Skocz do zawartości
Emir

The Orange Box

Rekomendowane odpowiedzi

mam 60 GB i gram tez w COD4 i jakos sobie radze, gorzej po kilku godzina z orange boxem wejsc na COD4 online to wtedy troche mi nie idzie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wogóle z niczym nie idzie jak już pograłem w COD4. Ta gra jest genialna pod względem sterowania i wczucia się w otoczenie. teraz mi brakuje wszędzie przykładania broni do oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy to jest temat o CoD'zie 4?

Przeszedłem Half Life 2 i Half Life 2: Episode 1 (no i pół ep2 ale nie będę o nim dopóki go nie przejdę) i stwierdzam że to jest cud nad cudami! Nigdy nie sądziłem że będę tak o tej grze mówił ale owy Orange Box nie może być określony inaczej! Dziesiątki potworów biegnących na ciebie, rzucających czym się da i walących w drzwi! Grę polecam każdemu! Nawet tym, którzy nie przepadają za Half Life'ami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem w instrukcji OB ze do TF2 trzeba odblowowac porty ale czy ktos moze mi powiedziec jak to zrobic xD bo jestem w tym zielony, dodam ze nie mam zadnego oprogramowania zainstalowanego do routera (BT HomeHub Standard ) po formacie system sam znalazl siec (net do kompa mam przez ethernet a do ps3 prpzez wifi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli udostępniasz neta w kompie dla ps3, zobacz programem Windows Worm Door Cleaner, da się tym zamknąć porty, ale nie wiem czy otworzyć ( nie próbowałem, ale nie zaszkodzi xD ale jak chcesz mieć wirusy xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec musisz sobie wejść do panelu sterowania routera (zwykle przez przeglądarkę) i tam pokombinować.

Co do wydajności to sorki ludzie - bez ściemy ta gra ma poważne problemy z frame rate, nie bez powodu EA obiecuje wydać patch'a. Inna sprawa że giera jest naprawdę fajna chociaż bez jakichś megazachwytów. Podstawowego HL2 przeszedłem jak wyszedł na PC więc moja ocena dotyczy tylko Episode 1 (przechodzę Ep. 2). Jesli miałbym ocenić całą historię Half-Life to miażdży i rozsmarowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisał wyżej o dziesiątkach zoombie rzucających przedmiotami. Mi się wydaje, że genialność tego utworu polega na tym, że uczestniczymy w epickiej przygodzie (), nie chodzi tu o tylko o potwory, ale też o te mini zagadki, relacje między bohaterem a bohaterką, walce kombinatu z ludźmi (i nie tylko). Tak ukazanej historii i zrównoważonej gry (nie ma tu 100 wrogów na raz, czasami trzeba głową ruszyć) jak słowo daję nie widziałem nigdy. I o ile w HL 1 grałem 20 minut, to HL 2 wciągnął mnie tak, że jestem w połowie epizode 2. Gierka zjawiskowa słowem i już nawet te drobne (przynajmniej u mnie) dropy animacji kłopotu nie sprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nawrócony malkontent popieram. Po jakimś czasie zrywy animacji po prostu nie przeszkadzają bo w czasie kiedy musi być płynnie to jest płynnie. A sama gra... hmmm... skłaniam się ku twierdzeniu że cykl HalfLife to najlepsza gra komputerowa w jaką grałem, o ile nie najlepsza jaka wogóle powstała. Nie spotkałem jeszcze takiej ilości mniejszych lub większych nienudzących się zagadek, fantastycznie wymyślonych wrogów oraz bajecznej historii. Ta właśnie historia od 10 lat regularnie mnie przyciąga i nigdy nie mogę przestać się nią zachwycać.

Temat dźwięku pominę bo ktoś pomyśli że Valve mi zapłaciło za ten post jak jeszcze się zacznę podniecać fan-tas-tyczną muzyką i legendarnymi już efektami dźwiękowymi (i pomyśleć że kilka dni temu nie chciało mi się grać przez długo rozpędzającą się fabułę epizodu 1 i spadkach płynności animacji)

PS. Grafika jest przepiękna. A dla samej ostatniej sceny z Episode two kupiłbym tą grę jeszcze raz. Wielki rispekt dla aktorów, zwłaszcza dla pani która gra Alyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem pomaranczke, mam ukonczony portal, nie zdarzylo mi sie zadne "klatkowanie".

Jako, ze HL I EP1 juz dawno ukonczylem na pc, uruchomilem EP2...i co sie okazalo? Wyglada lepiej niz gdy gralem na pc, poki co chodzi bardzo plynnie.

Szczerze ...bardzo obawialem sie, niskiej jakosci portu ale jak widac, niepotrzebnie.

Goraco polecam.

Episode 2 ukonczony... powiedzcie mi, gdzie byly te spadki animacji? ... jestem osoba strasznie przewrazliwiona na tym punkcie i naprawde nic takiego nie uswiadczylem w Portalu i EP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w Hl 2 na kompie i mnie rozwalil. woda bodajze w 3 postaciach ( czysta ,bagna, bloto ) piekna grafika, fizyka. cos wspanialego. poluje na orange box'a na ps3 ciekawy jestem jak wyglada plus episody co ciekawego wnosza.

apropo Ci co grali w HL2 na pc. duzo sie rozni od tej wersji na ps3? (chodzi o grafe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupilem pomaranczke, mam ukonczony portal, nie zdarzylo mi sie zadne "klatkowanie".

Jako, ze HL I EP1 juz dawno ukonczylem na pc, uruchomilem EP2...i co sie okazalo? Wyglada lepiej niz gdy gralem na pc, poki co chodzi bardzo plynnie.

Szczerze ...bardzo obawialem sie, niskiej jakosci portu ale jak widac, niepotrzebnie.

Goraco polecam.

Episode 2 ukonczony... powiedzcie mi, gdzie byly te spadki animacji? ... jestem osoba strasznie przewrazliwiona na tym punkcie i naprawde nic takiego nie uswiadczylem w Portalu i EP2

jakby ktoś nie wiedział to już dawno pojawił się patch który troche poprawia animacje Ludzie czy Ps3site jest waszym jedynym portalem wiedzy o konsolach ??

Teraz spadki ograniczone są do minimum, ale co jest ciekawe patch nie ściąga się wszystkim ;/ (a co jest jeszcze śmieszniejsze, że jeżeli się już ściąga to nawet o tym nie wiesz ;P)

macie link:

http://kotaku.com/370476/details-on-the-or...eady-downloaded

teraz SinfulScholar według mnie jest bardziej wyraźna na ps3 oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak jest?/ klatkuje ona czy nie bo chce sobie ją kupić-razem z czarnulkąm iCOD4 i Resistance 2 jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w końcu jak jest?/ klatkuje ona czy nie bo chce sobie ją kupić-razem z czarnulkąm iCOD4 i Resistance 2 jak wyjdzie

Mi wcale nie klatkowała. Tylko w jednym momencie w Episodzie 2, ale bardzo krótko. Gierkę szczerze polecam, JEST PRZECUDNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej oplacalna gra wydana na PS3! 5in1 XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najbardziej oplacalna gra wydana na PS3! 5in1 XD

No to napewno kupię, grałem na PC w halfa i był(jest) super. Jakie jeszcze gry fpp polecacie, bo mam do wydania 2200zł na konsolke i gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli lubisz tego typu gry to bedziesz w raju

Half Life 2

Half Life 2 Episod One (kontynuacja HL2)

Half Life 2 Episod Two (kontynuacja HL2:Episod One)

Portal (super gra logiczna)

TF (na dlugie gry online z przyjaciolmi)

cena na allegro 100zl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli lubisz tego typu gry to bedziesz w raju...

A jednak nie koniecznie Ja nigdy nie przepadałem za HL'ami A teraz uważam że Orange Box to zbiór najlepszych gier w jakie grałem! (pomijając MGSy i Rock Band )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiliscie mi smaka juz lecena Allegro szukac a ten patch fucktycznie cos pomaga czy sciema albo tylko do TF2? Gordon Freeman rulez !!! pamietam jak sie w jedynke na "piecyq" zagrywalem szkoda ze zabraklo w tym paq "rimejka" jedynki chetnie bym zagral w nia raz jeszce tyle ze z grafa 2jki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena na allegro juz wynosi 60zl ;] widzialem aukcje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze pogralem doslownie 5 min w TF2 troche w HL2 probowalem i siadl mi Blu ray ;| jak pech to pech a wlasnie dotarla przesylka z BF:BC (( ciekawe ile teraz bede czekal na konsole jak ja oddam do serwisu ((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to ze pogralem doslownie 5 min w TF2 troche w HL2 probowalem i siadl mi Blu ray ;| jak pech to pech a wlasnie dotarla przesylka z BF:BC (( ciekawe ile teraz bede czekal na konsole jak ja oddam do serwisu ((

Około 2 tyg... I dostaniesz nową... Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, że tak odnawiam temat. jak sie ma teraz w ogole Orange Box ? opłaca sie go brać na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma się jak wcześniej, ja kupiłem go niedługo po premierze, ep1, ep2 + zabawny TF i portal no i HL2 świetna sprawa a teraz znajdziesz za 80-100 zł na allegro moim zdaniem za 5 gier to opłacalna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×