Skocz do zawartości
Emir

The Orange Box

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem! Nigdy nie przepadałem za Half Life'ami i ich klimatami ale ten Half Life jest poprostu Boski! Gra pełna akcji ehkm... Gry pełne akcji. Gram już dość długo a jeszcze przechodze Half Life2: Zostało jeszcze Half Life2 Episode 1 i Episode 2 i Portal - czyli gra jest baardzo długa! Nocki sobie zarywam przy Team Fortress 2 a w dzień pykam w HL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala ci zawsze TF2?? :/ bo ja mam OB od miesiaca i ani razu mi nie zadzialalo TF2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziala ci zawsze TF2?? :/ bo ja mam OB od miesiaca i ani razu mi nie zadzialalo TF2 :/

Działa cały czas... Jak wygląda problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Zostaje przy łączeniu się do EA online.

Edit: AAmerykance i Anglicy maja to samo. Na innych kontach powinno odpalic. Zaloz sobie nowe konto ew. jak juz masz wiecej, to wejdz na tym drugim (chodzi o psn id). Nie rob na Polske, moze na Anglie ew. USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione konto na Anglię i jak wyżej mówiłem działa mi wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dzisiaj, możliwe też, że wymaga to otwarcia portów (pewnie w instrukcji jest wszystko napisane). Jak do czegoś dojdę, to edytnę tego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam na Polskę i mi gra działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem grę nie miałem z nią żadnych problemów z połączeniem disconnectów ani lagów o których mówiliście. Konto miałem na Polskę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc może to być problem z portami bądź firewallem(?). Ale warto pomęczyć się aby ta gra działała bo jest świetna! Akcja non-stop! Zróżnicowane klasy, mody, mapy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdziłem. Działa mi na innym koncie przypisanym na Anglię. Czyli analogicznie pawlos zrób konto na polskę, powinno się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Orange Box, ale sądząc po recenzji w PE (Podobno grafa tak cienka i animacja że aż obrzydza :/) raczej nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałem w Orange Box, ale sądząc po recenzji w PE (Podobno grafa tak cienka i animacja że aż obrzydza :/) raczej nie zagram.

Grafa wcale nie jest taka brzydka a animacja jest moim zdaniem świetna! Ale nie chcesz grać nie graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja w PE byla na Xboxa najpaierw ja przeczytalem i powiedzialem ze nie kupie ale wiele osob na forum sie wypowiadalo ze super i kupilem i warto bylo xD NIE WIEZYC PE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka dni temu i się zawiodłem. Wielka ogromna kupa - ta gra najzwyczajniej na świecie przycina. Zarówno w HL2, w EP1, EP2 oraz w TF2. Aż się przez to nie chce grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem kilka dni temu i się zawiodłem. Wielka ogromna kupa - ta gra najzwyczajniej na świecie przycina. Zarówno w HL2, w EP1, EP2 oraz w TF2. Aż się przez to nie chce grać

Hmmm... Ja żadnych przycinek nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycinanie na PS3?? I to w HL?? Sorry ale to niewiarygodne co piszesz. Może coś masz nie tak z konsolą, czego Ci nie życzę w żadnym wypadku. Sama gra jest świetna i zdobywa najlepsze recenzje na całym świecie wraz z opiniami użytkowników, więc to chyba o czymś świadczy nie? Jeśli ktoś nie lubi serii HL czy ogólnie FPP (chociaż HL takim zwykłym FPP wcale nie jest) to niech się za takie gry nie bierze, proste... Moja ocena to 9,5/10. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Jeśli ktoś nie lubi serii HL czy ogólnie FPP (chociaż HL takim zwykłym FPP wcale nie jest) to niech się za takie gry nie bierze...

Troszeczkę sie mylisz . Ja NIGDY nie lubiłem HL! Jak widziałem tą grę to mnie brało na wymioty . Teraz mam Orange Box'a i stwierdzam że lepszej gry nie ma! Naprawde! Tak mnie fabuła wciągnęła i pomysłowość że nie mogę się doczekać następnych odsłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to mały test - niech ktoś odpali Episode 1 i zaraz z początku jest taki moment kiedy zjeżdża się taką szklaną windą w dół, z góry spada metalowy złom. Popatrzcie sobie w dół w tej windzie i powiedzcie czy nie zarywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 40 i mi nic nie przycina, wszystko smiga az milo,

pierwsza gra jaka kupilem z ps3 to wlasnie orange box, jeden minus to ze ciezko sie przestawic z pc na ps3 w tej grze. przynajmniej dla mnie, ale damy rade trosze nauki z posługiwaniem sie padem i bedziemy grac.

dzis prawdze czy TF2 u mnie dziala, mam konto PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może ja się za bardzo przyzwyczaiłem do COD4 i niepotrzebnie sapię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×