Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze :D nie miałem pojęcia, dzięki wielkie!

Polecam się :-)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :D nie miałem pojęcia, dzięki wielkie!

Chciałoby się rzec niedowiary :-)

Naprawdę nie wiedziałeś? Myślałem, że pisałeś o tych '80, że sa z PS2 i się teraz sprawdzają na ps3 :-)

Mogę się mylić, ale ten feature odblokowali chyba z rok temu - końcówka 2009?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się rzec niedowiary :-)

Naprawdę nie wiedziałeś? Myślałem, że pisałeś o tych '80, że sa z PS2 i się teraz sprawdzają na ps3 :-)

Mogę się mylić, ale ten feature odblokowali chyba z rok temu - końcówka 2009?

Nie wiem kiedy wyszlo SS PH ale mniej wiecej od tego czasu ;-)

Brakue mi jedynie funkcji jednej dlugiej play-listy gdzie wybiera się dowolny kawalek a konsola prosi o włożenie odpowiedniej plyty ;)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie SS Dance i gdzie i za ile będzie to można kupic?Już sie nie mogę jej doczekać.

Edytowane przez Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie SS Dance i gdzie i za ile będzie to można kupic?Już sie nie mogę jej doczekać.

SS Dance już jest. MM w Gdańsku za 119zł, ale np w sklepie gram.pl za 89+dostawa SS DANCE

W grze można tylko śpiewać, tylko tańczyć lub jedno i drugie naraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie SS Dance i gdzie i za ile będzie to można kupic?Już sie nie mogę jej doczekać.

ahhh to ty :P ...

premiera byla zapowiadana na 5go listopada :-)

na alledrogo jest :-)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie SIngstar Abba lub Queen i do tego jakies lajtowe pisoenki (Eska albo jakies polskie) - czy ten Singstar Abba lub Queen wystarctzy, zeby odpalic bez problemu wersje na PS2 (Eska, lub 80s)?

I pytanie o mikrofony - jest jakas roznica miedzy przewodowymi a bezprzewodowymi? Oczywiscie oprocz kabla, tylko czy moze lepsza jakosc wykonania? Lepsza jakosc dzwieku w przewodowych?

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic sobie SIngstar Abba lub Queen i do tego jakies lajtowe pisoenki (Eska albo jakies polskie) - czy ten Singstar Abba lub Queen wystarctzy, zeby odpalic bez problemu wersje na PS2 (Eska, lub 80s)?

I pytanie o mikrofony - jest jakas roznica miedzy przewodowymi a bezprzewodowymi? Oczywiscie oprocz kabla, tylko czy moze lepsza jakosc wykonania? Lepsza jakosc dzwieku w przewodowych?

1. Jak tylko ten Queen albo Abba będą wersjami pod PS3 to jak najbardziej. generalnie musisz posiadać przynajmniej jedną płytę pod PS3 a potem już poprzez select przechodzisz na płyty z PS2.

2. Ja szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy. Miałem przewodowe, sprzedałem dla większej wygody, teraz mam bezprzewodowe i jest po prostu wygodniej i lepiej. Nie jest tak, że któreś są zdecydowanie lepiej wykonane. Bezprzewodowe z beteriami są przyjemnie ciężkie, choc nie pamiętam czy te bezprzewodowe były wyraźniej lżejsze.

Jak ma być zakup budżetowy i nie będa Ci przeszkadzać kable to kupuj je czyli tańsze, ale jak chcesz mieć wygodniejszą zabawę 9można sobie wygodnie poskakać) to bierz bezprzewodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak tylko ten Queen albo Abba będą wersjami pod PS3 to jak najbardziej. generalnie musisz posiadać przynajmniej jedną płytę pod PS3 a potem już poprzez select przechodzisz na płyty z PS2.

2. Ja szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy. Miałem przewodowe, sprzedałem dla większej wygody, teraz mam bezprzewodowe i jest po prostu wygodniej i lepiej. Nie jest tak, że któreś są zdecydowanie lepiej wykonane. Bezprzewodowe z beteriami są przyjemnie ciężkie, choc nie pamiętam czy te bezprzewodowe były wyraźniej lżejsze.

Jak ma być zakup budżetowy i nie będa Ci przeszkadzać kable to kupuj je czyli tańsze, ale jak chcesz mieć wygodniejszą zabawę 9można sobie wygodnie poskakać) to bierz bezprzewodowe.

OK, dzieki Tommy za odpowiedz.

Czyli kupie to, co wyhacze na allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie przewodowych czy bezprzewodowych to powiem tak.

Mam obecnie przewodowe - uwazam ze kabel daje fajny klimacik i nie przeszkadza, jednak jest jedno ale...

Obecnie do mojej kolekcji dołączył SS Dance i niestety połączenie: mikrofony na kablu + tanczenie z move'm = ZŁOOOOO!!!

Juz raz ratowałem konsole przed wyladawaniem na ziemi :scare: po zachaczeniu kabla od mikrofonu przez tanczacego znajomego.

A teraz troche z innej beczki.

Szukam osób które mógłbym dodać do znajomych w celu zdobycia Trophy Popularity Contest (Make 5 SingStar friends), czy ktoś jest chętny bo brakuje mi jeszcze 4ech osób.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widział ktoś z was czy SingStar Dance jest już w sprzedaży w jakimś sklepie w Poznaniu? Bo bardzo mi na nim zależy. :whistling:

EDIT: Już nieważne. :pardon:

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć FreshPrince

Mam pomysł, wejdź sobie na mój profil i możesz sobie zaprosic kogos z moich znajomych ( MISIEK75 to mój mąż, lukowsky to koleżanka z mężem, ale są tez inni) , albo poszperaj online, pooglądaj filmiki innych i jak ci sie ktoś spodoba to dodaj mu komentarz, oceń i zaproś do znajomych:) i trofeum gotowe:)

Edytowane przez Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos wie czy wersja Singstara Dance PL rozni sie tylko okladka i ksiazeczka od wersji Eng czy rowniez jezykiem w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć FreshPrince

Mam pomysł, wejdź sobie na mój profil i możesz sobie zaprosic kogos z moich znajomych ( MISIEK75 to mój mąż, lukowsky to koleżanka z mężem, ale są tez inni) , albo poszperaj online, pooglądaj filmiki innych i jak ci sie ktoś spodoba to dodaj mu komentarz, oceń i zaproś do znajomych:) i trofeum gotowe:)

taki mam plan :-) misiek juz mnie zaprosil :-) pozdrowionka i czekamy na nastepna SS bitwe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne pytanko...

Jak sprawdzić progres w danym trofeum (np ile mi brakuje piosenek do wyśpiewania w danym trybie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne pytanko...

Jak sprawdzić progres w danym trofeum (np ile mi brakuje piosenek do wyśpiewania w danym trybie)

Nie jestem pewna czy to jest możliwe, mnie sie nie udało tego sprawdzic po prostu spiewałam na czuja, aż wpadło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ktoś SingStar Polskie Hity lub SS Eska hity na czasie, to proszę o zapraszanie do znajomych, bo też chciałbym sobie pośpiewać z kimś online :)

Mój nick to: sz_szostak

Zapraszam do zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ktoś SingStar Polskie Hity lub SS Eska hity na czasie, to proszę o zapraszanie do znajomych, bo też chciałbym sobie pośpiewać z kimś online :)

Mój nick to: sz_szostak

Zapraszam do zabawy :)

Cześć

Zaraz Cie zaproszę do znajomych, mam SS polskie hity. Mój nick Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam,

mam pytanko odnośnie ss dance ... jakie wrażenia z gry ?? :)

u mnie 1szy i podstawowy problem to brak miejsca... jednak gierka wymaga sporo przestrzeni zeby wyginac sie w 2 osoby.

Poza tym to uczysz sie rutyn do kazdego kawalka... Niektore są banalne a niektore (jak naprawde chcesz powtorzyc je wiernie bez sciemy) mogą doprowadzić do kontuzji ;-)

Ze szczegółową opinią wstrzymam się do momentu kiedy bede miał więcej miejsca na szalenstwa :-) Mysle ze 4 osoby (2 tanczace + 2 spiewające) to będzie to!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko na temat singstar viewer jak kupować w tym programie ?

pozdrawiam

Wchodzisz do ss on-line -> ss store -> wybierasz kawalek -> :x: ->przechodzisz do koszyka :square: -> ....

Chyba ze pytanie tyczy się innych operacji.

DOprecyzuj

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem.

Wszystkie mikrofony jakie można podłączyć do PS3 (eye camera, słuchawka bluetooth, bezprzewodowe mikrofony) w moim przypadku mają spore opóźnienie. Kalibracja nic nie pomaga. Nie wiem w czym tkwi przyczyna.

PS3 z TV połączone kablem HDMI (Prolink), a z amplitunerem - przewodem optycznym (Prolink).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, czy Singstar Dance Już wyszło?

Oraz, czy muszę to kupować czy wystarczy kupić z singstore piosenki z supportem move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem singstara dla rodzinki ale ponieważ nie miałem styczności z tą rozrywką dlatego mam pytanie...

Widziałem na youtubie że w singstarze ludzie śpiewają do teledysku ale w tle słychać wokalistę...Czy jest możliwość ze będzi epodkład muzyczny, brak wokalisty i slychać jedynie śpiewającego??? Jakoś wydaje mi się że gdy słychać orginalny śpiew to mniej się czlowiek stara śpiewając....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×