Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz na allegro sklep robsona, sprawdzony sprzedawca. ;)

Ta , ja raz u niego kupiłem " oryginalny " pokrowiec na Psp , miał być super piękny , na zdjęciu na metce bylo logo Sony i w ogóle super , a dostałem jakąś szmatę z pustą białą metką , dobrze że tylko 20 zł mnie to kosztowało i wiem już , że od nich nic nigdy więcej nie brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się wyszukać odpowiedzi na pytanie więc zadam je oficjalnie. Mam mały problem z padem. Podczas grania zachowuje się jakby miał "wciśnięty przycisk" np. w Fifie zawodnik sam wykopuje piłkę do przodu. Po 2-3 meczach problem ten ustaje i pad jest "rozgrzany". Chciałbym wysłać go do serwisu jednak nie wiem czy pad ten jest od zestawu (już po gwarancji) czy zakupiłem go osobno (gwarancja). Wiem, że serwis potrafi to rozpoznać. Wiecie jak? Nie chce być obarczony np. kosztami transportu jeżeli wyślę pada po gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś z forumowiczów Tracer TRJ-200 Defender Arcade Stick zakupiłem kiedyś pod pc i chciał bym go podpiąc pod ps3 chodzi mi głównie do mortal kombat czy bedzie działał jeżeli tak to w jaki sposób go ustawić aby nie było problemów użytkowania podczas gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, kupiłem pada speedlink w euro agd rtv i nie działa poprawnie przycisk kwadrat. I tu moje pytanie jak poprawnie go u nich zareklamowac, aby załatwic tę sprawe szybko czyli wymiana lub zwrot kasy. Kupiłem w tą sobote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł, gdy pad zacina bądź sam wciska przyciski?

Mam tak w Fifie 13, gdy pad sam zmienia mi taktykę lub zamiast strzału wciska się lob ze strzałem mimo, że lobu nie wciskam.

Samemu da radę to zrobić czy lepiej oddać do serwisu na czyszczenie? Lub może jakieś inne wyjście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiegoś dobrego pada oprócz DS3? Bo mi się zrobiła dziura w okół analoga i jeszcze nie wiem ile wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa z padem (xeox speedlink) się wyjaśniła, wymienili mi go na miejscu w euro. Ale nie obyło się bez sprawdzenia wizualnego na miejscu. Co się okazało, kolejna sztuka była wadliwa. Analog zablokowany i wciśnięty do środka pada. Dopiero następna sztuka była bez zastrzeżeń, ale na razie jest ok. Po za takimi nie dociągnięciami gra mi się na nim bardzo wygodnie. Tylko trzeba się przyzwyczaić do mniejszy przycisków kwadrat itd.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dobry zamienik do 100 zł najlepiej bezprzewodowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te DualShocki co się osobno kupuje są dobrej jakości tak samo? Bo w PS1 miałem problem z padami. Do dzisiaj (12 lat) działa mi pad z konsoli, a wszystkie inne oryginały i zamienniki siadały dość szybko.

I dlaczego na padzie z PS1 jest teraz na PS3 inne sterowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego na padzie z PS1 jest teraz na PS3 inne sterowanie?

Nie rozumiem. Pytasz czy stwierdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pada do ps3 dualshock3 sony nie podróbki które nie będą działać.

Przejrzałem allegro i znalazlem takie oto pady:

http://allegro.pl/sony-dualshock-3-ps3-pad-mega-okazja-gwarancja-i2933796345.html tanszy

http://allegro.pl/pad-dualshock-3-bezprzewodowy-do-sony-ps3-wys-24h-i2936771162.html droższy

czy może coś innego ? ;D

http://www.empik.com/gioteck-hf-2-pad-bluetooth-ps3-gioteck,p1044945256,multimedia-p

Pisze ten temat bo nie znam się za bardzo na padach i nie wiem czy będzie jakaś różnica między nimi więc jakie jest wasze zdanie ?

A może wy macie jakieś propozycje? będę wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Chcialbym się zapytać,czy znacie jakieś modele padów przeznaczonych dla zaawansowanych graczy pod PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Pytasz czy stwierdzasz?

No chodzi o to że kółko zamiast cofać to robi co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem bo kupiłem nowego pada sixasis iii?? bateria trzyma zaledwie 10 min po całym naładowaniu co zrobic trzeba w jakis sposob formatowac? raczej w to watpie acha i poprzedzajac pytanie nie moge tego pada zwrocic. Pad originalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut to chyba coś nie tak bo nawet wietnamskie wersje trzymają dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoV bardzo ciekawe zdjęcie tego yosticka dla pro,ale wiesz ja zapytalem poważnie i chcialbym uzyskać także poważną odpowiedz jeżeli to możliwe?Chyba nie zapytalem o trudną rzecz?Chodzi mi np.o inne firmy które także robią godne polecenia kontrolery do PS3.Nic wiecej.Te zdjęcie nic nie wnosi do tego tematu,a po drugie zaśmieca go tylko.Ale co ja tam wiem...jestem tylko zwyklym użytkownikem tego forum ;)

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem ze swoim padem (Dualshock 3, Sixaxis).

Otóż po wciśnięciu przycisku 'PS' na padzie konsola włącza się normalnie, ale pad (mimo, że jest bezprzewodowy) nie może 'złapać synchro' z konsolą, po prostu wciąż migają 4 światełka.

Po podłączeniu pada pod USB pod konsolę problemu nie ma, pad normalnie działa.

Próbowałem go już resetować z tyłu pada oraz wymienić baterię, niestety, bez skutku.

Czy może mi ktoś doradzić co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem bo kupiłem nowego pada sixasis iii?? bateria trzyma zaledwie 10 min po całym naładowaniu co zrobic trzeba w jakis sposob formatowac? raczej w to watpie acha i poprzedzajac pytanie nie moge tego pada zwrocic. Pad originalny.

Jeśli to na 100% oryginał, to zostaje tylko gwarancja. Jeśli reklamować też nie możesz to pozostaje gra na kablu.

A gdzie obecnie dostane orginalny pad???

Najtaniej???

Pewnie jak zawsze - na allegro. Tylko uważaj na podróbki.

DoV bardzo ciekawe zdjęcie tego yosticka dla pro,ale wiesz ja zapytalem poważnie i chcialbym uzyskać także poważną odpowiedz jeżeli to możliwe?

Może sprecyzuj co rozumiesz przez "dla pro". Co taki pad ma mieć czego nie ma inny? Licznik ile razy wciskany był dany przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

Mam problem ze swoim padem (Dualshock 3, Sixaxis).

Otóż po wciśnięciu przycisku 'PS' na padzie konsola włącza się normalnie, ale pad (mimo, że jest bezprzewodowy) nie może 'złapać synchro' z konsolą, po prostu wciąż migają 4 światełka.

Po podłączeniu pada pod USB pod konsolę problemu nie ma, pad normalnie działa.

Próbowałem go już resetować z tyłu pada oraz wymienić baterię, niestety, bez skutku.

Czy może mi ktoś doradzić co mam zrobić?

Ponawiam swoje pytanie, czy jest mi ktoś w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoV bardzo ciekawe zdjęcie tego yosticka dla pro,ale wiesz ja zapytalem poważnie i chcialbym uzyskać także poważną odpowiedz jeżeli to możliwe?Chyba nie zapytalem o trudną rzecz?Chodzi mi np.o inne firmy które także robią godne polecenia kontrolery do PS3.Nic wiecej.Te zdjęcie nic nie wnosi do tego tematu,a po drugie zaśmieca go tylko.Ale co ja tam wiem...jestem tylko zwyklym użytkownikem tego forum ;)

Jakie pytanie taka odpowiedź ;)

Sprecyzuj, do jakiego typu gier chcesz pada, czy do strzelanek bo grasz tylko w multi, a przyzwyczajony jesteś do myszki i klawiatury, wtedy masz Frag FX i pochodne do wyboru. Wcześniej miałeś xboxa i lepiej Ci się grało padem od M$? Wałkowane w tym temacie było setki razy, że najlepszy pad (wykonanie, trwałość, czułość etc.) mają oryginalne pady sony. Mało kto posiadł zdolność czytania w myślach, więc kilka zdań czego wymagasz na pewno by pomogło udzielić satysfakcjonująco Cię odpowiedź. Przeczytałeś chociaż kilka stron tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×