Skocz do zawartości
Emir

The Orange Box

Rekomendowane odpowiedzi

Np. w GTAIV wszystkie filmiki pomijałem.

WHY?!?!?

a tym bardziej, o zgrozo w MGS4 ;]

Przy 7 razie już część przewijałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego FPS'a single ,czy jakaś inna gra ma lepszy singiel od OB?

@down

dzieki cookiemonstah

Jestem fanem ambitnych gier ale nie moge sie przekonac do serii MGS

Bioschock-demko nie przekonalo mnie,jakies takie schematyczne to

Zastanawiam sie nad CoD4 ale OB tanszy

Wpisalem sie w tym topicu poniewaz z tego co wygoglalem Half-Life byl polecany jako jeden z lepszych fps'ow

Byly to jednak op[inie PCtowcow

Jestem ciekaw co na ten temat sadzi konsolowa brac

Edytowane przez 3pstrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD4 ma rewelacyjny singiel... bardzo krotki... ale rewelacyjny ;) MGS4 cudny singiel jesli jestes fanem serii, jesli nei nie kupuj ;) co by tu jeszcze... aha, Bioshock. Rewelacyjny single. znalazlo by sie jeszcze, ale wiekszosc jest dosc krotka dla wprawnego gracza, chyba ze bawi cie przechodzenie gier po 10 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CoD4 ma rewelacyjny singiel... bardzo krotki... ale rewelacyjny ;) MGS4 cudny singiel jesli jestes fanem serii, jesli nei nie kupuj ;) co by tu jeszcze... aha, Bioshock. Rewelacyjny single. znalazlo by sie jeszcze, ale wiekszosc jest dosc krotka dla wprawnego gracza, chyba ze bawi cie przechodzenie gier po 10 razy.

Bioshock będzie dla niego chyba najlepszy, choć HL2 to niezapomniane przeżycie :thumbsup: Warto pograć w grę, która 4 lata temu była taka, jak dziś jest Killzone 2 za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie? HL według mnie to gra która nadal ma jedną z najlepszych fabuł ever. według mnie bioshock na przykład nie dorównuje HL pod względem klimatu (jest to tylko moje zdanie) a nawet Killzone jej nie dorówna... czekam na epi3 ;] a w głębi serca na remake HL1 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w głębi serca na remake HL1 ;]

A ja w to, że EA zrobi port Episode 3 na PS3. Bo Valve nie umie! :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny klimat tak jak w jedynce. Polecam wszystkim którzy oczekują niezłej fabuły i przyjemnego singla. Jedyny minusek to taki że grafika nie uległa zmianie w stosunku do wersji z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby mi ktos przyblizyc o co chodzi w tej gierce?? bo slyszalem juz wiele opini ze gra jest dobra ale w ogole nie mam pojecia co to za gra.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby mi ktos przyblizyc o co chodzi w tej gierce?? bo slyszalem juz wiele opini ze gra jest dobra ale w ogole nie mam pojecia co to za gra.

dzieki

Half Life 2 + Half-Life 2: Episode One + Half-Life 2: Episode Two + Portal + Team Fortress 2 = Orange Box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 + Half-Life 2: Episode One + Half-Life 2: Episode Two + Portal + Team Fortress 2 = Orange Box

Czyli HL2 + EI i EII = świetny FPS. Portal = świeże spojrzenie na FPS. TF2 = genialny multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli HL2 + EI i EII = świetny FPS. Portal = świeże spojrzenie na FPS. TF2 = genialny multiplayer.

dzieki twoje info jest wystarczajace :). czyli rozumiem ze warto kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki twoje info jest wystarczajace :) . czyli rozumiem ze warto kupic

Kupuj, HL2 wraz epizodami to niezapomniane przeżycie. Ja czułem się świetnie grając w grę z ''poprzedniej'' epoki. Z gry zrzyna przede wszystkim seria Resistance, która dla mnie jest po prostu kalką gry Valve. Ale bardzo dobrą kalką :)

A Portal to już inny świat, pomysł jest fenomenalny.

EDIT: Mimo, że multi jest tylko w TF2, konieczni ściągnij patcha już dla samego Portala, czy HL'a. Sam tego nei zrobiłem i nie wiedząc czemu, miałem zawroty głowy przez tydzień. Po zaktualizowaniu problem zniknął.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wcale nie klatkowała. Tylko w jednym momencie w Episodzie 2, ale bardzo krótko. Gierkę szczerze polecam, JEST PRZECUDNA.

HL2 jest genialne:) przeszedłem 2 razy na xboxie... sprzedałem x'a, kupiłem ps'a i od razu zamówiłem Orange Boxa żeby przejść HL2 + dodatki jeszcze pare razy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Minęło pare lat. Czy dalej opłaca się zakupić OB? Nie idę z trendami mody i nie kupuje premier w dniu wydania. W sumie bardzo dużo mam do nadrobienia, ale lubie starsze tytuły ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...czyli, żeby iść z trendami trzeba koniecznie kupować gry w dniu premiery? Nie wiedziałem...

To w takim razie ja jestem już daleko w tyle :P

A co do OB to jeśli nie grałeś nigdy w Half Life 2, to koniecznie musisz nadrobić. Bo to jest tytuł obowiązkowy dla każdego gracza, bez względu czy PC czy konsola.

Jest tam jeszcze parę innych gierek, chyba nawet Portal? Ale tego już nie jestem pewien na 100%, bo ja miałem osobno HF2 na PC, także tutaj Ci nie pomogę.

Ale i tak OB kupujesz tylko dla Half Life 2, więc koniecznie! Tym bardziej, że cena teraz jest śmieszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal też bardzo dobra gra. Szczególnie gdy niedawno wyszła kontynuacja, która jest jeszcze lepszą grą. Także warto ten zestawik kupić dla każdej gry bo naprawdę warto,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Minęło pare lat. Czy dalej opłaca się zakupić OB? Nie idę z trendami mody i nie kupuje premier w dniu wydania. W sumie bardzo dużo mam do nadrobienia, ale lubie starsze tytuły ;p

Pewnie się narażę wielu osobom, ale wg. mnie HL2 to jedna z najbardziej przecenianych gier w ogóle. Plusem HL2 jest na pewno świetna grafika i fizyka, która i w dzisiejszych czasach może się podobać, ale granie w nią po jakimś czasie nudzi się koszmarnie, jest IMO w ogóle nie emocjonująca. HL1 było świetne, ale HL2 cóż, nuda, nuda ,nuda mimo tego, że poziomy są dosyć urozmaicone i jest ich bardzo dużo.

Co do TF2 i reszty gier się nie wypowiadam, bo po prostu nie grałem, ale opinie w większości ma bardzo pozytywne.

Edytowane przez Rainhaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Plusem HL2 jest na pewno świetna grafika i fizyka,

I fabuła, Gordon i G-Man. Czego chcieć więcej?

I tak bije o głowę wszystkie dzisiejsze FPS'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fabuła, Gordon i G-Man. Czego chcieć więcej?

I tak bije o głowę wszystkie dzisiejsze FPS'y...

Fabuła? Dla mnie to jest kolejna piękna historia, gdzie samotny bohater ratuje świat, przebija się przez masę wrogów i od czasu do czasu pomaga mu piękna dziewczyna ;).

Czym bije dzisiejsze FPS'y (poza długością rozgrywki) ?

No ale ok, to tylko moja opinia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×