Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś gra jeszcze na miażdżącym możemy powalczyć PSN - Javor_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w coop? Chciałabym zdobyć kilka trofeów właśnie z coopa, z multi da sie rade samemu ale z coopem jest ciężej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w coop? Chciałabym zdobyć kilka trofeów właśnie z coopa, z multi da sie rade samemu ale z coopem jest ciężej.

Namówimy Kamila by z nami zagrał i jedziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce :biggrin: Mam gwiazdkę, 13 przejść na miażdżącym. Mnie brakuje 3 trofeów, na miażdżącym, ale pomogę z innymi.

Edytowane przez makk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super Magda, że też będziesz :)

Napiszę do Ciebie co i jak :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ND jest napisane, że do 8.07 jest Rare Treasure Drop event, może spróbujemy też odblokować skórki. Przyda się do 2óch trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ND jest napisane, że do 8.07 jest Rare Treasure Drop event, może spróbujemy też odblokować skórki. Przyda się do 2óch trofeów.

To ci powiem, że te 2 trofea za skarby są najtrudniejszymi i najbardziej czasochłonnymi trofeami w multi. Co-op przy tym to banał,  :)

Żaden event tu nie pomoże. Trzeba po prostu grać: możliwie jak najwięcej we wszystkie tryby w multi, aż określone skarby wypadną.

Jest to o tyle trudne, iż niektóre z tych skarbów prawie w ogóle nie wypadają.

Ja grałem ponad 500 godzin i nie mam nawet połowy.  ;)

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lennox, kiedy wy chcecie tego co-op'a zagrać ?

 

Może jutro wieczorem albo niedziela popołudniu :)

Z sobotą może być ze mną różnie ale teoretycznie wieczorem powinienem być wolny ;)

Jak Wam pasuje ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wieczorami, po 20.

 

Ja grałem ponad 500 godzin i nie mam nawet połowy.   ;)

 

Zależy też jakie kto ma szczęście, ja grałam na pewno mniej i brakuje mi chyba 9 skarbów. Te najrzadsze wypadają tylko na koop łowcy.

Edytowane przez makk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebujemy pomocu jednej osoby przy kustoszu na miażdżącym.czy mógłby ktoś dzisiaj pomóc?

 

Na razie gramy tak:

 

1. Javor_87

2. asasyn1_

 

Będziemy wdzięczni jeśli ktoś nie odmówi nam pomocy i wesprze w walce przy posągu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś chętny popykać co-opy razem?

Jeśli są chętni dodawajcie do znajomych PSNiD: FreakyRusher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam prośbę o pomoc w Kuratorze na oficjalnym forum ND, ale nikt się nie zgłosił, za to dostałam mnóstwo rad. Najlepsza strategia to ta: http://www.youtube.com/watch?v=ktuIKvTsCEI

Podstawą jest to, żeby każdy znał swoją rolę i mówienie co się zrobiło. To gwarantuje sukces, ale jest też cząstka po prostu szczęścia.

W miarę możliwości wszyscy mamy kopa Trzej Muszkieterowie, myślę że jako dopalacz warto wziąć Odrodzenie, żeby szybciej się odrodzić w przypadku śmierci przy obronie posągu. Broni nie trzeba znosić na środek. Warto, żeby jedna osoba wzięła sobie Wes-44, druga Hammera z kościoła + amunicja z sekcji posągu. PAKa przenieść na schody, tam gdzie Nate dostaje strzała, jego będzie miała 3 osoba.

Są 3 fale RPG i 2 przerwy.

  1. Pierwsza fala rozpoczyna się wiadomo kiedy. Stoimy we 3 przy posągu. Jest tu 6 RPG, zabijamy ich i tylko ich, kończy się runda, nie ma tu żadnej trudności.
  2. Pierwsza przerwa zaczyna się, jak Nate powie „potrzebuję więcej czasu”. Pojawią się snajperzy i PAK. Przerwa skończy  się jak zabijemy 4 (niektórzy mówią o 3) przeciwników. [Kluczowy moment, nie można dopuścić żeby na planszy pojawił się PAK i jednocześnie RPG] Snajperów zostawiamy, żeby zablokowali dwa miejsca RPG.PAK jest pierwszym z 4 zabić. Teraz tak, gracz1 biegnie szybciutko na miejsce, gdzie jest T-bolt, będzie on tam CAŁY CZAS siedział i pilnował 3 miejsca RPG, dodatkowo będzie to blokowało 4 miejsce RPG. Gracz 2 i gracz3 biegną na schody. Zabijamy jeszcze 3; ważna jest tutaj komunikacja, żeby mówić sobie ile już zabiliśmy. Po zabiciu PAKA gracz1 może sobie wziąć tę broń i wrócić na swoje miejsce.
  3. Rozpoczyna się druga fala RPG, co poznamy jak Elena powie „pośpiesz się Nate”. Tutaj i w 3 fali mogą się pojawić opancerzeni RPG i przyda się medalowy kop. W tej rundzie jest tylko 3 RPG.
  4. Teraz mamy przerwę, która zakończy się po czterech zabiciach.
  5. Trzecia fala zacznie się jak Nate powie „prawie to mam”. Tutaj jest 6 RPG, ale pojawiają się wolno. Po zabiciu pierwszego pojawią się 2 dusiciele. Zabijamy pozostałych 5 i możemy zabić resztę. Trofeum wpada.

Na początek przechodzimy całość nawet jeśli posąg zostanie trafiony, po to żeby nauczyć się swoich ról i nauczyć się na pamięć po kolei co się dzieje. Myślę, że po 2-3 takich razach, będziemy mogli się zabijać w przypadku niepowiedzenia.

Proste, nie?

Edytowane przez makk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze się na to,ale potrzebujemy trzecią osobę,najlepiej taką która nie zniechęci się po pierwszej nieudanej ochronie posągu. Jak wyżej napisałaś trzeba próbować i próbować aż się uda,więc trzeba poświęcić więcej czasu. HS już jest więc nie powinno być problemu.Pozostaje nam problem trzeciej osoby,najlepiej kogoś kto już się za to zabierał i komu zależy równie mocno jak nam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asasyn zrezygnował z robienia 100%? Ja zapytam dwóch znajomych czy by się czuli na siłach to z nami zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze się na to,ale potrzebujemy trzecią osobę,najlepiej taką która nie zniechęci się po pierwszej nieudanej ochronie posągu. Jak wyżej napisałaś trzeba próbować i próbować aż się uda,więc trzeba poświęcić więcej czasu. HS już jest więc nie powinno być problemu.Pozostaje nam problem trzeciej osoby,najlepiej kogoś kto już się za to zabierał i komu zależy równie mocno jak nam:)

Kustosza na miazdzacym zrobilem za pierwszym razem, z moimi kumplami.

Jakbyscir chcieli zagrac, to mozemy w sobote badz niedziele sprobowac, ( w tygodniu, praca II zmiana ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kustosza na miazdzacym zrobilem za pierwszym razem, z moimi kumplami.

Jakbyscir chcieli zagrac, to mozemy w sobote badz niedziele sprobowac, ( w tygodniu, praca II zmiana ;) )

Bylibyśmy bardzo wdzięczni! Javor tez może tylko w weekend także jeszcze się zgadamy =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na granie. Wracam do multi U2/U3.

Ogólnie to szukam ekipy na cykliczne Play For Fun  :)

:)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na granie. Wracam do multi U2/U3.

Ogólnie to szukam ekipy na cykliczne Play For Fun  :)

:)

 

Jak ci najdzie ochota na grabież to do mnie dołączaj, robię tu teraz 50 zwycięstw.

Jestem gotów do gry jeśli ktoś jeszcze chce zagrać o medal kustosz na miazdżącym

Ostatnio jak grałam z randomami to zdobyłam trofeum za zabicie przywódców w 20s, przez przypadek bez żadnego przygotowania :D a przy kustoszu rpg trafiły tylko 2 razy i to w głupich sytuacjach, także nie jest to takie trudne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja Magda :)

O widzisz :) Na dzis juz kończę ale jutro zaraz do Ciebie dołącze :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na granie. Wracam do multi U2/U3.

Ogólnie to szukam ekipy na cykliczne Play For Fun  :)

:)

Ja się zawsze piszę i na U2 i U3, jeżeli będzie to naprawdę Play For Fun, bez jakiejś dzikiej spinki na trofea. Sam przestałem grać z rok temu, ale ze znajomymi zawsze chętnie wrócę. Moje jedyne pudełkowe gry, których jak dotąd nie sprzedałem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×