Skocz do zawartości
Even

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiecie może o co chodzi z tymi Support-Only Characters ? One będą mogły być tylko pomocnikami ? Jeśli tak to bez sensu, że nie będzie można grać takimi postaciami jak Kimimaro i ta cała czwórka dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie niektóre postacie będą support-only jednocześnie z możliwością normalnej gry nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiadomo jaką cześć serialu będzie powiadała fabuła gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/na...2048034544.html -- Chyba to jest jakiś przekręt bo według tej aukcji Premiera gry już 3 Lutego ;O Ciekawe.

INFO z WIKIPEDII : It will be released on 30 March 2012 for Europe, March 13th for North America, and February 23rd in Japan

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gameplay z japonskiej wersji gry:

www.youtube.com/user/Masamuene

www.youtube.com/user/IchirakuTV/

Sa mozliwe wlasne zestawy battle items. Mozna miec np 5 sleep tagow. Niezla imba :)

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat trybu fabularnego? Czy będzie takowy? Jaką część anime będzie sięgał? Na ile starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo do spotkania 5 Kage.

Ma ktoś listę wszystkich 70 postaci?

Demo jest biedne 2 miała lepsze bo było 6 postaci i szło grać na 2.

W demku Ultimate Generations mamy 3 czy 4 walki i tylko postacie znane z poprzednich części. Zagrałem i czułem jak bym grał w 2 dosłownie identyczną grę z nowymi planszami.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z historią z serii 1 czy tylko Shippuuden? Jeśli dwie serie to gra będzie dość długa.

Raczej do 5 kage, by nie robili. Bo widziałem na teaserze walke gai vs kisame. Kabutomaru będzie jedną z postaci grywalnych i Naruto Nine-tails mode, więc.. :D

Parenthesis indicate character's Awakening Modes.

Support-Only Characters Edit

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera chyba 30 marca. Na allegro już można zamawiać. Interesuje mnie czy będzie walka na 2, czyli na np. ja z bratem na 2 kompy? Wiecie coś może na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jest gra na 2 na pewno przy jednej konsoli lub w sieci. Na jakie kompy .xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, mam nadzieję, że to Twoja wypowiedź to żart.

@Soczusiek, wątpie, żeby taka możliwość będzie. Toć to nie jest tekken tag ;)

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno mam złozonego pre-ordera... Jest już jakaś lista trofeów? znowu do platyny bedzie trzeba wygrać kilkadziesiat pojedynków przez sieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie czy będzie więcej jutsu bo 2 albo jedno z użyciem chakry i ultimate to trochę mało. Fajnie by było gdy można było wybierać np. z 5 a nie dwóch ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to nie ma rozbudowanej historii. W poprzedniej odsłonie walka z painem była dłuższa, a tu jest inna ( może to wina demka i będzie to bardziej rozbudowane )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała premierę 20 lutego w Japonii i w pierwszym tygodniu rozeszło się 65.758.

Tydzień temu premierę miała gra One Piece - z pierwszy wiadomości wynika, że rozeszło się około 500 000 - 600 000. Jak zawsze One Piece > Naruto :P

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na japońskim amazonie są pierwsze recenzje:

http://translate.google.pl/translate?sl=ja&tl=en&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.amazon.co.jp%2Fproduct-reviews%2FB006FS3XY6%2Fref%3Ddp_top_cm_cr_acr_txt%2F376-6470808-7612353%3Fie%3DUTF8%26showViewpoints%3D1&act=url

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo One Piece to pierwsza odsłona tego anime na PS3. A Naruto od UNS nic się praktycznie nie zmienia. To wszystko mogliby dać jako DLC do 1. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy będzie więcej jutsu, czy tylko co co było? Jak nic nie zmienili to bez sensu, to samo - może tylko nowe postacie. Nic podobno nie zmienili z combami. Dobrze że dali Sasuke w trybie Susanoo ale to i tak mało + te postacie Kage itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała premierę prawie miesiąc temu. Sprzedaje się dosyć przeciętnie, ale recenzje ma bardzo dobre ( na pewno lepsze niż One Piece u którego średnia ocen wynosi 2/5 ).

Nie jestem tego pewien, ale chyba w tej odsłonie w ogóle nie będzie biegania po mieście ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - nie będzie biegania po mieście ani po niczym innym. Tryb Story to czyste walki z odpowiednimi postaciami, między którymi (nie wszystkimi!) występują "cutscenki", czyli pokaz slajdów z narratorem (chyba Sarutobi gada, ale nie jestem pewien). Porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o same walki to druga część była znacznie lepsza od jedynki, ale cała reszta to regres -.- No porażka. W jedynce chyba największą radochę dawało mi przemieszczanie się po wiosce.

Wiadomo, że grę kupują głównie fani tego anime i w takich sytuacjach zawsze genialną sprawą jest zwiedzanie miejsc które widziało się w mandze/anime, a tutaj robią taki klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi story i single, jedyny sens kupowania tej gry to tryb versus online lub offline. Liczy sie jedynie jak nalepszy balans postaci i usprawnienie mechaniki, co w pewnym stopniu zostalo osiagniete wg osob, ktore wyprobowaly japonska wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Story przechodziłem dla bossów no i może żeby wpadało trochę SP. Chodziło mi bardziej o postacie niże story. Jak same walki to lepiej bo już mnie nudziło bieganie po całym świecie. Powinno być więcej justu i więcej postaci niż w dwójce, powinny być bardziej rozbudowane i zróżnicowane. Nie tak jak Naruto i spam Rasenganem albo Deidara i Lalki. Chociaż to też postacie który ma ją określony styl i tego nie zmienimy ale żeby dodali np. do Sasuke chidori i katon, bo Taka ma chidori dwie odmiany a Kirin i Chidori True Spear mają po dwa katony. Lepiej Chidori i Katon, takie coś żeby zrobili chociaż w połowie tych postaci, połączenie zwarcia i daleki dystans. Racja, niech nie będzie połączenia tego np. u Lee czy u Gaary, ale jak jest możliwość u Sasuke Katona i Chidori lub Pain z tym Almighty Push lub raczej Shinra Tensei. Takie coś to byłoby cool :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×