Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się (nie do końca)szczęśliwym posiadaczem zestawu move...

zacznijmy od tego, że mam gre sport champions 2 i obraz z kamerki jest nie potrzebny, ale, kiedys przyjdzie czas że będe miał gre w której sie przyda i będzie źle.

Ogolnie mówiąc, obraz jest straszne ziarno, nawet w dzień przy samym oknie, w ustawieniach jak włącze akcesoria i kamerke widac spore ziarna, a gdy jest np kalibracja w sport champions to jedno wielkie ziarno, czasem paski i wogóle, czyściłem porty usb, a co najgorsze, podłączałem kamerke do komputera w tym samym miejscu, podlaczylem komputer do TV i obraz był lepszy i to o wiele... więc... co robić?

Liczę na waszą pomoc, bo wychodze z siebie a jak pomyśle o odsylaniu konsoli na gwarancje....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stałem się (nie do końca)szczęśliwym posiadaczem zestawu move...

zacznijmy od tego, że mam gre sport champions 2 i obraz z kamerki jest nie potrzebny, ale, kiedys przyjdzie czas że będe miał gre w której sie przyda i będzie źle.

Ogolnie mówiąc, obraz jest straszne ziarno, nawet w dzień przy samym oknie, w ustawieniach jak włącze akcesoria i kamerke widac spore ziarna, a gdy jest np kalibracja w sport champions to jedno wielkie ziarno, czasem paski i wogóle, czyściłem porty usb, a co najgorsze, podłączałem kamerke do komputera w tym samym miejscu, podlaczylem komputer do TV i obraz był lepszy i to o wiele... więc... co robić?

Liczę na waszą pomoc, bo wychodze z siebie a jak pomyśle o odsylaniu konsoli na gwarancje....

Pozdrawiam

mam Sport Champions 2 i faktycznie grafika mogła by byc wyraźniejsza ale tragedii nie ma, więc nie wiem czemu tak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam problem z oryginalnym padem DualShock 3.

Otóż do niedawna pad działał prawidłowo, jednak ostatnio grając w grę pad zaczął wariować, tzn podczas gdy korzystam z prawego analoga i go wciskam to automatycznie tak jakbym wciskał do tego inne przyciski.

Przykładowo w COD: MW3 chodzę postacią, wciskam analog, żeby biegnąć postać dodatkowo rzuca mi granatem, zmienia pozycje, bądź wykonuje inne akcje.

Później oprócz tych problemów, w XMB ikony się same przesuwały(podejrzewam analog).

Dodam także, że reset pada nie pomógł.

Mialem to samo, a stalo mi sie tak po czyszczeniu pada. Rozkrec go i zobacz czy plytka nie jest luzna. Wystarczy mocno podokrecac wszystkie srubki. Ja dla pewnosci polozylem na baterie zwykla gumke recepturke zeby wszystko bylo dobrze docisniete:D I pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem. Mianowicie z uwagi na to, że po naciśnięciu przycisku PS na padzie włącza się konsola, chciałbym jednego pada od niej rozłączyć (zapomnieć go w konsoli, tak żeby był jak pad ze sklepu). Jak przeprowadzić tą operację?

Albo druga opcja, jak wyłączyć funkcję włączania konsoli przyciskiem PS?

Z góry dzięki za pomoc - nigdzie nie potrafię znaleźć odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem to samo, a stalo mi sie tak po czyszczeniu pada. Rozkrec go i zobacz czy plytka nie jest luzna. Wystarczy mocno podokrecac wszystkie srubki. Ja dla pewnosci polozylem na baterie zwykla gumke recepturke zeby wszystko bylo dobrze docisniete:D I pomoglo.

Dzięki za pomoc, problem już naprawiony ;]

W razie, gdyby ktoś miał podobny problem i przeczyszczenie od środka nic nie dało, to radzę sprawdzić te zielone "styki"(nie wiem jak to się fachowo nazywa), czy są dobrze zaczepione na takie 2 "cypelki". Mi pomogło zdjęcie tych "styk" i założenie od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macał ktoś Gioteck HF-2? Jest w empiku za stówke i zastanawiam się czy nie warto go kupić jako rezerwowy pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem. Mianowicie z uwagi na to, że po naciśnięciu przycisku PS na padzie włącza się konsola, chciałbym jednego pada od niej rozłączyć (zapomnieć go w konsoli, tak żeby był jak pad ze sklepu). Jak przeprowadzić tą operację?

Albo druga opcja, jak wyłączyć funkcję włączania konsoli przyciskiem PS?

Z góry dzięki za pomoc - nigdzie nie potrafię znaleźć odpowiedzi.

na padzie jest dziura do resetowania, wciskasz tam coś i się skasuje w padzie "pamięć urządzenia"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macał ktoś Gioteck HF-2? Jest w empiku za stówke i zastanawiam się czy nie warto go kupić jako rezerwowy pad.

Podpinam się do pytania jak i mam dodatkowe . Czy wie ktoś czy ten pad jest na baterie czy można go normalnie ładować jak standardowy pad do ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokupić akumulatorki osobno i nie można ładować w standardowy sposób.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dorwałem nówkę pada Speedlink bezprzewodowego za 40 zł w zestawie z jakimś tam pilotem do sterowania Ps3 . Jakościowo nawet dobry i spełnia swoją rolę wyśmienicie jak na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy duża jest różnica między oryginalnymi Dualshockami od Sony od zamienników np od takiego: http://robson.pl/produkt,12292,six_axis__dual_shock_3.html

Czy zamienniki są bardziej wadliwe czy raczej płaci się za "firmę"? Bo w opisie praduktu pisze że działa do każdej konsoli ps3 więc wydaje się że może być.

Z góry dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy duża jest różnica między oryginalnymi Dualshockami od Sony od zamienników np od takiego: http://robson.pl/pro...al_shock_3.html

Czy zamienniki są bardziej wadliwe czy raczej płaci się za "firmę"? Bo w opisie praduktu pisze że działa do każdej konsoli ps3 więc wydaje się że może być.

Z góry dziękuję :biggrin:

Może się wypowiedzieć chyba tylko ktoś,kto trzymał ten konkretny egzemplarz w łapie.Ja swego czasu miałem podobny wynalazek i strasznie trzeszczał plastik,po czasie R2 i L2 przestały odbijać,jak należy,aż w końcu po aktualizacji firmware pad przestał działać.Po rozkręceniu okazało się,że nawet na części się nie nada,bo bebechy zupełnie inne.Często takie "okazje" to pozorna oszczędność.Ja jestem zdania,że jak potrzebujesz zamiennika "na już" to bierzesz najtańszy,byle działał,a jak potrzebujesz pada do normalnego,regularnego grania to tylko oryginał.Tego typu oszczędności za 70 zł często są tylko pozorne.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, da radę jakoś ustawić kontroler? Mam jakiegoś speedlinka pod usb i wszystko śmiga, ale pomylone są przyciski, przy wciśnięciu kółka działa jak krzyżyk na oryginalnym itd.

Pozdrawiam

Ewentualnie możecie mi podać jakieś zamienniki, ale żeby dało się je kupić stacjonarnie, mam takie sklepy jak : Avans, Mix Electronics, Euro Rtv, Komputronik, Empik.

Edytowane przez TWQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z padem DualShock 3. Posiadam 2 sztuki, z czego jedna z nich głównie leży w szufladzie. Co jakiś czas jej używam. Ostatnio wyciągnąłem pada i stała się dziwna rzecz.

Podczas grania w Fifę, przy ruszaniu lewą gałką, zaczął mi zmieniać taktykę na defensywną. To oznacza, że ruszając lewą gałką tak jakby samoczynnie naciskał mi lewą strzałkę.

Postanowiłem rozkręcić pada, oczyścić go. Po oczyszczeniu odpaliłem konsolę i niby wszystko było już ok, wsadziłem pada do szuflady. Po jakimś czasie znów go wyciągnąłem i problem wrócił.

Czy wiecie co może być problemem???

(Tylko nie mówcie, że szuflada :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Dualshockiem 3. A mianowicie przy intensywnym wciskaniu przycisków lub używaniu gałki jakoś dziwnie trzeszczy jakby jakieś zwarcie sie tworzyło czy coś podobnego. Wiecie co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym z padów. Otóż co go naładuję, to działa z pięć minut, potem już zaczyna migać dioda, podziała jeszcze ok. 30 minut i się całkowicie wyłącza. Ładuje się normalnie przez ok 2 godziny, potem diody przestają mrugać. Czyżby oznaka słabej baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania jak i mam dodatkowe . Czy wie ktoś czy ten pad jest na baterie czy można go normalnie ładować jak standardowy pad do ps3 ?

Po zakupie pada Gioteck HF-2 stwierdzono:

+ większy od dualshocka 3, idealny dla wielkorękich

+ switch zmieniający :r1: :l1: z :l2: :r2: w niektórych tytułach nie można tego zmienić w opcjach

+ wygodne trigery :l2: i :r2: , palce się nie ślizgają

+ softowo przez PC możesz ustawić czułość gałek

+ tryb turbo

- brak akumulatorków w zestawie

- brak długiego kabla w pudełku

- trzeba się przyzwyczaić do trigerów :l1: i :r1:

- do slasherów jednak lepszy dualshock, czulsze klawisze :x: :triangle: :cicle: :square:

- nie można ładować akumulatorków przez kabel usb jak dualshocka

Podsumowując, masz małe dłonie, nie grasz w strzelanki to zostań przy dualshocku po doliczeniu kabla i akumulatorków wyjdzie ta sama cena.

PS. Firma Gioteck zmienia linie padów i ten model po małych zmianach kosmetycznych ma nazwe Gioteck GC-1, może dlatego empik wyprzedaje stare modele.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem chyba wszystkie pady w stylu x360. Wygoda super, ale nie wiem jak to jest, że te pady mają opóźnienie względem dualshocka. W Fife online grać się nie da. Giotecka z EMPiKu sprzedalem i jeszcze doplacilem, żeby się go pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przetestowałem chyba wszystkie pady w stylu x360. Wygoda super, ale nie wiem jak to jest, że te pady mają opóźnienie względem dualshocka. W Fife online grać się nie da. Giotecka z EMPiKu sprzedalem i jeszcze doplacilem, żeby się go pozbyć.

Witam

Ja kupiłem niedawno spidlinka Xeox i właśnie pod fife 13, napisze szczerze ze nie zauważyłem, żeby były jakieś opóźnienia...co do pada to spoko wykonanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Dualshockiem 3. A mianowicie przy intensywnym wciskaniu przycisków lub używaniu gałki jakoś dziwnie trzeszczy jakby jakieś zwarcie sie tworzyło czy coś podobnego. Wiecie co to moze byc?

Ale co trzeszczy? Obudowa pada? Napisales "zwarcie" i "trzeszczy", to tak jak bys slyszal jakies wyladowanie elektryczne? To raczej niemozliwe, za male napiecie tam jest:D Moze cos objezdza i bardziej zgrzyta niz trzeszczy? A cos poza tym sie dzieje dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, moze źle ująłem ;D

raczej nie zgrzyta, ciężko to wytłumaczyć ogólnie :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :(. Opowiem wszystko od początku. Mam dwa pady, czarny i niebieski. Zawsze grałem czarnym w battlefielda 3 jednak po jakimś czasie dziwnie działał, jak biegałem analogiem to wyrzucało mi granaty i takie tam pierdoły. Przesiadłem się na niebieski i pare miechów później znów dziwnie działał w ten sam sposób co czarny pad. Postanowiłem poczytać ten temat, znalazłem post, któregoś z adminów, który powiedział, że należy rozkręcić pada i docisnąć tą zieloną płytke pod baterią. Zrobiłem tak jak powiedział, przy okazji wyczyściłem styki spirytusem. Oba pady pięknie działały. Jednak na drugi dzień niebieski pad zaczął się dziwnie zachowywać. Żeby w ogóle się włączył trzeba go podpinać do konsoli, jednak po podpięciu działają tylko strzałki i analogi, a krzyżyk, kwadrat i tak dalej nie działają łącznie z przyciskami start, select oraz L2, L1, R2, R1. Czarny działa normalnie. Niebieski rozkręcałem znowu i zrobiłem to samo jednak bez skutku. Cały czas nie działa normalnie. Co mam z tym zrobić?

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba pady sa oryginalne? Wyglada mi to na zwarcie. Caly czas sie tak dzieje czy tylko czasem? I czy tylko przy battlefieldzie? Gwarancje jeszcze masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba pady sa oryginalne? Wyglada mi to na zwarcie. Caly czas sie tak dzieje czy tylko czasem? I czy tylko przy battlefieldzie? Gwarancje jeszcze masz?

Tak są oryginalne, kosztowały 200 zł. Pad nie działa nawet w menu PS3. Gwarancji już nie mam. Zwarcie? Wątpię bo w pierwszym dniu normalnie działało, a w drugim przestało dobrze działać i dużo przycisków nie działa :/. Jeśli nie da się nic z tym zrobić to spróbuję zmienić ścieżki w padzie, bo mam taki jeden pad uszkodzony.

Dodam, że pare dni temu jak dociskałem pada i klikałem np. kółko to działało, a teraz w ogóle nie działa. Rozkręcałem po tym znowu, ale na całość, wszystko wyczyściłem. Złożyłem i dalej tak samo :(.

Edytowane przez MaN17Ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość, żeby pad Logitech F710 działał przy fifie 13 i innych grach na ps3?

Te oryginalne pady od sony to badziew okropny, nie rozumiem kto tą konstrukcje wymyślił.

Jeśli ktoś zna jakiś złoty środek to będę wdzięczny.

Nie wiem czy są jakieś lepsze pady przeznaczone do ps3 (porządnie wykonane i jakości logitechów)?

pad z xboxa jest o niebo lepszy. ale Logitech F710 jest chyba jeszcze lepszy. Trzyma się go dużo wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×