Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z trofeami i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was też miał podobny. Mianowicie nie wpadają mi trofea za 9000 pkt ( zarówno na poziomie easy i medium) i ilość wyśpiewanych piosenek. Na brytyjskim forum znalazłem informację żeby skasować save i od początku zacząć wszystko.. no ale...

Nawet po ostatnim patchu nic się nie zmieniło...wczoraj znowu wyśpiewałem 5 różnych kawałków i bida...pucharków brak...

Pzdr600!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie może czy z singstarem działa mikrofon z guitar hero: world tour?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym się dowiedzieć czy z mikrofonami z ps3 działa Sing it? Bardzo proszę o odpowiedź. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie będą te nowości??? Będzie w ogóle kiedyś w PSN jakaś polska piosenka czy raczej nie ma takiej możliwości???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy wejdzie śpiewanie online ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SS Abba, chce kupic Queen w zwiazku z tym mam pytanie, czy bede musial zonglowac plytkami, jak bede chcial raz abbe spiewac a raz queen? czy tez SS zrzuca piosenki na dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko spoko ale tam sie punktuje na koniec kto wygrał bitwe? Czy spiewam bo spiewam. Jak punktuja to jak ?:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SS Abba, chce kupic Queen w zwiazku z tym mam pytanie, czy bede musial zonglowac plytkami, jak bede chcial raz abbe spiewac a raz queen? czy tez SS zrzuca piosenki na dysk?

Chyba niestety żonglerka.

Kupiłem utwór w singstore, przed końcem ściągania wyskakuje komunikat "pobieranie nie powiodło się, błąd sieciowy kod DL15".

Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem utwór w singstore, przed końcem ściągania wyskakuje komunikat "pobieranie nie powiodło się, błąd sieciowy kod DL15".

Ktoś się z tym spotkał?

Podbijam...Polski support na razie nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś ruszyło 1-pierwsza polska piosenka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Kupiłem sobie Singstar Polskie Hity. Wszystko fajnie ale chcąc dostać się do Singstore, włącza się ekran logowania, długo widać ten ekran a potem jest napisane, że nie udało się zalogować do serwerów Singstar, proszę sprawdzić ustawienia połączenia i jest to błąd LE0 :/ Mam podłączony internet i wszystko normalnie działa, tylko nie online w Singstar... Wie ktoś może czemu tak się dzieje? Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez KoVaL95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Kupiłem sobie Singstar Polskie Hity. Wszystko fajnie ale chcąc dostać się do Singstore, włącza się ekran logowania, długo widać ten ekran a potem jest napisane, że nie udało się zalogować do serwerów Singstar, proszę sprawdzić ustawienia połączenia i jest to błąd LE0 :/ Mam podłączony internet i wszystko normalnie działa, tylko nie online w Singstar... Wie ktoś może czemu tak się dzieje? Z góry dzięki za pomoc ;)

Oni muszą mieć problem z serwerami ja się loguję zawsze bez problemu ale jak trochę dłużej pogram to mnie wylogowuje i nie mogę się też zalogować,jak chcesz przeglądać sobie filmiki innych, ściągać utwory to zainstaluj sobie Singstar Viewer http://www.singstargame.com/templates/PageTypes/Detail/NewsDetail.aspx?id=1452&epslanguage=PL-PL nie musisz uruchamiać gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem się rozwiązał, chyba coś aktualizowali albo coś, bo dzisiaj już wszystko normalnie szybciutko działa ;) A Singstar Viewer już zainstalowałem, przez niego też nie dało się zalogować wczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja to mam pecha. :angry: Siostra chciała, bym akupił piosenkę Gwen Stefani - What you waiting for. No to kupiłem, pobrałem. Tylko jest mały problem - tekst jest z innej piosenki, przez co automatycznie nie da się śpiewać, bo jest inne naliczanie i nie daje punktów... <_< Usunąłem i pobrałem jeszcze raz, jednak to również nie zadziałało :( Wcześniej ściągałem piosenki i działały normalnie. Czy ktoś spotkał się kiedyś z podobnym problemem? Czy wie ktoś jak można się skontaktować z Sony w tej sprawie? Bo nigdzie na stronie Singstar'a nie mogłem znaleźć ani żadnego telefonu, ani adresu email. Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jak zmienię płytę Singstara PS3 (powiedzmy Polskie Hity) na (np.) Hity eska, to czy piosenki bd z obydwóch płyt czy tylko z tej, która jest w napędzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jak zmienię płytę Singstara PS3 (powiedzmy Polskie Hity) na (np.) Hity eska, to czy piosenki bd z obydwóch płyt czy tylko z tej, która jest w napędzie?

Niestety tylko z tej w napędzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś ruszyło 1-pierwsza polska piosenka :thumbsup:

jest juz wiecej? bo nie wiem czy zakladac konto na polskim PSN :D :D a jaka to piosenka tak btw.? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz wiecej? bo nie wiem czy zakladac konto na polskim PSN :D :D a jaka to piosenka tak btw.? :)

Ta piosenka to Stachursky - Z każdym twym oddechem. Na razie razcej więcej utworów polskich nie ma, ale mam nadzieję, że systematycznie będzie sie to zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliscie juz moze w SS Polskie Hity 2?

Jak wrażenia?

Przyznam szczerze ze jestem rozczarowany zestawem piosenek : /

Ania Wyszkoni - Z Cisza Pośród Czterech Ścian

Andrzej Piaseczny - Chodź, Przytul, Przebacz

Blue Cafe - Czas Nie Bedzie Czekał

Blue Café - Niewiele Mam

Candy Girl - Yeah (Wersja Polska)

Doda - Katharsis

Doda - Nie Daj Się

Edyta Górniak - To Nie Tak Jak Myślisz

Ewa Farna - Tam Gdzie Nie Ma Dróg

Gosia Andrzejewicz - Słowa

Gosia Andrzejewicz - Zabierz Mnie

Goya - Tylko Mnie Kochaj

Liber & Doniu - Skarby

Lukasz Zagrobelny - Jeszcze O Nas

Lukasz Zagrobelny - Życie Na Czekanie

Lukasz Zagrobelny - Mówisz i Masz <

Monika Brodka - Miał Być Ślub

Mrozu - Miliony Monet

Natalia Lesz - Coś Za Coś

Paulla - Od Dziś

Pectus - Jeden Moment

Pectus - Życie Na Dystans

RH+ - Po Prostu Miłość

Sara May - 7 minut

Sasha Strunin - To Nic Kiedy Płyną Łzy

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×