Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym z wami pograc online. Mam tylko problem techniczny - chcialbym grac na koncie gdzie gralem w gre. Ale jak loguje sie do PSN na tym koncie Matifcb to wyskakuje blad ze nie moge sie logowac na tym uzytkowniku"nie mozna wpisywac sie przy uzyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail)innego uzytkownika". Chcialbym miec trofea itp narazie zalozylem konto Uzytkownik1 i wpisujac maila matifcb@wp.pl i haslo moge sie polaczyc w necie no ale problem w tym ze jestem zalogowany na konmsoli jako uzytkownik i nie ma tam mojego stanu gry i trofeow. Czy mam sie zalogowac na koncie Matifcb z mailem matifcb@wp.pl ale do PSN zalozyc jakies inne konto z innym mailem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tygodniach offline wracam do multi U3 i tak jak wcześniej wyszukiwało mi rozgrywkę 10-15 s tak teraz np. w starciu drużynowym szuka mi pare minut i do tego gdy kogoś już znajdzie to tak jakby mnie wywalało i szuka wszystkich na nowo. Jedyne co udało mi się zagrać to 2 razy laboratorium i 1 raz deathmatch. W ciągu godziny zagrałem zaledwie 3 razy -_-. Czy ktoś z Was miał podobny problem?

 

P.S Jak uzyskać łapkę ND przy swoim nicku? Albo taką gwiazdkę?

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tygodniach offline wracam do multi U3 i tak jak wcześniej wyszukiwało mi rozgrywkę 10-15 s tak teraz np. w starciu drużynowym szuka mi pare minut i do tego gdy kogoś już znajdzie to tak jakby mnie wywalało i szuka wszystkich na nowo. Jedyne co udało mi się zagrać to 2 razy laboratorium i 1 raz deathmatch. W ciągu godziny zagrałem zaledwie 3 razy -_-. Czy ktoś z Was miał podobny problem?

 

P.S Jak uzyskać łapkę ND przy swoim nicku? Albo taką gwiazdkę?

Łapka dostajesz za to jesli miales wersje pudelkowa gry ( nie GOTY ) . A problemy z wyszukiwaniem maja wszyscy, dzieje sie tak juz od dluzszego czasu. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro trochę już nas jest do wspólnej gry, to od siebie mogę zaproponować 18-19 stycznia (sobota lub niedziela). Godzina do ustalenia. Preferowane godziny popołudniowe lub wieczorne.

 

Pozdrawiam,

Marta

 

PS W sumie to od 20 stycznia mogę grać o dowolnej porze (urlop) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka nie ma sensu, bo znalezienie sie 2 ustawiajacych druzyn przy tysiacach graczy graniczy z cudem.

Lepiej grac w 5 osob, a trofea beda z czasem same wpadaly. Mozna ewifldentnie zrovic ustawke na 3 czy 4 trofea - ale nie pamietam juz jakie. Resztavjuz bez ustawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się piszę na ustawki jakby co.

 

nick na psn - Badder1191

 

 

PS. Dopero pobrałem przez psn, więc jeszcze muszę ogarnąć sterowanie i resztę, więc na początku może iść mi ciężko

Edytowane przez Badder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka nie ma sensu, bo znalezienie sie 2 ustawiajacych druzyn przy tysiacach graczy graniczy z cudem.

Lepiej grac w 5 osob, a trofea beda z czasem same wpadaly. Mozna ewifldentnie zrovic ustawke na 3 czy 4 trofea - ale nie pamietam juz jakie. Resztavjuz bez ustawek

 

Kamil, jakich tysiącach? Masz dwa rodzaje wyszukiwania: zwykłe i DLC, do tego masę różnych drużynowych trybów gry i nawet jeśli masz kilkanaście tysięcy graczy aktywnych online to liczba ta rozdrabnia Ci się proporcjonalnie, a dochodzi jeszcze kooperacja gdzie też gra sporo graczy. Inna sprawa, że w U3 nie gra już tyle osób co rok czy dwa lata temu. Sporo osób przeszło do TLOU. Zgodzę się, że są problemy z wyszukiwaniem, ale to dotyczy sytuacji gdy grasz w pojedynkę lub w niepełnym składzie. Jeśli masz 2 pełne składy (wliczając klony) to dużo szybciej Ci się wyszukają. Gdyby tak nie było ludzie nie umawialiby się na tryby drużynowe U3 na forach zagranicznych jak psnprofiles.com, playstationtrophies.org czy innych. Na tym pierwszym co tydzień jest jakaś ustawka na tryby drużynowe w U3.

A poza tym jeśli o mnie chodzi to zwyczajnie nie mam tyle czasu w życiu by poświęcić kilkaset godzin na multi w jednej grze. Fajnie jest wbijać trofea w gronie znajomych osób i dobrze się przy tym bawić, ale po co tracić na to kilkaset godzin jeśli można zrobić to np: 5 razy szybciej. Dla mnie bez sensu, chyba że ktoś ma czas to może się bawić  :)

Ja tymczasowo pasuję. Zacząłem nową prace od stycznia i mam masę roboty a przy okazji też zobowiązania w kilku innych grach. U3 na razie odstawiam, ale wrócę do tematu za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A na kooperacje z mniej wprawionym graczem ktoś by się tutaj znalazł? Z nastawieniem oczywiście bardziej na fun niż skill ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikael-v6, bardzo chętnie. Wyślij zaproszenie. Headset padł, ale na skypie jestem dostępna.

 

Temat ucichł, ale może znalazłyby się osoby chętne do wspólnej gry i zabawy? Chętnie zdobyłabym jakieś trofea z dlc :)

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikael-v6, bardzo chętnie. Wyślij zaproszenie. Headset padł, ale na skypie jestem dostępna.

 

Temat ucichł, ale może znalazłyby się osoby chętne do wspólnej gry i zabawy? Chętnie zdobyłabym jakieś trofea z dlc :)

 

Pozdrawiam,

Marta

Ja tam chętnie pogram, ostatnio gram w multi nałogowo, skończyłem Bio2, dobijam Killzone 3 i zamierzam dobić w końcu Uncharted 2 (bo leży i leży do dobicia ten brakujący trofik za kille), ale to na raptem kilkanaście godzin roboty maks co mi zostało. Tak więc jak będzie wola i ochota z Twojej strony chętnie pogram. Kontakt na Skype odpowiada mi jak najbardziej. Chętnie bym pograł z tryby ze zjawami i areny, żeby dobić level i dokupić perki przydatne do trofików typu Kustosz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dalej, dalej - dodawać się do znajomych :) Szczerze to mam dosyć grania z randomami :)

 

EDIT - dodam, że mam wersje z PS+ czyli co-op tam nie ma ale TDM lub inne strzelanie wchodzi w gre :)

Edytowane przez Mazzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią popykam na multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób chętnych powbijać trofea, głównie w kooperacji, ale mogę ewentualnie pomóc przy tych z "normalnych" trybów gry. Posiadam zestaw słuchawkowy, więc z komunikacja nie ma problemu.

Mój PSN ID to: spiritoffiresof

Przy prośbach o dodanie znajomego powołajcie się na to forum. Puste zaproszenia są zazwyczaj ignorowane przeze mnie.

Pozdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób chętnych powbijać trofea, głównie w kooperacji, ale mogę ewentualnie pomóc przy tych z "normalnych" trybów gry. Posiadam zestaw słuchawkowy, więc z komunikacja nie ma problemu.

Mój PSN ID to: spiritoffiresof

Przy prośbach o dodanie znajomego powołajcie się na to forum. Puste zaproszenia są zazwyczaj ignorowane przeze mnie.

Pozdr.

Grałem dawno temu w u2 z tobą, jakbyś chciał to m9żemy popykać coopa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jest ktoś chętny na trofea online, lub popykać to zapraszam PSNID: Wara19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U3 ja zawsze chętnie pogram :)

Także jak co to dajcie cynk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś chętny do porobienia trofeów z wszystkich DLC, szczególnie tych związanych z co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×