Skocz do zawartości
Emir

The Orange Box

Rekomendowane odpowiedzi

wybaczcie, że tak odnawiam temat. jak sie ma teraz w ogole Orange Box ? opłaca sie go brać na ps3?

Tak. 20h świetnej zabawy z HL2 + oba epizody to raz.

Portal który zabija na miejscu to dwa.

Cena która jest śmieszna jak za tyle grania to trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wybaczcie, że ciągnę temat, który był pewnie kilka razy poruszany, ale co jest w tej grze takiego fajnego? Prosiłbym krótko, najlepiej w kilku punktach (jeżeli by sie dało ). Dziś byłem w MM i widziałem za 120zł więc całkiem, całkiem jak na 5 gier. No i co lepiej brać, The Orange Box + Ratchet & Clank, Call of Duty 4, czy Top Spin 3 i Unreal Tournament III?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tej grze fajnego, to jest HL, jedno z niewielu FPP z naprawdę dobrą długą i ciekawą fabułą czekam na 3 epizodzik w którym ma się wyjaśnić wszystko. No i portal który jest fenomenem i TF który przedłuży żywotność rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

half life jest jak dobra książka... im dłużej grasz to tym gra wydaje się lepsza x] (szczególnie polecam mieć dobry zestaw hi-fi i dobrą znajomość języka angielskiego) jeżeli grałeś w pierwszą część (klasyk xD) to będziesz poprostu w niebo wzięty. Ja do dziś lubię odpalić sobie HL i próbować znaleść wszystkie smaczki pozostawione przez programistów ;] zdobył ktoś karabin ks. gregoriego ? ;]

P.S

portala i tf a nie razu nie włączyłem, bo po co? Orange Box kupuje się tylko dla half lifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Orange BOxa na PC, ale robilem na odwrot niz wy. Wogole nie ruszylem Half Life'a a gralem w TF2 i Portal. Jakos nie ciagnie mnie HF. Jedynie jedna dobra gra kojarzy mi sie z tym tytulem, a mianowicie Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej, wybaczcie, że ciągnę temat, który był pewnie kilka razy poruszany, ale co jest w tej grze takiego fajnego?

Fabuła która wciąga.

Klimat który porywa.

Gravity Gun który rozbawia.

Alyx która rozczula.

portala i tf a nie razu nie włączyłem, bo po co? Orange Box kupuje się tylko dla half lifa

BZDURA!

Dzięki temu że nie odpaliłeś Portal straciłeś okazję by poznać jedna z najwspanialszych gier EVER. Gratuluję!

http://www.ps3forum.pl/PORTAL-t4968.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu gra może i najlepsza ale według Ciebie mnie portal nie porywa z tego co widziałem jest to gra logiczna z innowacyjnym zastosowaniem portali i... i to wszystko i w brew temu co napisałeś, na pewno nie jest to gra dla której warto kupić OB, może i z dodatku stała się perłą ale wciąż pozostała dodatkiem... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allu gra może i najlepsza ale według Ciebie

Napisałem dokładnie "jedna z najwspanialszych gier".

z tego co widziałem jest to gra logiczna z innowacyjnym zastosowaniem portali i... i to wszystko

No tak innowacyjność jest obecnie passe... Gdybyś chwilkę jeszcze popatrzył to zauważyłbyś niesamowity czarny humor który rzadko pojawia się w świecie gier.

i w brew temu co napisałeś, na pewno nie jest to gra dla której warto kupić OB, może i z dodatku stała się perłą ale wciąż pozostała dodatkiem... ;]

Pozwól że sparafrazuję Twoją wypowiedź:

The.YaaHoo gra może i jest tylko dodatkiem ale według Ciebie

Na koniec polecam:

http://www.escapistmagazine.com/videos/vie...-The-Orange-Box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki tak więc Allu podsumowując może i jest to "jedna z najwspanialszych gier" ale nie dla mnie ;P Portal jest taką wisięńką na toricie ale nie każdy lubi wiśnie, prawda? ;]

P.S ludzie, błagam ;] nie zwracajcie się do mnie per ,,The.YaaHoo" ;] brrr ale to dziwnie brzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są gusta i guściki tak więc Allu podsumowując może i jest to "jedna z najwspanialszych gier" ale nie dla mnie ;P Portal jest taką wisięńką na toricie ale nie każdy lubi wiśnie, prawda? ;]

P.S ludzie, błagam ;] nie zwracajcie się do mnie per ,,The.YaaHoo" ;] brrr ale to dziwnie brzmi

Kolejorz!

Orange Box to wspaniały zestaw gier.

Dla mnie HL jest jedynym FPP w takich klimatach (kosmos i nierealne ciekawostki) od którego nie mogę się oderwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytań kilka.

Czy grafika jest dużo słabsza niż na Xbox'ie i gdzie to widać?

Czemu gameplay jest wg recenzantów duzo słabszy niż ten z wersji Xbox'owej?

Czy jak kupię grę, to gra mi sie spodoba, mimo, że jest słabsza? Jak ktos gral w obie wersje to prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytań kilka.

Czy grafika jest dużo słabsza niż na Xbox'ie i gdzie to widać?

Czemu gameplay jest wg recenzantów duzo słabszy niż ten z wersji Xbox'owej?

Czy jak kupię grę, to gra mi sie spodoba, mimo, że jest słabsza? Jak ktos gral w obie wersje to prosze o odp.

Nie grałem na XBOX ale odpowiem na 3 pytanie.

Jeśli lubisz klimat HL to będziesz zachwycony (dla mnie ta gra jest najlepszym remakiem) Wszystko co związane z HL dla mnie ocieka miodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyaliles jak szczerbaty w suchary. Obie gry sa identyczne tylko ta na PS3 miala tendencje do przycinania co sie znacnzie poprawilo po patchu.

No wiesz, na ign róznica jeżeli chodzi o grafikę to 1,5 w 10-cio stopniowej skali. Ale dzięki, uspokoiłeś mnie i teraz jestem pewny zakupu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż grzech, że kupujesz tak dobrą grę dopiero teraz a co do różnic graficzny naprawdę nie masz się czym przejmować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyaliles jak szczerbaty w suchary. Obie gry sa identyczne tylko ta na PS3 miala tendencje do przycinania co sie znacnzie poprawilo po patchu.

Nie słyszałem o tym patchu może dlatego że nie mam gry ale jak mocno poprawił płynność gry bo pamiętam po jej wyjściu była "nie do grania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałem o tym patchu może dlatego że nie mam gry ale jak mocno poprawił płynność gry bo pamiętam po jej wyjściu była "nie do grania"

Interesujące... Połowę gry przeszedłem przed łatką a drugą połowę już po i jakoś nie zauważyłem że była nie do grania...

Powtarzasz po kimś czy też sam odczułeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wg WAS jest najlepsze w TOB, HL2, TF, czy Portal?

PORTAL!

Czysta rewelacja Skondensowany fun Adrenalina nagrana na płytę

Pokochałem tą grę i uważam że Orange Box warto kupić choćby dla niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wg WAS jest najlepsze w TOB, HL2, TF, czy Portal?

zdecydowanie HL, jeżeli szukasz gry która Cię wciągnie, poruszy i zostanie w pamięci na dłuuugo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie HL, jeżeli szukasz gry która Cię wciągnie, poruszy i zostanie w pamięci na dłuuugo ;]
PORTAL!

Czysta rewelacja Skondensowany fun Adrenalina nagrana na płytę

Pokochałem tą grę i uważam że Orange Box warto kupić choćby dla niej

No, a co z TF? Dużo odstaje, bo po gameplay'u wyglądało na niezły fun Co do Portal to rzeczywiście wymiata, a HL. No cóż, bardziej mnie jednak ciągnie do TF i Portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, a co z TF? Dużo odstaje, bo po gameplay'u wyglądało na niezły fun Co do Portal to rzeczywiście wymiata, a HL. No cóż, bardziej mnie jednak ciągnie do TF i Portal.

TF jest grą w stylu unreal turnament więc jeżeli lubisz takie klimaty to możesz brać w ciemno, ponieważ z tego co pamiętam ludzie wychwalali tą grę kupując orange box, kupujesz 3 różne gry: prosty, szybki deathmatch (TF) łamigłówke (portal) i porządny fps (HL) więc, tak TF odstaje on innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesujące... Połowę gry przeszedłem przed łatką a drugą połowę już po i jakoś nie zauważyłem że była nie do grania...

Powtarzasz po kimś czy też sam odczułeś?

No tak na SG czytywałem za jej czasów że kulawa animacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak na SG czytywałem za jej czasów że kulawa animacja.

Więc oficjalnie proszę Cię: NIE OPOWIADAJ JUŻ NIE SPRAWDZONYCH PRZEZ SIEBIE GŁUPOT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. kupilem juz orange box i framerate jest nawet zajebisty ale mam problem. jak gram to po prau minutach dzwiek zaczyna trzeszcec. mam dwa kable hdmi i na dwoch jest tak samo. wiecie moze czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowe pudełko poleżało tydzień na półce i dzisiaj skusiłem się przetestować jak na razie 2 gry: Hlaf-Life 2 i Portal. Pierwsza świetna, druga albo słabiutka albo jeszcze nie wystarczająco zapoznałem sie z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×