Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Siriondel :)

Jak najbardziej Play For Fun :)

Takie cykliczne spotykanie się na pogaduchy, jaja i przede wszystkim granie dla przyjemności :) Te spinki na trofiki też mnie już nie bardzo bawią.

Było by mega fajnie znowu z Tobą zagrać :)

Może znów będzie ubaw jak w RDR z Lariko i jego "przyjacielem" :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy z Magdą 3-ciej  osoby która chce wbić 100% i medale z co-opa,jeśli ktoś chce z nami zagrać niech napisze konkretnie na PSN , chodzi nam o osobę która nie wyjdzie po pierwszej nieudanej próbie wbicia medalu tylko będzie grać dalej aż się uda,wcale nie trzeba sie tu spinać ,wystarczy trochę poświęcić czasu i się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy z Magdą 3-ciej  osoby która chce wbić 100% i medale z co-opa,jeśli ktoś chce z nami zagrać niech napisze konkretnie na PSN , chodzi nam o osobę która nie wyjdzie po pierwszej nieudanej próbie wbicia medalu tylko będzie grać dalej aż się uda,wcale nie trzeba sie tu spinać ,wystarczy trochę poświęcić czasu i się uda

 

Javor ja chętnie pogram :)

Dziś może być różnie ze mną (z czasem) ale generalnie jestem chętny :)

Mamy się w znajomkach więc jesteśmy w kontakcie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie moge dołączyć do grupy w Uncharted 3 ? Ja nie moge do kolegi i on do mnie nie może? pliss help.

 

 


Temat na ustawki.

Dlaczego nie moge dołączyć do grupy w Uncharted 3 ? Ja nie moge do kolegi i on do mnie nie może? pliss help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem, dzisiaj podczas gry wcisnalem dziedzictwo i wylaczylem konsole. po ponownym uruchomieniu multi w kilku opcjach pokazuje sie UNKOWN STRING !!! nie wiem o co chodzi. poszukalem w necie i problem jest znany lecz nic nie rozumiem. czesc gry jest po angielsku, a wczesniej bylo wszystko ok. prosze o ponoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do wbicia Buddy System i jeszcze kilku trofeów w multi U3.... Na razie mam wsparcie  jednej z pań.... ale to za mało, by jakiegoś Coopa przetrwać.

Przydałoby się silne,męskie  uzbrojone ramię (lub nawet dwa...) .

Jak się okaże, że są chętni- to pomyślimy o  dogodnym terminie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do wbicia Buddy System i jeszcze kilku trofeów w multi U3.... Na razie mam wsparcie  jednej z pań.... ale to za mało, by jakiegoś Coopa przetrwać.

Przydałoby się silne,męskie  uzbrojone ramię (lub nawet dwa...) .

Jak się okaże, że są chętni- to pomyślimy o  dogodnym terminie...

Wystarczy wejsc w jakas kooperacje z randomami, i nawet nie trzeba jej ukonczyc ( stracic wszystkie zycia ) i trofeum wpada.

Buddy System to nic w porownaniu z 50 trofeami w multiplayer U3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie jednej z pań, o którym wspominała Bogda, to ja :) Szukam osób, które chciałyby zrobić 100% w U3 (głównie mowa tu o DLC). W zamian pomogę w innych grach. 

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie jednej z pań, o którym wspominała Bogda, to ja :) Szukam osób, które chciałyby zrobić 100% w U3 (głównie mowa tu o DLC). W zamian pomogę w innych grach. 

 

Pozdrawiam,

Marta

To zalezy w głównej mierze od skilla gracza. Te trofea w multi wymagają skilla, samozaparcia oraz duźo czasu (+1000godzin gry w multi, a nawet wiecej ).

Wiele z nich jest trudnych i bardzo czasochłonnych ( najbardziej. all relics and all artifacts )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bickamil5, zdaję sobie z tego sprawę ;). Grywałam dość sporo w multi w Uncharted zarówno 2 i 3 (beta i po premierze). Grywałam głównie z kumplami - było raźniej i weselej niż grając samemu. Po tak długiej przerwie ciężko jest mi się samej zabrać za te DLC. W związku z tym szukam osób chętnych do wspólnej gry i zdobywania trofeów z pakietu DLC. 

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dołączę do tych łatwiejszych spotkań... (tylko muszę  pilnować dat, bo szykuje się ustawka ACR...)

Wczoraj pograłam  z Kamilem i Grzybkiem, a jednak  nie zawsze udawało się wyjść z walki zwycięsko, ale ONI chyba lubują się w tych ciężkich trybach... (albo ja jestem gamoń do potęgi)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę dołączyć i chętnie Ci pomogę Marta, choć nie za często  :sad: Na 100% się nie przymierzam przynajmniej na razie, bo zdaję sobie sprawę jak dużo czasu trzeba byłoby poświęcić, a niestety tego coraz bardziej brakuje, ale na jakieś dłuższe posiedzenie przynajmniej raz na dwa tygodnie na pewno wpadnę.

Może gdyby było więcej chętnych to można byłoby pomyśleć o ustawkach na tryby drużynowe? Pamiętam jeszcze jak pisano w tym temacie, że U3 to nie U2 i że się nie da. Tylko, że na forach zagranicznych, jak psnprofiles, co jakiś czas są ustawki w U3 na trofea z trybów drużynowych. Widać da się, więc może i tu byłoby więcej chętnych?

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecumthe, dzięki. Jeśli mam być szczera to odpowiadałyby mi spotkania co dwa tygodnie. Chciałabym 100% ale jestem cierpliwa ;)  Niekoniecznie cały swój wolny czas chcę spędzić przy U2&U3. Mam jeszcze wiele gier do ogrania z plusa, a ponadto na półce leży nieotwarte The Last of Us ;). Byłoby jednak fajnie, gdyby zebrała się ekipa chętnych osób i wspólnie małymi kroczkami zdobywałaby te nieszczęsne trofea :)

 

Na ten moment chętni są:

1) Luthien86

2) Bogda501

3) Tecumthe

 

Jak zbierze się grono chętnych to pomyślimy o terminie :) 

 

PS Tecumthe, gdybyś potrzebował pomocy przy trofeum "Siła naszego sojuszu" (Wojna na północy) to daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecumthe, dzięki. Jeśli mam być szczera to odpowiadałyby mi spotkania co dwa tygodnie. Chciałabym 100% ale jestem cierpliwa ;)  Niekoniecznie cały swój wolny czas chcę spędzić przy U2&U3. Mam jeszcze wiele gier do ogrania z plusa, a ponadto na półce leży nieotwarte The Last of Us ;). Byłoby jednak fajnie, gdyby zebrała się ekipa chętnych osób i wspólnie małymi kroczkami zdobywałaby te nieszczęsne trofea :)

 

Na ten moment chętni są:

1) Luthien86

2) Bogda501

3) Tecumthe

 

Jak zbierze się grono chętnych to pomyślimy o terminie :)

 

PS Tecumthe, gdybyś potrzebował pomocy przy trofeum "Siła naszego sojuszu" (Wojna na północy) to daj znać ;)

 

:) No to fajnie, że nadajemy na tych samych falach  :) Też chciałbym kiedyś dobić U3 do 100%, ale bez pośpiechu. Jak będzie ekipa to nie widzę problemu by od czasu do czasu powrócić też do U2  ;)

No i dzięki za chęć pomocy przy sile naszego sojuszu, na pewno się odezwę  ;)

 

 

Jesli chcecie moge z kumplem tez wam pomóc , ;)

 

Każda pomocna dłoń mile widziana Kamil  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie chetnie skusze zeby cos powbijac z DLC tylko ze juz chyba z pol roku nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siivvy, spokojnie, ja ostatnio multi w U3 grałam zaraz po premierze :D a to już było dość dawno. 

 

Skoro już trochę chętnych do gry się zebrało to napiszę, kiedy ja mogę dłużej spędzić czas przy konsoli. Mnie generalnie odpowiadają piątki, soboty i niedziele. Ewentualnie w poniedziałki wieczorem. Od 18 stycznia do 2 lutego będę mogła grać o dowolnej porze. W tygodniu raczej byłoby ciężko znaleźć czas (praca), ale nie jest to niemożliwe ;). 

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucam propozycję: pasuje Wam piątek 10 stycznia 19.00?

Jak będzie mało osób to najwyżej pogramy co-op-a, jak więcej osób to spróbujemy inne tryby, mi tam wszystko jedno od czego zaczniemy.

Ja ostatnio grałem w U3 bodajże w maju, poprawcie mnie bo nie pamiętam, ile osób maksymalnie wchodzi do co-op, 3 czy 4? chyba 3 jak w U2 ale zapomniałem..

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kooperacja -3 graczy. Reszta trybow - 5 graczy. Starcie 3:druzyn - 2vs2vs2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kooperacja -3 graczy. Reszta trybow - 5 graczy. Starcie 3:druzyn - 2vs2vs2

 

Ok, dzięki Kamil za info.

 

Odnośnie boostowania, bo nie wiem, czy wszyscy na to się piszą czy tylko na granie z randomami i nabijanie trofeów tym sposobem. Jeśli mamy boostować to taka uwaga z ps3trophies.org 

NOTE: Many players recently were banned for a week for "cheating", whether this was due to people using tournament tickets (even if you yourself didn't someone you were boosting with may have thus guilty by association) or if they are going after trophy boosters is speculation. It is recommended to boost w/ caution. If you decide to boost please follow some simple guidelines..

1) No one uses tournament tickets

2) If someone backs out or disconnects everyone leave immediately. (Waiting 30min-1hr to rematch beats not being able to play for 6-30 days cause some random joins & reports everyone)

3) ND may or may not have a script running that flags suspicious victories (I.e. matches that end 50-0, etc). When boosting make the score seem legitamate. If a match ends at 50 have the losing team score at least 13-20 points

więcej info na: http://www.ps3trophies.org/forum/uncharted-3-drakes-deception/167239-trophy-boosting-thread-read-first-post.html

 

w skrócie:

1. Nikt nie używa tournament tickets.

2. Jeśli kogoś rozłączy wszyscy wychodzą od razu (bo dorzuci nam zaraz innych graczy)

3. Boostujemy z głową, bez meczyków w stylu 50:0  :)

 

Jeśli chodzi o te pozostałe tryby 5 na 5 graczy to potrzebujemy dokładnie 10 graczy.

Ale znalazłem też coś takiego:

"We need 10 players - 2 groups of 5. However, split screeners do count if you have a second controller. I have a second controller, and if others do as well, we might be able to do this with less than 10 (minimum would be 6). If we utilize second controllers, we will just pair those with two controllers together and the split screen guests won't need any kills. "

 

Ktoś próbował sztuczki z dwoma kontrolerami? Albo czy próbowaliście tego w trybie meczu trzech drużyn po dwie osoby?

 

EDIT:

Boostowanie działa na podobnej zasadzie jak w U2 z drobną różnicą:

Group chooses what game mode they want, DLC ON. 2 teams search at the same time (a countdown in text chat helps) and try match up. If we see individual players joining as an opponent team one by one slowly, we back out and immediately start game search again; if we match up against strangers, all team quit as soon as game starts so we can quit without restarting console and try again). 

Poszczególne tryby są opisane pod linkiem, który wrzuciłem. Będą chętni to zrobimy listę z terminem i spróbujemy  ;)

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja już po ponad pół roku grania 100% wbiłem ,ale jak coś to w starciu 3 drużyn lub trofeum " Nadzorca" mogę Wam pomóc .. Tecumthe te trofeum za starcie 3 drużyn  właśnie zrobiłem  na 2 pady z 2  znajomymi.  ciężko się jest wyszukać.. lecz jest to dobry system ..Fatos_Lokos.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja już po ponad pół roku grania 100% wbiłem ,ale jak coś to w starciu 3 drużyn lub trofeum " Nadzorca" mogę Wam pomóc .. Tecumthe te trofeum za starcie 3 drużyn  właśnie zrobiłem  na 2 pady z 2  znajomymi.  ciężko się jest wyszukać.. lecz jest to dobry system ..

 

Dzięki za info  ;) Dobrze wiedzieć, że ktoś już sprawdził tą metodę i że ona działa  :)

 

Ja w razie czego mam dwa pady więc mogę dołączyć do ustawki ze swoim klonem  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie robić 100% to polecam zaglądać na kalendarz na stronie http://www.naughtydog.com/stats/uncharted3/

W tej chwili widzę, ze jeszcze go nie zaktualizowali na nowy rok, ale wypatrujcie labów, które pomagają w zdobywaniu trofeów. Np. jak jest dodgeball to w ciągu kilku gier można zdobyć trofeum za medale odłamkowym, jak jest np. sas12/mag5 to jest tak samo z medalem pogromca, rewolwerowiec. Dodatkowo warto wyczekiwać na rare treasure drop event, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×