po opiniach w necie widzę że nic nie straciłem a tylko uratowałem pieniądze które bym zmarnował.

FarCry 3 po trailerach i "powrocie" z afryki w tropiki preorder jest już mój.

Jest jakieś info o PL wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miejmy nadzieję, że będą chociaż napisy, aczkolwiek jeśli gra będzie tylko po angielsku jakoś się nie zmartwię, ale niemniej jednak :tongue:

Far Cry był genialny, w moim mniemaniu był nawet ciut lepszy niż wielkie Half Life'y i Doom'y 3, grafika, fizyka postaci i broni, sztuczna inteligencja, klimat, dobra ścieżka dźwiękowa i ogólne dopracowanie tej gry stało na bardzo wysokim poziomie i w zasadzie prócz fatalnego polskiego dubbingu i wysokich wymagań sprzetowych ta gra nie miała wad.

Odnośnie części drugiej, to po paru godzinach gry ją wyłączyłem. Grafika na PC powalała, dało się wczuć w tę afrykańską atmosferę w ogromnym, klimatycznym świecie, ale gra na dłuższą metę nużyła monotonnymi, powtarzającymi się misjami i słabą inteligencją ciągle respawnujących się wrogów. W multi akurat nie grałem, więc się nie wypowiem, ale podobno opinie są podzielone.

Wracając do głównego tematu dyskusji trzeba trzymać kciuki za to, że nie spartolą tej gry i będzie to czarny koń wśród shooterów w 2012 roku

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer z beznadziejną muzyką. Premiera we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer z beznadziejną muzyką. Premiera we wrześniu.

Trailery fajne, ale chętnie zobaczyłbym więcej gejmpleju, bo póki co to wiemy że naszą nemezis będzie świr z irokezem i że jest śliczna grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer

Po raz kolejny świetny trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw poczekam aż ją ktoś dokładniej ogra i będę recenzje wtedy pomyśle na kupnem tej gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeden wielki syf

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to lepiej od dwójki wygląda... Grafika jakaś brzydka (szczególnie ten ogień) ale to pewnie dlatego, że to pre-alpha. No i ten głos kolosa, którym sterujemy... Matko boska, oni jakiegoś murzyna prosto z Kambodży wzieli? "AJ NID TO RILOŁD" jeszcze powinien dodać "madafakers"... Jest dobrze, ale zwiastun MP Maksia zrobił na mnie o wiele większe wrażenie.

Ale ten killcam jest zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi mi o grafike,ale juz czuje te smieszne perki i inne badziewia. Killcam sie znudzi po kilkunastu razach,ale patent calkiem niezly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie na jakiej zasadzie mają te "buffy" działać, bo z tego co widze, to co chwile ktoś w teamie daje jakiegoś sprinta czy życie.

P.S: Ta broń z tłumikiem strasznie mi przypomina pewnego exa na PS3 zaczynającego się na literkę K. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale badziewie

Ja chyba za duzo shooterow od Dice pogralem,bo te dźwięki i wygląd broni to tak samo zryte jak w codzie.

Jeszcze te perki i killstreaki...widać,ze zależy im na graczach call of duty

Boja sie słaba sprzedaż,jeszcze niech dadzą predatora,napalm i gowno z nieba za 24 kille.

Bardzo kreatywny multiplayer,lecz w sumie czego sie spodziewać od Ubisoft.

Ta gra pewnie bedzie kozacka w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi mi o grafike,ale juz czuje te smieszne perki i inne badziewia. Killcam sie znudzi po kilkunastu razach,ale patent calkiem niezly

Niestety, ale dziś niemal każdy fps na siłę stara się zostać kolejnym COD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale dziś niemal każdy fps na siłę stara się zostać kolejnym COD.

Miedzy innymi dlatego wybralem BF. Brak killstreakow,atomowek z coda ani smiesznych terminatorow z resistance 3. Zreszta FarCry 3 to dla mnie singiel bez multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie. Zobaczyliście 7 minut gry i już wydaliscie wyrok. Jeśli killstreaki nie bedą stricte za fragi to będzie dobrze. Wystarczy, że levele będą dobrze skonstruowane. Na pewno nie będzie gorzej niż w Dead Space 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety niewiele jest gier,ktore sa w stanie zrobic cokolwiek sensownego w temacie multi. Przez udziwnione ks'y odrzucilo mnie multi w Crysis 2,res 3, cod i wszystkich wzorujacych sie na codach grach. Poczekam na kolejne gameplaye,ale watpie zeby cokolwiek mnie przekonalo do multi w FC3. Gre kupie tylko dla singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazikosky zgadzam się z Tb w prawie 100% to ,że dźwięki w bf3 są perfekcyjne nie znaczy ,że w innych grach są chujowe po prostu za długo grasz w bf-a.

A tak w ogóle ta gra jest gównie nastawiona na singla tak jak jej poprzedniczka multi w niej to tylko taki miły dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 pokazywany na mocarnym PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 player co-op, split screen + osobna kampania? Yes please :banana:

Gra zapowiada się coraz lepiej, myślę że to może być (obok Dishonored), jedna z tych gier które sobie zapreorderuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×