Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od Sophie Turner więcej gracji i talentu aktorskiego miały enerdowskie lekkoatletki. Wątek Deanerys to jakieś nieporozumienie. Gołym okiem widać że na ten sezon nie mieli na niego pomysłu. No i Emilia wnerwia ile się da. O ile na początku serialu oglądało się Grę dla niej tak teraz po kilku latach i innych filmach (Terminator) okazało się że babka kompletnie grać nie potrafi.

Ogólnie bitwa przyjemna dla oka aczkolwiek z góry przewidywalna. I najważniejsze: od tego odcinka to już nie będzie ta sama Gra o Tron.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy są trochę niekonsekwntni 

W Harrenhal smoczy ogień roztopil mury , a tutaj smoki Danki męczą się z drewnianym stateczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, malpka napisał:

No i Emilia wnerwia ile się da.

i tak daleko jej do Ciebie ;)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i nie wierzę :) Typowe polskie narzekanie na co się da, jeden z najlepszych odcinków od początku serialu i zdecydowanie najlepszy odcinek obecnego sezonu, na całym świecie same pozytywne opinie i praktycznie w ogóle narzekania (poza Rickonem, który uciekając przed strzałami z łuku biegnie wciąż przed siebie zamiast unikać ich), a tutaj tylko narzekanie :)

Edytowane przez stolarz1916
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Rickon...w sumie tylko jego ucieczka mnie bolała przy wczorajszym oglądaniu. Poza tym odcinek bardzo dobry:) A pani zrodzona z burzy etc etc rzeczywiście drewniana ale za bardzo lubie ten serial żeby zwracać na to większą uwagę :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spoilery panowie, teraz nie mogę się doczekać aż nadrobię ostatnie odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, fryz napisał:

Dzięki za spoilery panowie, teraz nie mogę się doczekać aż nadrobię ostatnie odcinki.

ogólnie jestem strasznie wyczulony na spoilery czegokolwiek i poparł bym Cię tutaj, gdyby nie fakt że sam jestem zmuszony do oglądania GoT w poniedziałek rano, a jeśli mi się nie uda to unikam całkowicie internetu dopóki nie obejrzę. a już kompletnie ostatnią rzeczą jaką bym zrobił nie oglądając choćby jednego odcinka, było by zaglądanie do tematu o Game of Thrones, na jakimkolwiek forum. tak że sorry, ale sam dałeś ciała :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podziwiam Jona Snow za niesamowitą klasę jaką pokazał w biegach długodystansowych. Niebagatelny odcinek pomiędzy polem bitwy a Winterfell pokonał w ekspresowym tempie bez zadyszki. W dodatku na mecie zameldował się kilka sekund za zawodnikami jadącymi konno.

GoT jest dowodem na to jak trudno jest napisać rolę pozytywnego bohatera i jak cholernie trudno jest ja zagrać. Dlatego bardzo mnie cieszy powrót Ogara. Góra w wersji zombi jest mega a motyw z wyrwaną gołymi rękoma głową był mocny. Pozytywne postacie rozczarowują. O ile Deanerys w pierwszym sezonie inetrygowała tak teraz irytuje miną władcy świata mówiącą: klękajcie narody bo wchodzę do pokoju. Sansa wpierw była cholernie głupia i naiwna a teraz z kolei popyla z rozdziawioną japą i miną nieogarniającą sytuacji. Jonowi powrót z zaświatów też nie wyszedł na dobre. Wygląda jakby się nie wyspał.

Ostatni odcinek owszem był najlepszy w tym sezonie ale głównie dlatego że coś się w nim działo. Tradycyjnie jak zwykle musieli nakręcić jedną scenę jednym ujęciem i wyszła ona bardzo dobrze. Drobne niedoróbki techniczne absolutnie nie przeszkadzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak że sorry, ale sam dałeś ciała

Nie wchodziłbym w ten temat, ale zarówno tapatalk jak i czarny motyw forum wyświetlają treść posta przy przeglądaniu forum więc strzępki informacji docierają do mnie tak czy inaczej. :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, stolarz1916 napisał:

Tak czytam ten temat i nie wierzę :) Typowe polskie narzekanie na co się da, jeden z najlepszych odcinków od początku serialu i zdecydowanie najlepszy odcinek obecnego sezonu, na całym świecie same pozytywne opinie i praktycznie w ogóle narzekania (poza Rickonem, który uciekając przed strzałami z łuku biegnie wciąż przed siebie zamiast unikać ich), a tutaj tylko narzekanie :)

Bez kitu, można odnieść wrażenie, że niektórzy oglądają ten serial choć wcale nie mają ochoty ale muszą. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję klasyka dwa posty wyżej: można odnieść wrażenie, że oglądasz ten serial choć wcale nie masz ochoty ale musisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że ja? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

Zacytuję klasyka dwa posty wyżej: można odnieść wrażenie, że oglądasz ten serial choć wcale nie masz ochoty ale musisz. 

Wyjdź.

 

Ludzie już przewidują potwierdzenie jednej teorii która sporo namiesza już w 10 odcinku .

R+L=J 

:banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym mieczem niezły lol hehe. Ciesze sie żem gapa i oglądając nie wyłapuje takich wpadek, nie tropie absurdów i innych nielogiczności, nie analizuje gry aktorskiej na bieżąco tylko raz w tyg z piwkiem w łapie na 50 min przenoszę się w ten świat. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Elliot778 napisał:

Ludzie już przewidują potwierdzenie jednej teorii która sporo namiesza już w 10 odcinku .

 

  Ukryj zawartość

R+L=J 

:banana:

 

Coś czuję, że twórcy zgotują nam coś niespodziewanego i zagrają na nosie fanom tej teorii (w tym mi :24_stuck_out_tongue: ), i nic nie potwierdzą... Ale nadal pozostaję w nadziei, że to jednak prawda :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troluja nas już od dłuższego czasu (inicjały wyryte w Czarnym Zamku), czy urwanie sceny z Wieżą Radości w najważniejszym momencie :)

Zresztą co innego Ned mógł obiecać swojej siostrze , niż zapewnienie bezpieczeństwa jej dziecku.

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Nath_147 napisał:

To po co by wtedy szukal ucznia kowala?

A co ma piernik do wiatraka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW. Po obejrzeniu nocnej premiery finałowego odcinka sezonu nadal nie mogę się otrząsnąć. IMO najlepszy odcinek sezonu, jak również i całego serialu. Cały sezon zresztą też myślę, że najlepszy jak dotychczas. Finał świetny, wyjątkowo wydaje się, że wszystkie wątki zostały domknięte i nie zostawili typowego cliffhangera, ale mimo wszystko najbliższe 10 miesięcy oczekiwania będzie okropne. Muzyka w tym odcinku to był jakiś kosmos, to jaki klimat wytworzyła było piękne. Dodatkowo reżyser dwóch ostatnich odcinków zdecydowanie powinien zająć się większą ich ilością w następnych sezonach, bo świetnie wykonał swoją robotę. Co do wydarzeń z tego odcinka

Spoiler

Cersei wysadzająca Wielki Sept Baelora - na to czekałem! W końcu High Sparrow ma za swoje, szkoda tylko Margery, która niestety załapała się na wybuch.
Tommen wyskakujący przez okno - wiem, że scena miała być przygnębiająca, ale nie mogłem powstrzymać śmiechu :1_grinning:
Arya zabijajaca Waldera Freya - W KOŃCU! Arya pomściła Robba i Catelyn, czas na kolejne postaci z jej listy.
Jon Snow, Król Północy - właściwa osoba na właściwym miejscu! The King in the North!
Daenerys mianująca Tyriona Namiestnikiem - przyznaję, wzruszyłem się niesamowicie, Tyrion w końcu odnalazł dla siebie miejsce i stał się kimś za swoje zasługi.

Daenerys żeglująca do Westeros ze smokami, z armią Dothraków i Nieskalanych, oraz rodami Tyrellów i Martellów - TAK! Nareszcie prawowita władczyni zmierza po swój tron :1_grinning:
No i najważniejsze co się wydarzyło w tym odcinku... R+L=J!!! Od lat liczyłem, że ta teoria będzie prawdziwą i w końcu mam potwierdzenie, jaram się niesamowicie i czekam co przyniesie następny sezon.

Odliczam czas do sezonu 7 i liczę, że w międzyczasie Martin w końcu wyda Wind of Winter.

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry odcinek i zamknięcie sezonu. Nie będę opisywał poszczególnych akcji żeby komuś nie spalić na jakimś tapatalku, ale ogólnie sezon dobry i ostatnie 2 odcinki miodzio. No i w związku z tym jak się zakończył, spodziewam się dość dobrej naparzanki w kolejnym sezonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który powinien byc ostatnim sezonem, dzieki temu odpowiednio grubym pod względem akcji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niby mają być 2 krótsze 7 i 6 odcinków (czasowo bliskie temu dzisiejszemu odcinków ) , ale zobaczymy jak to jeszcze rozwiążą.

No ale ogólnie dzisiaj miazga co się podziało , z racji ze wyczerpali sporo teorii w tym odcinku to ja teraz czekam na 4 rzeczy.

 

1. Pokazanie Starfall

2. Coś co wiąże się z pkt 1 , czyli czy Świt (miecz Arthura Dayne) to w rzeczywistości Lightbringer (Nie lubie polskiego tłumaczenia tego miecza), miecz Azor Ahai.

 

3. Czy nocny król jest w posiadaniu przedmiotu który póki co istnieje tylko w legendach czyli Horn od Winter (aka. Horn of Joramun)

4. No i coś co mnie najbardziej rozgrzewa. Czy róg ten służy do zniszczenia muru czy.... Obudzenia lodowego smoka który jest w nim zaklety

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.06.2016 o 10:17, stolarz1916 napisał:

 

  Ukryj zawartość

TAK! Nareszcie prawowita władczyni zmierza po swój tron :1_grinning:
 

 

Akurat w Grze o Tron wszyscy mają prawa do tronu. I to mi się w tej opowieści najbardziej podoba. Martin faktycznie świetnie to przemyślał i brawa dla niego za to.

Mnie w tym sezonie najbardziej cieszy że w końcu po sześciu latach przyszła zima. Najwyższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, malpka napisał:

Akurat w Grze o Tron wszyscy mają prawa do tronu. I to mi się w tej opowieści najbardziej podoba. Martin faktycznie świetnie to przemyślał i brawa dla niego za to.

Mnie w tym sezonie najbardziej cieszy że w końcu po sześciu latach przyszła zima. Najwyższy czas.

Jak wszyscy ? Prawa do tronu ma tak naprawdę tylko Danka jako córka ostatniego prawowitego władcy, ewentualnie

Jon

jeśli przyjmiemy ze tron może objąć tylko męski potomek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×