Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3

Rekomendowane odpowiedzi

....I teraz pytanie do was. : Gdzie mogę sprawdzać statystyki i medale Multi U3 , czy też nie ma takiej możliwości ?. Czy to, co w granym i opuszczonym coop-ie zdobyłam, faktycznie mi przepadło..??

Będąc w multi wchodzisz w swój profil, dajesz strzałkę w prawo i tam masz medale i trofea :)

Wychodząc z gry w trakcie rozgrywki tracisz wszystko co w niej zdobyłaś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc w multi wchodzisz w swój profil, dajesz strzałkę w prawo i tam masz medale i trofea :)

Wychodząc z gry w trakcie rozgrywki tracisz wszystko co w niej zdobyłaś :)

No to się załamałam.., bo sporo tego było...!! :wallbash:

I tu sprawdza się reguła, że gra z przypadkowymi graczami to nie najlepszy pomysł (zwłaszcza w coopie)..!

A wniosek z tego taki, że tylko "w kupie siła"... jak mawiał Ferdek Kiepski... :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co usiekłaś w jednej grze szybko można odrobić :)

Tym się nie martw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uporem maniaka powracam do wcześniej zadanego przeze mnie pytania. Które dodatki do U-3 są mi konieczne, abym mogła bez problemów grać w Multi. Załamię się, gdy znów będziecie mnie przekonywać, że mam grę sprzedać i kupić jakieś GOTY...

Jak na razie , ściągnęłam sobie ze sklepu dwie pozycje:

1-Uncharted 3Multiplayer Polsh Language Pack ..(darmowe 832 MG)

2-Drakes Deception Map Pack (płatne 774 MG)

Ale czy to wystarczy..?

ja myślę że spokojnie wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Lennox mogę pograć w multi w U3, w piątek zasiadłem do U3, platynka wpadła wczoraj wieczorem, to mogę pomęczyć też multi. Optycznie wygląda ładnie, ale jak dla mnie dużo za dużo tam wszystkiego napchali, np. w U2 było kto Cię zabił i jego dwa dopalacze i tyle, a teraz jak pokazuje kto Cię zabił to jakbym oglądał kartę postaci z gry RPG. Jestem natomiast zdecydowanie chętny pograć w Co-opa w U3, starcia i inne takie to zostanę narazie w U2, a powolutku z czasem będę próbował męczyć U3. P.S. Komuniakty informujące miłym kobiecym głosem, że do końca potyczki zostało ileś tam minut, kojarzą mi się ewidentnie z marketem i infomracją, że wkrótce zamykają :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na to czekałem :)

Dziś i jutro gra CL wiec od czawrku możemy się ustawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na to czekałem :)

Dziś i jutro gra CL wiec od czawrku możemy się ustawiać :)

No to git. To się zgadamy. Jak grałem jedną grę Co-op w U3 i jestem pod wrażeniem. A co do CL: wiesz, ale na powtórkę meczu z Hamburgerem to nie masz raczej co liczyć w wykonaniu Bayernu, bo Juve postawi autobus w bramce. W każdym razie Mia San MIa zawsze i wszędzie i oby nigdy więcej powtórki z roku '99...(choć w zeszłym to mnie dopiero wkur..li, żeby przegrać z taką słabą Chelsea :/).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę :) W końcu Mia San Mia :) choć na 9:2 faktycznie nie liczę :biggrin:

Każda zła passa musi się kiedyś skończyć - a będzie to w tym roku :)

1999 i potem jeszcze dwa zawalone finały - Delete z pamięci :)

My z Patricko dziś jak zwykle wspólnie mecz oglądamy (kiedy gra nasz Bayern) - będzie się działo :biggrin:

Co do U3.

Z co-op czekałem na Was, i cieszę się że się doczekałem :P :banana:

Także szykuję się Vulcan na długie maratony z Tobą :)

PS

dla mnie (po zastanowieniu) U3M jest nieporównywalnie lepsze od U2M ;)

cóż .... feromony :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę :) W końcu Mia San Mia :) choć na 9:2 faktycznie nie liczę :biggrin:

Każda zła passa musi się kiedyś skończyć - a będzie to w tym roku :)

1999 i potem jeszcze dwa zawalone finały - Delete z pamięci :)

My z Patricko dziś jak zwykle wspólnie mecz oglądamy (kiedy gra nasz Bayern) - będzie się działo :biggrin:

Co do U3.

Z co-op czekałem na Was, i cieszę się że się doczekałem :P :banana:

Także szykuję się Vulcan na długie maratony z Tobą :)

PS

dla mnie (po zastanowieniu) U3M jest nieporównywalnie lepsze od U2M ;)

cóż .... feromony :)

Z Interem no cóż, Inter był lepszy, ale przykład roku 1999 i 2012 pokazuje, że nie zawsze lepsza na boisku drużyna musi wygrać (rok 1987 pominę). Choć za horror z roku 2001 też drugi raz podziękuję.

A co do multi w U3, nie mówię, że jest złe, ale dla mnie na swój sposób przekombinowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości ja z Gragerrem zaczniemy tłuc U3 na multi także dołączymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli panowie nie pogardzą towarzystwem upierdliwej babci, w Coopie U3, to dajcie znać.... :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli panowie nie pogardzą towarzystwem upierdliwej babci, w Coopie U3, to dajcie znać.... :woot:

No ja tam nie widzę problemu. Może w końcu zaczniesz poznawać mnie po głosie :) NIe każdy ma tak charakterystyczny głos jak np. WilliamPL, ale żeby mylić mnie z Tecu :) My przecież mamy zupełnie inne głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulcan, ale niektórzy Was może za bliźniaków biorą :biggrin:

Wybaczcie .... ale musiałem ;D

Jeśli panowie nie pogardzą towarzystwem upierdliwej babci, w Coopie U3, to dajcie znać.... :woot:

Zapraszamy :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to, co to mnie obgaduje :biggrin: Chyba zbliża się czas by Indianiec wkroczył do U3 i zdarł trochę skalpów :laugh: A swoją drogą Lennox, Ty chyba nas kiedyś też pomyliłeś jak graliśmy, więc co jak co muszę Ci przyznać rację ;)

U mnie U2 dobite do 100%, więc jak tylko się pojawi jakaś większa ustawka w U3 to może wreszcie zmobilizuję się do zakupu trójeczki. Póki co próbuję z uporem maniaka dobić jeszcze CoD WaW do 100% ale jakbyście szykowali jakieś party w U3 to nie zapomnijcie o mnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pamiętam :biggrin: kiedyś też Was pomyliłem :biggrin:

Tecu - jakże moglibyśmy o Tobie zapomnieć, ty masz tak pewne miejsce, jak tlen w płucach :banana:- nie podlegające dyskusji :P

Może ustawmy się na weekend ?

Od piątku do niedzieli wieczora mam czas :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze jestem xhetny, jesli bedziecie grac :)

Ale odrazu powiem ze nie jest mozliwe ( nie ma opcji ) zrobienie ustawki w 6-10 osob ;(

Tworzymy druzyne max. 5 graczy i gramy z randomami ...

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze jestem xhetny, jesli bedziecie grac :)

Ale odrazu powiem ze nie jest mozliwe ( nie ma opcji ) zrobienie ustawki w 6-10 osob ;(

Tworzymy druzyne max. 5 graczy i gramy z randomami ...

No to lekko nie będzie wbić te 50 trofików DLC :laugh: A w dwójeczce to się tak fajnie wbijało protektoraty, rapid fire i inne :biggrin: Szykują się długie godziny spędzone w trójeczce..

Tak, pamiętam :biggrin: kiedyś też Was pomyliłem :biggrin:

Tecu - jakże moglibyśmy o Tobie zapomnieć, ty masz tak pewne miejsce, jak tlen w płucach :banana:- nie podlegające dyskusji :P

Może ustawmy się na weekend ?

Od piątku do niedzieli wieczora mam czas :)

No to mnie zmobilizowałeś :) GOTY zamówione, tym razem świadomy wybór z okładką europejską, jednak cena robi swoje :) Wątpię jednak by gra doszła na piątek, więc dla pewności nie deklaruję się na ten weekend. Natomiast kolejny (12/13 kwiecień) jestem jak najbardziej za i chętnie do Was dołączę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lekko nie będzie wbić te 50 trofików DLC :laugh: A w dwójeczce to się tak fajnie wbijało protektoraty, rapid fire i inne :biggrin: Szykują się długie godziny spędzone w trójeczce..

No to mnie zmobilizowałeś :) GOTY zamówione, tym razem świadomy wybór z okładką europejską, jednak cena robi swoje :) Wątpię jednak by gra doszła na piątek, więc dla pewności nie deklaruję się na ten weekend. Natomiast kolejny (12/13 kwiecień) jestem jak najbardziej za i chętnie do Was dołączę!!!

Najtrudniejsze trofea sa w KOOPERACJI; a reszte ujdzie okolo 100-200 godzin gry :) I tu juz bie chodzi o to zeby przehsc wszystkie 5 mapek, np. Przejdz coop arena / przygoda bez straty zycia na miazdzacym / trudnym. albo obrona posagu na klasztorze na miazdzacym - mega masakra

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze trofea sa w KOOPERACJI; a reszte ujdzie okolo 100-200 godzin gry :) I tu juz bie chodzi o to zeby przehsc wszystkie 5 mapek, np. Przejdz coop arena / przygoda bez straty zycia na miazdzacym / trudnym. albo obrona posagu na klasztorze na miazdzacym - mega masakra

Z czasem wszystko wpadnie :) Powolutku do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie miło, że jesteśmy "skazani na siebie" na długie godziny :D

Będzie się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5.04 ( piatek ) do 9.04 ( wtorek ), bedzie podwojna kasa x2 na starciach jak i kooperacjach.

Warto pograc bo mozna szybko wbic level :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5.04 ( piatek ) do 9.04 ( wtorek ), bedzie podwojna kasa x2 na starciach jak i kooperacjach.

Warto pograc bo mozna szybko wbic level :)

No to wiem co będę robił na weekendzie :) Dzięki za info. Aczkolwiek jutro sobie jeszcze U2 pomęczę nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to się event rodem z RDR szykuje :)

..... Aczkolwiek jutro sobie jeszcze U2 pomęczę nieco.

No ja też dobijam lvl w JC2.

Ustawimy się jakoś w weekend na granie :)

Jesteśmy w kontakcie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to się event rodem z RDR szykuje :)

No ja też dobijam lvl w JC2.

Ustawimy się jakoś w weekend na granie :)

Jesteśmy w kontakcie :)

No ja myślę :) Do zobaczenia jutro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×