Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3

Rekomendowane odpowiedzi

No ja myślę :) Do zobaczenia jutro.

Nie ma innej opcji :)

Jestem jutro cały dzień z drobnymi przerwami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdy weekend kwietnia, bedzie taki event :)

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5.04 ( piatek ) do 9.04 ( wtorek ), bedzie podwojna kasa x2 na starciach jak i kooperacjach.

Warto pograc bo mozna szybko wbic level :)

A jak to jest z systemem wyszukiwania graczy w U3, działa na podobnej zasadzie jak w U2? Bo jeśli niskim levelom doszukuje niskie, a wysokim wysokie, to moim zdaniem nie warto szybko nabijać levele na podwójnej kasie, zwłaszcza, że trofików DLC do wbicia jest ponad dwa razy tyle co w U2. Ja ostatnie trofea w dwójce nabijałem w okolicach 50 levela, a przy takim levelu zazwyczaj mi wyszukiwało osoby z przewagą legionistów rzymskich :) Raz nawet trafiłem na ekipę 4 osoby z levelem XXX :laugh: Jeśli w U3 jest tak samo, to przez wzgląd na to, że nie ma możliwości zorganizowania normalnej ustawki 5 x 5 lepiej chyba jechać z trofeami na niskich levelach. Bo później będzie męczarnia... A są też kary pieniężne za wyjście z gry jak w U2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W u3 jest to przypadkowe. Level 1 znajduje wszystkie rsngi od noobow do pro-graczy. Nie ma tak jak w u2

Tutaj jesli ktos wyjdzie z gry, zaraz dolaczaja zapasowi gracze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W u3 jest to przypadkowe. Level 1 znajduje wszystkie rsngi od noobow do pro-graczy. Nie ma tak jak w u2

Tutaj jesli ktos wyjdzie z gry, zaraz dolaczaja zapasowi gracze

No to w takim razie luzik :) można trzaskać kasiorę :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie materialista :)

Jak dają to trzeba brać :laugh: A swoją drogą właśnie dołączyłem do Waszego zacnego grona posiadaczy U3 :) Przygodę z multi czas zacząć :woot:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dają to trzeba brać :laugh: A swoją drogą właśnie dołączyłem do Waszego zacnego grona posiadaczy U3 :) Przygodę z multi czas zacząć :woot:

No to dziś się widzimy, jak coś. Wczoraj chwilkę pograłem z Kamilem i Kapuchą, a jak oni się zmyli, to wróciłem do U2. Teraz też męczę U2, ale wypatruje Was, więc koło 20 myślę, żeby sie zabawić. Choć nie ukrywam, że co-op bardziej mnie ciągnie niż całe multi przeciwko sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szybkie pytanko do ogółu. Ściągnąłem multi z plusa, jakiś miesiąc temu. Wczoraj wbiłem 15 lvl i od tego czasu nie dodaje mi xp. Błąd, czy może jest taki limit dla tych, co ściągnęli grę z plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś się widzimy, jak coś. Wczoraj chwilkę pograłem z Kamilem i Kapuchą, a jak oni się zmyli, to wróciłem do U2. Teraz też męczę U2, ale wypatruje Was, więc koło 20 myślę, żeby sie zabawić. Choć nie ukrywam, że co-op bardziej mnie ciągnie niż całe multi przeciwko sobie.

Ja dziś poza domem, w górach jestem. Wracam jutro. W co-op chętnie pogram, na starciach na razie też nie czuję się na siłach. Singla nawet jeszcze nie ruszyłem. Będę wieczorkiem, może być 20.00 tylko, że niedziela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oke :)

Czekaliśmy na Ciebie, ale masz rozgrzeszenie :P

do szybkiego zobaczenia ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szybkie pytanko do ogółu. Ściągnąłem multi z plusa, jakiś miesiąc temu. Wczoraj wbiłem 15 lvl i od tego czasu nie dodaje mi xp. Błąd, czy może jest taki limit dla tych, co ściągnęli grę z plusa?

Tak za darmo masz do 15lvl'u. Chcesz więcej musisz wykupić Online Pass. oś w myśl zasady, że pierwsza działka za free, żeby uzależnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szybkie pytanko do ogółu. Ściągnąłem multi z plusa, jakiś miesiąc temu. Wczoraj wbiłem 15 lvl i od tego czasu nie dodaje mi xp. Błąd, czy może jest taki limit dla tych, co ściągnęli grę z plusa?

Najlepiej jakbys wykupil edycje GOTY U3, tam grasz bez ograniczen, masz singleplayer i masz wszystkie DLC do multiplayer'a

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mało byś przypadniem x2 kasa przez weekend? Jak ktoś chętny na Co-opa, rywalizacje dodawać, najlepiej HS.

Edytowane przez morodis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mało byś przypadniem x2 kasa przez weekend? Jak ktoś chętny na Co-opa, rywalizacje dodawać, najlepiej HS.

Najlepiej byloby, gdybys to ty wyslal wiadomosc ( prosba o dodanie ro znajomego - z dopiskiem MULTI U3 ) do osob z ktorymi chcialbys pograc w U3.

a nie, piszesz post w post "dodawajcie" :P

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mało byś przypadniem x2 kasa przez weekend? Jak ktoś chętny na Co-opa, rywalizacje dodawać, najlepiej HS.

dobra sprawa :D

Potwierdzi ktoś to info ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra sprawa :biggrin:Potwierdzi ktoś to info ? :>
Wczoraj grałem, cały dzień i mimo że pisze że jest 2x kasa, to jej nie było ( nikt jej nie dostawał ). Wydaje mi się że cos sie pokiełbasiło u ND

Ale nawet jesli grasz w COOPERACJĘ na poziomie Miazdzacym zarobisz 60000 - 80000 $$, a z podwójną kasą można zarobić maxymalnie 100.000$$ więc różnicy nie ma :P

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia: LISTA wszystkich trofeów DLC w MULTIPLAYER UNCHARTED 3 .

1. Dominacja grabieży

Wygraj mecz w trybie Grabież, nie pozwalając przeciwnej drużynie zdobyć żadnego punktu (5-0).

2. I nie wstawaj!

Wygraj 50 meczów w trybie Eliminacji.

3. Wszechpotężny

Ukończ mapę w trybie Kooperacji - Przygody, na wymagającym poziomie trudności bez utraty życia.

4. Wszyscy razem

( PRZYGODA KOOPERACJA WYMAGAJĄCY - MAPA LOTNISKO )

Zabij trzech przywódców na końcu rozdziału 5 (Harry Flynn, Eddy Raja, Zoran Lazarevic) w odstępie 20 sekund na wymagającym poziomie trudności.

5. Poczta lotnicza

Zdobądź 25 medali "Adresat nieznany". ( KOOPERACJA ARENA bądź PRZYGODA, odrzucamy 2 granaty przeciwnika " :triangle: " i zabijamy nimi 2 innych ( 25x )

6. Posągowy

Zdobadź medal "Kustosz" na wymagającym poziomie trudności. ( Na mapce KLASZTOR - PRZYGODA KOOPERACJA, ) Dla wielu graczy przejście Klasztoru na miażdżącym jest nie możliwe. Co powiecie na przejście klasztoru w ten sposób by żadna rakieta nie uderzyła w posąg?! Obowiązek jest mieć tutaj drużyne która zna na pamięc wszystkich wrogów z RPG. Bez tego ani rusz. Tylko taki wróg się pojawi od razu musimy go zlikwidować. Normalni bez pancerza to banał, ale wychodzi też kilku opancerzonych. Tutaj chyba by taki wróg nie wystrzelił rakiety w posąg jest tylko jeden sposób, wymaga medalowego kopa "Trzej muszkieterowie". Ten kop zwiększa obrażenia co pozwala zabić takiego wroga jednym strzałem w głowe ze snajperki

7. Zemsta to...

Zdobadź 50 medali "Zemsta". ( zabijamy 50x przeciwnika, który ostatnio nas ubił.

8. Kolonista

Zdobądź 50 medali "Ekspansjonista". ( W trybie CEL DRUŻYNOWY - przejmujemy 2 pola )

9. Każdego dnia prowokuje!

Zdobądź 50 medali "Prosto w dziób".( Chodzi o to aby na STARCIU DRUŻYN, użyć 5x PROWOKACJI nad ciałami zabitych przez nas 5 przeciwników )

10. Jak ci smakuje?

Zdobądź 50 medali "Bójka". ( Zabijamy 3 przeciwników ręką - z tzw. buły tylko STARCIE DRUŻYN )

11. Gracz drużynowy

Wygraj 50 meczów w trybie Cel Drużynowy.

12. Z każdej strony

Zdobądź 25 medali "Potrójne zagrożenie". ( Na STARCIU DRUŻYN zabijamy: 3 przeciwników z karabinu, 3 pistoletem i 3 wybuchem/granatem. 9 9 zabić ))

13. Zbieracz

Zdobądź zestaw skarbów "Artefakty". Listę artefaktów znajdziecie w PROFIL GRACZA - OSIĄGNIĘCIA - SKARBY - ARTEFAKTY.

14. Uwaga na głowy

Zdobądź 10 medali "Wybuchowo" na wymagającym poziomie trudności. ( MAPA FORT - wymagający, w pewnym momencie na plac wyjeżdżają 2 ciężarówki z MINI-GUNEM, rozwalamy takich 10 i trofeum wpada.

15. Bardzo Dziki Zachód

Zdobądź 50 medali "Rewolwerowiec". ( Na Starciu Drużyn - zabijamy 3 przeciwników pistoletem ( 50x ))

16. Nie trać celu z oczu

Zdobądź 3000 punktów celu. ( W trybie CEL DRUŻYNOWY - zdobywamy 3000 punktów za wszelakie zadania. od przejmowania punktów, po noszenie skarbów, zabijanie itp. )

17. Udało ci się!

Zdobądź 50 medali "Do trzech razy sztuka". ( STARCIE DRUŻYN -zabijamy 3 przeciwników z rzędu 'nie ginąc" )

18. Cysorz to ma klawe życie

Zdobądź 50 medali "Król trzech kopów". ( W jednej grze używamy KOPA MEDALOWEGO 3 razy, polecam używać kopa WYPŁATA - ponieważ by go mieć otrzeba nam 4 medali. )

19. Klucznik

Zdobądź 100 medali "Strażnik bramy". ( Arena kooperacja bądź PRZYGODA, najlepiej na MIAŻDŻĄCYM, zabijamy mini-bossa np. z granatem bądź HAMMEREM nad głową. )

20. Trzymamy się

Zdobądź 3 medale "Trzymaj się" na wymagającym poziomie trudności. ( MAPA KLASZTOR - WYMAGAJĄCY, wpewnym momencie trzeba rozwiązać tzw. ZAGADKĘ KLUCZA, - musimy zawisnąć na dwóch kluczach by, otworzyc przejście ( ROBIMY TO W MOMENCIE GDY PRZECIWNICY DO NAS STRZELAJĄ, jesli zabijesz wszystkich przeciwników medale nie zalicza się )

21. Niezwyciężony

Ukończ mapę w trybie Arena - Kooperacja na miażdżącym poziomie trudności bez utraty życia.

22. Dwa na dwa

Wygraj 50 meczów w trybie Starcie Trzech Drużyn.

23. Kolekcjoner antyków

Zdobądź zestaw skarbów "Antyki".

24. Na szczycie!

Zdobądź 50 medali "Piątka". (STARCIE DRUŻYN bądź GRABIEŻ / CEL; przybijamy "piątkę" nad spólnie zabitym wrogiem, ( NIEBIESKIE KÓŁKO ))

25. A dynamit robi bum!

Zdobądź 50 medali "Odłamkowym!". ( Na STARCIU DRUŻYN zabijamy 3 wrogów granatami ).

26. Przepakowany

Zdobądź 50 medali "Pogromca". ( Na STARCIU DRUŻYN zabijamy 3 wrogów używając BRONI CIĘŻKIEJ tj. SHOTGUN, MAG, RPG-7, HAMMER32, )

27. To chyba twoje

Zdobądź 25 medali "Hej, łap!". ( Na STARCIU DRUŻYN - odrzucamy granat przeciwnika " :triangle: " i zabijamy nim innego WROGA )

28. Saper

Zdobądź 10 medali "Szalony zamachowiec". ( ARENA KOOPERACJA bądź PRZYGODA - zabijamy 10 przeciwników granatami )( 10 zabić = 1medal )

29. Możemy to zabić

Zdobądź 25 medali "Jeśli krwawi, to...". ( ARENA KOOPERACJA - zabijamy 25x OSIŁKA ( jest to koleś który strzela z PAKa / M249, wychodzi na arenę około 7-8 rundy )

do zabicia go polecam w/w PAKA, bądź BOMBA KASETOWA - wymagany Lv54. )

30.Łup w cymbał

Zdobądź 100 medali "W słabiznę". (ARENA KOOPERACJA bądź PRZYGODA - zabijamy z ręki tzw. buły " :square: ", 3 opancerzonych przeciwników po uprzednim pozbawieniu im kasków z głowy )

31. Kolekcjoner skarbów

Wygraj 50 meczów w trybie Grabież.

32. Nadzorca

Zdobądź medal "Kustosz" na miażdżącym poziomie trudności. ( Na mapce KLASZTOR - PRZYGODA KOOPERACJA, Dla wielu graczy przejście Klasztoru na miażdżącym jest nie możliwe. Co powiecie na przejście klasztoru w ten sposób by żadna rakieta nie uderzyła w posąg?! Obowiązek jest mieć tutaj drużyne która zna na pamięc wszystkich wrogów z RPG. Bez tego ani rusz. Tylko taki wróg się pojawi od razu musimy go zlikwidować. Normalni bez pancerza to banał, ale wychodzi też kilku opancerzonych. Tutaj chyba by taki wróg nie wystrzelił rakiety w posąg jest tylko jeden sposób, wymaga medalowego kopa "Trzej muszkieterowie". Ten kop zwiększa obrażenia co pozwala zabić takiego wroga jednym strzałem w głowe ze snajperki

33. Nie do zatrzymania

Zdobądź medal "Nieugięty" na miażdżącym poziomie trudności. ( PRZYGODA KOOPERACJA - mapa LONDYŃSKIE METRO MIAŻDŻĄCY ) - w pewnym momencie musimy przepchac wagonik. by móc przejść dalej przez kratę. JEDNA OSOBA musi go pchać " :triangle: " bez zatrzymywania, a reszta ją osłania.

34. Nieśmiertelny

Ukończ mapę w trybie Arena - Kooperacja, na wymagającym poziomie trudności bez utraty życia.

35. Nie boję się ciemności

Zdobądź 50 medali "Nastała ciemność". ( ARENA KOOPERACJA - PRZETRWANIE ZJAW - - zabij oznaczona na "czerwono" ZJAWĘ ).

36. Spartiata

Zdobądź 150 medali "Zjawiskowo". ( ARENA KOOPERACJA - PRZETRWANIE ZJAW - zabij 3 zjawy jako "drużyna", będąc na terytorium oblężenia ).

37. Strażak

Zdobądź 150 medali "Tańczący ze zjawami". ( ARENA KOOPERACJA - PRZETRWANIE ZJAW - Zabij 4 zjawy, jako "drużyna", podczas zadania w trybie PRZETRWANIA ZJAW ).

38. Kara śmierci

Zdobadź 25 medali "Kat". ( STARCIE DRUŻYN - w czasie tzw. ZAGRYWKI, zabijamy oznaczonego na czerono przeciwnika ).

39. Miażdżyciel czaszek

Zdobądź 50 medali "Łowca głów". ( STARCIE DRUŻYN - zabijamy 3 wrogów strzelając im w głowę ).

40. Utrzymać szereg

Zdobadź 50 medali "Nie przejdziecie!". ( CEL DRUŻYNOWY - zabijamy 2 przeciwników podczas gry w trybie: KRÓL WZGÓRZA, - będąc na wzgórzu ).

41. Triumwirat

Zabij trzech przywódców na końcu rozdziału 5 (Harry Flynn, Eddy Raja, Zoran Lazarevic) w odstępie 20 sekund na miażdżącym poziomie trudności.

( PRZYGODA KOOPERACJA MIAŻDŻĄCY - MAPA LOTNISKO )

42. Gladiator

Wygraj 50 meczów w trybie Starcie Drużyn.

43. Mucha na ścianie

Zdobądź 3 medale "Trzymaj się" na miażdżącym poziomie trudności. ( MAPA KLASZTOR - MIAŻDŻĄCY, w pewnym momencie trzeba rozwiązać tzw. ZAGADKĘ KLUCZA, - musimy zawisnąć na dwóch kluczach by, otworzyc przejście ( ROBIMY TO W MOMENCIE GDY PRZECIWNICY DO NAS STRZELAJĄ, jesli zabijesz wszystkich przeciwników medale nie zalicza się ).

44. Bez śmierci

Ukończ mapę w trybie Kooperacji - Przygody, na wymagającym poziomie trudności bez utraty życia.

45. Mistrz skradania się

Zdobądź 50 medali "Zabójca". ( STARCIE DRUŻYN - zabijamy z ukrycia 3 wrogów - dusimy ich )

46. Poszukiwacz łupów

Zdobądź 50 medali "Zdobywca 3 medali". ( WSZYSTKIE TRYBY ) - otwieramy skrzynię z medalami.

47. Miłośnik długiej broni

Zdobądź 50 medali "Komandos". ( STARCIE DRUŻYN - zabijamy 3 przeciwników, używając KARABINU )

48. Podwójne kłopoty

Zdobądź 25 medali "Rozwałka". ( STARCIE DRUŻYN - zabijamy "szybko" dwóch przeciwników, jednego po drugim ).

49. Bum, prosto w baniak

Zdobądź 50 medali "Łamacz czaszek". ( ARENA KOOPERACJA - zabijamy 5 przeciwników, strzelając im w głowę ).

50. Jestem na fali

Zdobądź medal "Nieugięty" na wymagającym poziomie trudności. ( PRZYGODA KOOPERACJA - MAPA LONDYŃSKIE METRO - dopychamy wagonik aż do bramy bez zatrzymywania się ).

To tyle :biggrin:

Edytowane przez bickamil5
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No :biggrin:

Mamy co robić przez najbliższe pół roku :P

Dla mnie to ciężka harówka na dobre trzy lata... :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia: LISTA wszystkich trofeów DLC w MULTIPLAYER UNCHARTED 3 .

To tyle :biggrin:

No nieźle :) Mógłby być z tego całkiem fajny poradnik do trofeów DLC w U3, a takowego w kategorii Trofea brak ;)

Kiedy się na coś większego lub mniejszego ustawiamy? Może dzisiaj jakaś szybka misyjka w co-op :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to ja juz pass :P

jutro do tyrki od rana i z leksza mam dosyć na dziś :P

użeram się jeszcze z JC2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×