Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, nie zaglądałem do strony internetowej dlatego bo to znajomy znajomego i od razu mi sprzedaje bez allegro, oczywiście rachunek jest za to, a co do oryginalności tego pada, nawet macie w opisie, porównajcie sobie z innymi aukcjami, często piszą że do playstation 3 a na tej stronie pisze oryginalny, to 1 rzecz, 2 rzecz to jest to że jest z ultimy, skupili dokładnie 150 konsol gdzie do każdej dostali dodatkowego pada, gdzie pisałem wcześniej i im się bardziej opłaca sprzedać osobno. Mogę poświadczyć o oryginalności pada. Kto nie kupi ten głupek i tyle.

Ja będę mieć i nie będę żałować, jak nie będę pracować to zrobię wam kilka fotek tego pada ;) nawet mogę rozkręcić dla was chodź nie będzie to potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oryginalnym padem. Zdarza mu się dosyć często mocno wariować - sam naciska głównie strzałki i przyciski R/L 1/2, przez co momentami w niektóre gry nie da się grać. Pad był resetowany, bez rezultatu. W trakcie takiej wariacji gdy wchodzę do XMB problemu nie ma, jak tylko wrócę do gry zaczyna się od nowa.

Zdarzyło mu się kilka razy upaść, nie jestem w stanie stwierdzić czy zaczął szwankować po jednym z upadków.

Chciałbym uniknąć kupowania nowego przez najbliższy miesiąc/dwa. Stąd moje pytanie: czy nieposiadając jakichkolwiek zdolności do urządzeń elektronicznych jest w ogóle sens go rozkręcać? Ktoś miał podobny problem i go jakoś usunął? Chodzi mi o to żeby go bardziej nie popsuć. Wole przez te 2 miesiąc mieć uszkodzonego pada niż w ogóle brak pada.

Jeśli już miałbym go rozkręcać to co polecacie sprawdzić/wyczyścić?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz żadnych zdolności do elektryki i np. nie wiesz co to układ scalony itd. to się nie bierz za to. Możliwe że ci się w padzie ścieżki postawiły lub wyłamała się płytka lub 100 innych rzeczy, rozkręcisz możesz, zobaczyć i stwierdzić, a powiedz czy coś ci stupa,puka czy coś innego w padzie kiedy nim wstrząsasz ? bo jeśli tak to na pewno plastik popękał i czegoś nie trzyma.

Właśnie dostałem już pada do reki i stwierdzam że oryginał. A tak na serio, jestem zadowolony że kupiłem pada, jest to nowsza wersja pada ps3 - B1 czyli lżejszy. Polecam wszystkim ;)

Edytowane przez Laber
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, choć w tematyce kontrolerów do PS3. Chodzi mi konkretnie o pady. Czy ktoś może mi wyjaśnić, jakie są różnice między Dualshockiem 3 (różnice między wersją A i B) a Sixaxisem?

Doczytałem się w wielu miejscach, że różnice między wersją A i B to tylko takie, że B jest nowszy, lżejszy i z mocniejszą baterią. W innym miejscu znalazłem wzmiankę o różnicach między Dualshockiem 3, a Sixaxisem, które polegaja tylko na tym, że Dualshock ma wibracje, a Sixaxis nie.

I ja już totalnie zgłupiałem. Mam bowiem na swoim padzie napisane, że jest to Dualshock 3, a poniżej Sixaxis. Wersja A. I ma on wibracje. A więc jak to jest? Może mi jakaś dobra dusza pomóc, podzielić się swoją wiedzą?

Który pad jest najlepszy? Czy w ogóle kierować się oznaczeniem A i B, czy też nie ma to większego znaczenia?

Z niecierpliwością czekam na Wasza wyjaśnienia i pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIXAXSIS to był początkowy pad PS3, który nie miał wtrząsów, dopiero jego następca DualShock 3 SIXAXSIS te wstrząsy już posiadał a różnice to już sam napisałeś :)

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić pad nowszy ( B ), chciałbym się zamienić z swoim starym A na nowy B xD ciekawe czy dało by rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oryginalnym padem. Zdarza mu się dosyć często mocno wariować - sam naciska głównie strzałki i przyciski R/L 1/2, przez co momentami w niektóre gry nie da się grać. Pad był resetowany, bez rezultatu. W trakcie takiej wariacji gdy wchodzę do XMB problemu nie ma, jak tylko wrócę do gry zaczyna się od nowa.

Zdarzyło mu się kilka razy upaść, nie jestem w stanie stwierdzić czy zaczął szwankować po jednym z upadków.

Chciałbym uniknąć kupowania nowego przez najbliższy miesiąc/dwa. Stąd moje pytanie: czy nieposiadając jakichkolwiek zdolności do urządzeń elektronicznych jest w ogóle sens go rozkręcać? Ktoś miał podobny problem i go jakoś usunął? Chodzi mi o to żeby go bardziej nie popsuć. Wole przez te 2 miesiąc mieć uszkodzonego pada niż w ogóle brak pada.

Jeśli już miałbym go rozkręcać to co polecacie sprawdzić/wyczyścić?

Z góry dzięki za pomoc.

Mam takie objawy w jednym ze swoich padów w BF3, w żadnej innej grze, gdzie używa się tych samych przycisków tego problemu nie ma - np w BF:BC2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić pad nowszy ( B ), chciałbym się zamienić z swoim starym A na nowy B xD ciekawe czy dało by rade :)

A jaka jest różnica pomiędzy A i B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oryginalnym padem. Zdarza mu się dosyć często mocno wariować - sam naciska głównie strzałki i przyciski R/L 1/2, przez co momentami w niektóre gry nie da się grać. Pad był resetowany, bez rezultatu. W trakcie takiej wariacji gdy wchodzę do XMB problemu nie ma, jak tylko wrócę do gry zaczyna się od nowa.

Zdarzyło mu się kilka razy upaść, nie jestem w stanie stwierdzić czy zaczął szwankować po jednym z upadków.

Chciałbym uniknąć kupowania nowego przez najbliższy miesiąc/dwa. Stąd moje pytanie: czy nieposiadając jakichkolwiek zdolności do urządzeń elektronicznych jest w ogóle sens go rozkręcać? Ktoś miał podobny problem i go jakoś usunął? Chodzi mi o to żeby go bardziej nie popsuć. Wole przez te 2 miesiąc mieć uszkodzonego pada niż w ogóle brak pada.

Jeśli już miałbym go rozkręcać to co polecacie sprawdzić/wyczyścić?

Z góry dzięki za pomoc.

Miałem to samo drogi kolego :) Niech zgadnę, Twój pad przeżył już parę "upadków"? :)

Rozkręcanie i czyszczenie nic nie da, ale oczywiście nigdy nie zaszkodzi. Zawsze to lepiej mieć czystego pada.

Ale w środku i tak jest czysto, bo ten syf nie ma nawet którędy wlatywać tam.

Problemem jest niedociśnięty układ scalony. Ta cała zielona płytka, do której przyczepiona jest bateria, itd.

Rozkręć pada, dociśnij ją i sprawdź przy rozkręconym padzie czy problem nadal występuje.

U mnie to było tak, że jak kręciłem gałką mocniej, albo naciskałem strzałki, to górne przyciski wariowały.

Po dociśnięciu płytki wszystko było ok.

Także popróbuj sobie z tą płytką na rozkręconym padzie, żebyś nie musiał go stary skręcać i rozkręcać, bo te śrubki w nim to straszna tandeta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B to nowszy model

Nowszy = później wyprodukowany.. Ale technicznie niczym się nie różnią? Bo poprzednie modele (te sprzed A1) miały słabszą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i mam poważny problem (przynajmniej moim zdaniem ).

Od jakiegoś czasu świruje mi pad dualshock 3 mianowicie grając i sterując analogami potrafi zwariować i np. sam strzelic zmienic broń itp. tak jakby sam wciskał inne przyciski .

o co może chodzić i jak to naprawić dodam że mam dwa takie pady i w obydwu takie rzeczy .

POMOCY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i mam poważny problem (przynajmniej moim zdaniem ).

Od jakiegoś czasu świruje mi pad dualshock 3 mianowicie grając i sterując analogami potrafi zwariować i np. sam strzelic zmienic broń itp. tak jakby sam wciskał inne przyciski .

o co może chodzić i jak to naprawić dodam że mam dwa takie pady i w obydwu takie rzeczy .

POMOCY :)

Wystarczyło zerknąć 2 posty wyżej...tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij sobie stronę wcześnie, tam masz identyczną aukcje :P

Edytowane przez amigo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo drogi kolego :) Niech zgadnę, Twój pad przeżył już parę "upadków"? :)

Rozkręcanie i czyszczenie nic nie da, ale oczywiście nigdy nie zaszkodzi. Zawsze to lepiej mieć czystego pada.

Ale w środku i tak jest czysto, bo ten syf nie ma nawet którędy wlatywać tam.

Problemem jest niedociśnięty układ scalony. Ta cała zielona płytka, do której przyczepiona jest bateria, itd.

Rozkręć pada, dociśnij ją i sprawdź przy rozkręconym padzie czy problem nadal występuje.

U mnie to było tak, że jak kręciłem gałką mocniej, albo naciskałem strzałki, to górne przyciski wariowały.

Po dociśnięciu płytki wszystko było ok.

Także popróbuj sobie z tą płytką na rozkręconym padzie, żebyś nie musiał go stary skręcać i rozkręcać, bo te śrubki w nim to straszna tandeta.

faktycznie może to pomogło, przy czyszczeniu też go całego rozmontowałem i złożyłem jeszcze raz czyli tak jak napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy....

która wersja pada jest najlepsza, wskazana?

Mam do wyboru o oznaczeniu CECHZC2JSS za 145 zł.

Albo CECHZC2E w tej samej cenie. Co oznaczają te oznaczenia? Nie chcę kupić podróby... Czy tez oba to oryginały, ale któryś nowszy bądź wskazane na różne rynki? Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedniej informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CECHZC2E to oryginał sam mam 2 takie same każdy oryginalny będzie dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę z offtopowałem ale mam (może) problem, ps3 zepsute od marca( padł napęd ) i dopiero teraz wysyłam do naprawy za 360zł , daaawno temu jak jeszcze mogłem z 1h pograć z płytki przy czym napęd padał grałem normalnie, ostatnio nie mogę podłączyć DS3 do ps3 ... ds3 wygląda jakby był rozładowany, diody migają cały czas, podłączyłem go do ps3 na równe 24h ale nie działał nadal, teraz dopiero wpadłem na ten temat i może wystarczy go do PC podłączyć ? ( próbowałem go do pc podłączyć ale stery wywalają błędy ) a może bateria padła ? macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co ? nowy pad jedynie czy jakoś da sie go naprawić?

PS: ostatnio na kuzyna urodzinach graliśmy w mw2, kuzyn miał 2 ds3 a jego kuzyn miał też 2 pady, jednego DS3 i jednego z CoD:BO i ten też nie działał , dopiero rano sie opamiętał.

Edytowane przez LogiTive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×