Skocz do zawartości
Even

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze skany na temat kolejnej odsłony z serii Storm.

361757155.jpg

Zagramy takimi postaciami jak Haku, Zabuza, Raikage, Darui, liczę na postacie z pierwszej jak i drugiej serii.

Ja z niecierpliwością czekam na więcej info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wielką przesadą jeżeli napiszę, że ubiegłoroczny Ultimate Ninja Storm 2 okazał się być jedną z najlepszych gier na podstawie anime ever. Rewelacyjna oprawa wizualna, świetnie skomponowany soundtrack, niebanalne walki + epickie pojedynki z bossami, no i naprawdę spora żywotność. Jedyne co tak naprawdę leżało w tym tytule, to kiepsko zbalansowane postacie, co ewidentnie uwidaczniało się podczas sieciowych partyjek (90% graczy spamujących Rasenganem Naruto) - jeżeli ten element zostanie poprawiony w kolejnej części, to kupuję bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wielką przesadą jeżeli napiszę, że ubiegłoroczny Ultimate Ninja Storm 2 okazał się być jedną z najlepszych gier na podstawie anime ever. Rewelacyjna oprawa wizualna, świetnie skomponowany soundtrack, niebanalne walki + epickie pojedynki z bossami, no i naprawdę spora żywotność. Jedyne co tak naprawdę leżało w tym tytule, to kiepsko zbalansowane postacie, co ewidentnie uwidaczniało się podczas sieciowych partyjek (90% graczy spamujących Rasenganem Naruto) - jeżeli ten element zostanie poprawiony w kolejnej części, to kupuję bez zastanowienia.

Zgodzę się z tobą, jednak spam rasenganem jakoś dało się wytrzymać.. jednak już taki Deidara to był przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Deidara byl przegiety :/, ale dało sie go pokonac. Bardzo dobrze, że wychodzi nowa gra Naruto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ktoś zrobił ten temat ;) Ja sie bardzo ciesze z tej okazji i popieram zdanie sebek1991, Even, Say

A co ile wychodzi to czasopismo z tymi skanami ?

Jak będzie tak ja tu zaprezentowano (http://www.youtube.com/watch?v=MLKVRRwXICU lub

) to będzie fajnie :) Edytowane przez Lonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że fabuła obejmie IV Wielką Wojnę Shinobi, przy czym nie wiadomo na jakim momencie się zakończy ;)

//up, nie wiadomo czy będzie kontynuowana, czy będzie od początku prowadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie znajduje się mały i duży Naruto... Czyżby gra obejmowała fabułą 2 sezony + postacie z obu? Za dobrze by było.. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze jeżeli jest Haku i Zabuza to będą też inne postacie i podobno dadzą też te walki główne z 1 bo jak na stronie jest napisane bardziej skupiają sie na pojedynki niż na reszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Microsoft Xbox 360 z pewnością ucieszy fakt, iż na rynek gier wyjdzie kolejna rewelacyjna produkcja, która bez wątpienia przeniesie nas do fantastycznego świata Naruto!"

Zdanie na temat gry prosto z jakiegoś tam serwisu o Naruto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki głupek ze mnie mogłem "wygooglować", fajnie by było gdyby były postacie z shippa i z 1 serii tylko to by było dużo charów i pracy może umieszcza tylko nie których?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 w którejś z części były postacie z shippuudena i 1 serii, było ich dość sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ps2 to ja tylko u kolegów ponieważ nie miałem go nie jestem rozeznany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niech nie robią w tej części gry, fabuły od serii pierwszej do Wojny( lub dalej) bo zbyt wiele materiału będzie i zapewne ominą wiele wątków. Niech to bedzie kontynuacja NUNS2. Haku i Zabuza niech będą grywalnymi postaciami w/we Free mode, albo coś an zasadzie retrospekcji w Story Mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to bedzie zwyczajny sequel NUNS'a 2 z tym ze dostaniemy wszystkie postacie z wczesniejszego etapu mangi etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, mam nadzieję, że będzie tak samo dobra jak poprzednia część. Niech tylko poprawią postacie (niektóre) i miasto w 3D. Fajnie gdyby ta częsć była do końca Mangi, ale problem w tym, żę manga jeszcze się ciągnie ^^.Wojnę muszą zahaczyć bo tak to mało będzie. Od walki z Painem do wojny zbyt wiele się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie hit dnia... myślałem, że na ps3 nie wyjdzie już żadna część naruto bo w anime dopiero co była walka sasuke z danzo, a przyznajcie, że to dopiero pierwsza walka od czasu paina :) Haku, zabuza i młodszy naruto są pewnie po to aby były scenki z 1 części jak to w anime były fillery.

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie jeszcze jedna walka, która mocno pogruchotała osobę po lewej stronie w spoilerze ;).

Madara vs. Konan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, żeby w grze pojawiła się cała wojna. Wątpie, żeby się pojawiła nawet połowa, ponieważ zbyt wiele nowych postaci musieliby dorzucić...

Jinchuuriki, Ginkaku, Kinkaku i reszta...

Jeśli chodzi o wydarzenia po pokonaniu Paina do Wojny - tu jest za mało akcji, żeby utworzyć jakikolwiek tryb fabularny.

Story Mode musi być ciągnięty od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to ma sens robic to co już było(ok pierwsza seria NUNS byla dosyc uboga w przerywniki filmowe itp...) no ale obawiam się, ze to już było... NUNS1+NNUNS2+NUNSB, no fajnie ale chyba nie chodzi o to aby powtarzać gry nie... Jak już wspomnialem jak to będa chcieli wszystko spakowac to wytna połowe rzeczy... i w rezultacie wyjdzie quick fabula do Paina a potem dłuższa część do X wydarzeń. No ale to są spekulacje, za jakiś czas dowiemy się co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na PS2 to co było? Też fabuła z 1 serii i shippuudena. Patrząc przez ten pryzmat to Naruto na PS3 powtarza fabułę swoich poprzedniczek...

Ciekawe kiedy dowiemy się czegoś więcej, jakieś konkrety :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego ze miedzy Painem a wojną nic nie ma to fakt ale można by zrobic sasuke vs kage, kisame vs hachibi itp :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×