Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

W DS3 tez jest czujnik ruchu

Chyba nikt nie mowil, ze mu cos nie pasuje w sixaxisie ale jezeli mozna miec to samo + wibracje to dlaczego nie ?

Osobiscie wole miec wybor gry z wibracja lub bez, niz byc skazanym na jej brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przesiadam sie na obojętnie jakiego pada bez wibracji to czuje sie tak jakos dziwnie, ubogo dlatego wole DS3. myślicie ze będzie można kupić PS3 standardowo z dualshockiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak przesiadam sie na obojętnie jakiego pada bez wibracji to czuje sie tak jakos dziwnie, ubogo dlatego wole DS3. myślicie ze będzie można kupić PS3 standardowo z dualshockiem?

już nie będą robić zestawów PS3 + Sixaxis. Jak wyczerpią się obecne zapasy wszystkie konsole będą sprzedawane z DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak wole pada bez wibry, lekki, wygodny i wogole... a wibra i tak mi niepotrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już nie będą robić zestawów PS3 + Sixaxis. Jak wyczerpią się obecne zapasy wszystkie konsole będą sprzedawane z DS3.

Dzieki dzieki Świetna sprawa, o to mi właśnie chodziło A jakiś przybliżony termin tej zmiany packów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dzieki Świetna sprawa, o to mi właśnie chodziło A jakiś przybliżony termin tej zmiany packów?

jak sądzę, zestawy z DS3 zaczną robić po wprowadzeniu ich na dany rynek. Więc jak w Polsce pojawią się pady na półkach, to w zestawach również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do konca maja maja zostac pady te co sa i poznie maa wejsc DS3 wiec pewnie czerwiec/lipiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do konca maja maja zostac pady te co sa i poznie maa wejsc DS3 wiec pewnie czerwiec/lipiec

To świetnie bo wtedy kupuję konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 doszedl, po pierwszym "macaniu" sprawia wrazenie solidnego pada

Zdecydowanie ciezszy od sixaxisa ale dla mnie to na plus, czuc ze sie cos trzyma w rece.

Nie trzeszczy no i ladny czarny matowy plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema. Mam takie pytanie. Czy u Was w padzie jak tak się nim potrzepie coś delikatnie lata w środku(nie wiem czy to przyciski się ruszają czy co)?? Ostatnio mi spadł gdzieś z około 1m i zauważyłem że coś lata?? Proszę o odpowiedź.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to rozkręć go i nie bój sie z siłą go rozpołowic(ja z początku miałem takie problemy)i tą połową gdzie przycisków nie ma potrząśnij to zobaczysz co tam lata(ja tak zrobiłem), przyklej to coś taśmą i po kłopocie.:)Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z posta wyzejk kolego sprawdz najpierw czy funkcja sixasis jeszcze dziala bo jak nie to mozliwe ze cos od tego sie urwalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa działa bo nie oderwało się tylko poluzowało a ja to na taśmę dokleiłem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to poczekam az ds3 stanieje. jedyne plusy jego to to ze jest troszeczke ciezszy w tym lepiej sie go trzyma (aczkolwiek po kilku godzinach grania nie wiem czy mozna to uznac za plus) i te wibracje. ale nie wiem czy warto dawac o 100 wiecej za takiego pada. dwa takie ds3 = dwa sixaxis plus nowa giera (ew 2 starsze). warto sie porzadnie zastanowic przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam z oryginalnością na allego ? bo pady "sony" do ps2 można było kupić nawet za 35zł - kiedy oryginalne kosztowały około 80 i na pierwszy rzut oka niczym sie nie różniły, tylko po opakowaniu można było zauważyć różnice (brak znaczka R w kółku) i po wadze - której niestety ze zdjęć nie przewidzisz - czy na chwile obecną bezpiecznie jest kupować na allegro ? (czy już pomału jest zalew chińszczyzny? ) czy to jest oryginalny pad ?

dualshock3

nie chce potem żałować ze pożałowałem kasy by zaoszczędzić 15zł

ps . a i jeszcze jedno ? te opakowania od dualshocków3 to są zamknięte tak " na mocno"(zgrzewane- jedyny sposób na dostanie sie do pada to przy użyciu nożyczek) czy można wyciągnąć pograć sobie na padzie i wsadzić z powrotem i nie da rady wyczaić czy było pudełko otwierane czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelko jest wielokrotnego uzytku

20042008428dk7.th.jpg 20042008429bv2.th.jpg

Co do oryginalnosci, na chwile obecna nie ma chyba jeszcze "podrobek" DS3 na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chciałbyś czujniki ruchu podrobić? Podróbek SA też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pudelko jest wielokrotnego uzytku

20042008428dk7.th.jpg 20042008429bv2.th.jpg

Co do oryginalnosci, na chwile obecna nie ma chyba jeszcze "podrobek" DS3 na allegro.

to pudełko to na bank podróbka. Wszystkie sprzęty są wkładane do zamkniętych opakowań które jest ciężko rozerwać, ale takie DualShocki 2 z allegro za 30zł takie mają opakowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak beda wykonane wszystkie podrobki (mowa o samym padzie) to biore w ciemno

ps.

Pada kupowalem od gameshop.pl na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante - pady z senorem ruchu juz sa. Fakt ze nei wygladaja jak SA/DS3, ale to zaden problem zaimplementowac ta technologie w nieoryginalnych padach.

I potwierdzam, oryginalne pudelko na DS3 (wersja japonska) jest wielokrotnego uzytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest tak, ze pudelko jest podrabiane ale pad oryginalny ? :> hehe

Co do sensora - wszystko da sie podrobic, tym bardziej u Chinczykow.

Oryginalne pady tez sa tam produkowane, wiec to zaden problem zrobic kilka ponad norme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od wczoraj bialego ds'a, kupowalem w azji i tez mam takie pudelko.

@sorki za brak polskich znakow, ale pisze z ps'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od wczoraj bialego ds'a, kupowalem w azji i tez mam takie pudelko.

no to cofam moje słowa. Po prostu przyzwyczaiłem się do tego, że w Europie każdy sprzęt pakowany w blister trzeba rozcinać nożem, bo inaczej nie ma możliwości wyjąć zawartości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci działają wsystkie funkcje to zostaw go w spokoju i graj dalej,ja mimo intensywnego użytkowania sixaxisa nie z nim najmniejszych problemów nic nie hałasuje,pewnie uszkodziłeś mechanicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upadek z 1m, to nie tak wesoło... Zanieś do Sony i powiedz że akumulator siada. Podobno wymieniają pady jak się akumulator zużyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×