Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się akurat strasznie podoba zestawienie tych piosenek. Lubie piosenki Zagrobelnego, jak i Piaska. Dody jak i Sashy też niczego sobie. Ogólnie to bym pozmieniał np. tą Ewę Farnę na ten jej hit "Cicho". No, a Libera nie lubię, to chyba jedna pisoenka, która mi się nie podoba. Reszta spoko ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żonce się druga cześć podoba , przynajmniej mi nie marudzi ze kupuje tylko gry dla siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka przeczytała tytuły i stwierdziła : "Juz wiem dlaczego ten SS jest taki tani" :-)

Ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje, jak sie nie podoba to dzieki bogu jest SingStore :-)

A nawiązując do SingStore to jestem mega szczesliwy ze pojawily sie kawałki U2 ;-)

Poza U2 to oczywiscie obowiązkowo do odspiewania polecam : 3 Doors Down, James Morrison, Snow Patrol

A jakie są wasze ulubione kawałki bądź artysci dostepni w SingStar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się ucieszyłem, że wychodzi kolejna płyta dedykowana na PS3 z nowymi polskimi kawałkami .... a potem zobaczyłem zestaw piosenek i jakoś tak trochę przestałem się śpieszyć do zakupu. Choć pewnie w przyszłym miesiącu i tak kupię jak sie zbliży jakas imprezka.

teraz rzecz która mnie bardziej interesuje to ta wersja z połączeniem Singstara z gitarą. Jedna osoba śpiewa, druga gra na gitarze - to u mnie może MEGA wypalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze zastanawia jak sie sprawdzi Singstar Dance ... ;-)

To tańczenie mnie jakoś nie bierze, ale "co-op" żonka śpiewa a ja pocinam na gitarce ..... mniam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się do tego polskiego singstara ściągnąć (lub kupić) ze strony singstara te utwory na komputer, a później np przez USB wrzucić do gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien, że nie ma takiej możliwości, a przynajmniej ja jej nie zauważyłem.

Co do SingStara, brakuje mi SS Store piosenek z poprzednich części wydawanych jeszcze na PS2, cieszy jaskółka w postaci Stachursky'ego, która daje nadzieje na pojawienie się większej ilości polskich piosenek w sklepiku, ja chociaż fanem Stachursky'ego nie jestem to piosenkę zakupiłem, a co mi tam.. może statystyka skłoni ich do wrzucania kolejnych kawałków w naszej mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się do tego polskiego singstara ściągnąć (lub kupić) ze strony singstara te utwory na komputer, a później np przez USB wrzucić do gry???

O ile mi wiadomo: Nie.

Ale przecież możesz kupić przez PSN od razu na PS3? No chyba, że nie masz podpiętej do sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam poniżej zatwierdzony zestaw piosenek na SS Dance i... powiem szczerze, że jestem rozczrowany. Po za lady gagą, ricky martinem, I Like To Move It, nie ma DLA MNIE, żadnych kawałków ;/ a szkoda :( bo bardzo chciałem zakupić tą część... a tak zniszczyli tę playlistę :( same stare piosenki, większość to w życiu nie słyszałem. A jakie są wasze odczucia?

Spis piosenek SS DANCE:

  • N Sync – Bye Bye Bye
  • Black Eyed Peas – Shut Up
  • Blondie – Heart Of Glass
  • Chris Brown – With You
  • Cyndi Lauper – Girls Just Wanna Have Fun
  • Diana Ross and The Supremes – Baby Love
  • Gloria Gaynor – I Will Survive
  • Gossip – Standing In The Way Of Control
  • Gwen Stefani – What You Waiting For?
  • Jamiroquai – Cosmic Girl
  • KC & The Sunshine Band – That’s The Way (I Like It)
  • Kid Cudi vs Crookers – Day ‘N’ Nite
  • Kool And The Gang – Celebration
  • La Roux – Bulletproof
  • Lady Gaga – Poker Face
  • MC Hammer – U Can’t Touch This
  • New Kids On The Block – Hangin Tough
  • Outkast – Hey Ya!
  • Paula Abdul – Straight Up
  • Pitbull – I Know You Want Me (Calle Ocho)
  • Reel 2 Real feat. The Mad Stuntman – I Like To Move It
  • Ricky Martin – Living La Vida Loca
  • Run DMC vs Jason Nevins – It’s Like That
  • Salt N Pepa – Push It
  • Shaggy – Boombastic
  • Sir Mix A Lot – Baby Got Back
  • Soulja Boy – Crank That
  • The Backstreet Boys – Everybody (Backstreet’s Back)
  • The Jackson 5 – I Want You Back
  • The Pussycat Dolls – Don’t Cha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z innymi nie jest tak źle ;) Jest kilka znanych kawałków nie tylko to co wymieniłeś, mnie się za to właśnie marzy jakiś odpowiednik SingStar 80's mimo, że sam przyszedłem na świat w 90, to właśnie z tą częścią kojarzy mi się największa zabawa na imprezkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tańczenie mnie jakoś nie bierze, ale "co-op" żonka śpiewa a ja pocinam na gitarce ..... mniam :biggrin:

Właśnie widziałem że wskoczyły tropiesy do gitarki a skąd masz tą gitarę ? czy to jest ta gitara z GH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem że wskoczyły tropiesy do gitarki a skąd masz tą gitarę ? czy to jest ta gitara z GH?

Nie no czytając to z moim poprzednim postem - chodziło o wyobrażenie tego co będzie. Chce kupić sobie tego singstara z gitarą. Nie mam go jeszcze bo chyba nawet nie ma tej płyty do kupienia. A co do gitary to mają pasować chyba wszystkie z którejś z tych gitarowych gier?

Edytowane przez tommiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzić jak zaśpiewać trofeum Your Golden Moment - Wypełnij każdą nutę bonusową w normalnej długości piosence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wpadło w Queen - We Will Rock You. Krótka piosenka i łatwa.

Trzeba zaśpiewać wszystkie bonusowe "paski" (nuty) czyli te które są takie błyszczące.

Aha i musisz całą piosenkę zaśpiewać.

A jeśli chodzi o gitarkę. To aby w chwili obecnej śpiewać i grać piosenki na gitarce to trzeba mieć gitarkę (np. z GH) i płytę z SingStar Guitar, na Allegro jest za ok. 100 zł. Ale w następnym miesiącu ma wyjść dodatek, będzie on do kupienia w SingStore i gdy go zakupimy (bo wątpię by był on za darmo) to będziemy mogli grac piosenki na gitarce. Oczywiście najpierw trzeba kupić taką piosenkę za 5 zł i potem jeszcze zapłacić 2 zł za dodatek guitar.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa piosenka polska (!) na SStore (2 z resztą), a mianowicie: Gosia Andrzejewicz: Słowa.

Co o tym myślicie? Wg mnie zaczynają w końcu nas dostrzegać... w sumie to dobrze. Oby tak dalej! Jakie jest wasze zdanie?

PS. Czy wie ktoś, co może wprowadza nowa łatka do SingStara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość! Co prawda nie jest to piosenka, która by mi się podobała, ale cieszę się, że pojawia się w SSStore, oby więcej!

Obawiam się jedynie słabej sprzedaży... ja zakup przemyślę, ale większość widząc Gosia Andrzejewicz odrzuci ten utwór. Wiem jedno - nie ma takiego kawałka, przy którym nie da się dobrze bawić (jest tylko kwestia ilości alkoholu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno - nie ma takiego kawałka, przy którym nie da się dobrze bawić (jest tylko kwestia ilości alkoholu ;))

Potwierdzam ;-) Po odpowiedniej ilosci nawet Celine Dion zaspiewalem :P fakt ze od tego piszczenia nie moglem mowic ale dalo rade:P ehhh szkoda ze dopiero teraz mam PS EYE i wszystko nagraywam podas imprez z SS :-)

A wiemy moze kiedy SS Dance sie pojawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 05 listopada 2010  ( data wydania w Polsce )

W sumie to mi się te piosenki (no może jakieś 4 mogą być) nie podobają... eh ;/

Edytowane przez Simon7319

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno, ale za to bardzo ważne pytanie - czy Singstar jest zajebisty? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snoopdogg - zajebisty... zajebisty to pojęcie względne, jeden lubi czipsy drugi mrówki. Singstar jest bardzo ciekawym tytułem jeśli chodzi o rozrywkę for all. Jeśli kupujesz singstar tylko dla siebie to będzie niewypał, jeśli zapraszasz do siebie (jeśli oczywiście masz) wyluzowanych przyjaciół to przy %%% można się nie źle nabrechać.

Swoją drogą u mnie singstar musi być, ale również musi być GTA IV i nowe grand turismo jak wyjdzie, a rozbierzność tych tytułów jest jak z tąd do... Mohikanizachstanu (na innej planecie) ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SingStar ma ten plus, że nie jest grą, a po prostu domowym zestawem karaoke. Bawią się przy nim ludzie, którzy po prostu mają do siebie dystans i lubią się pobawić, dlatego dobrze sprawdza się na imprezkach. Jest dopracowany, działa sprawnie, pozostaje jeszcze kwestia piosenek - dla znających angielski super, dla tylko polskojęzycznych gorzej. Ja mam póki co tylko Pop Edition, pewnie kupię Polskie Hity właśnie pod kątem imprezek. Na PS2 niepodzielnie rządzi 80's ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 niepodzielnie rządzi 80's ;)

A zdajesz sobie sprawe ze plyty SS z PS2 dzialaja na PS3 ?? :P

Wystarczy odpalić wersje z PS3 (wersje od polskich hitów 1 wzwyz), przejsc do wyboru pisenek w ktorejs z kategorii nacisnać select :select: i zmienić plyte na tą z ps2 :) i tarrrraaaaaa :thumbsup:

Dzieki temu mam : 80's, eska, wakacyjna impreza i singalong with disney :P

Edytowane przez FreshPrince
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :D nie miałem pojęcia, dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×