Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ee tam smarowanie. Smalcem moze jeszcze najlepeij. Jak padl to telefon do sony i zjebka ze takim dziadostwem handluja.

Ale osobiscie nie wiedzialem ze wszystkie sixaxy byly przezroczyste. Tzn przypadakiem zauwazylem ze moj a mam konsole jedna z pierwszych i nie wiedzialem ze puzniej inny plastki robili . :)

Jestem ciekaw jak az tymi bateraimi w kontrolerach czy w koncu sony je wymienia czy nie . :) jutro zadzwonie i sie spytam jak oni sie do tego maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszony był ok. miesiąca temu. Uważasz, że koleś do tej pory nie kupił nowego pada lub nie naprawił tego co mu się psuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To że można ładować pada od Ps3 w usb peceta wydaje mi się normalne.

Ale,czy jest jakiś program/driver który pokazuje że pad jest własnie ładowany (taka "animowana" bateria jak w konsoli po wciśnięciu Home)?

Jak ktoś coś takiego widział proszę o link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik pod PC żeby pad działał widiałem, ale żeby pokazywał stan kontrolki to nie i raczej nic takiego nie ma, zawsze pozostaje mozliwosc obserowowania kontrolki na dualshocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

A jeszcze takie pytanko.

Mam ustawione w konsoli żeby pad sam się wyłączał,i podczas ładowania po paru min. na padzie migają nie jedna a cztery diody.

Wtedy tez się ładuje ?

Bo jakoś miałem wrażenie że coś długo to trwa i wyłączyłem ta opcje w ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak kablem jest podłączony to ładuje czy nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak laduje.

Ale jeśli ci migają 4 kontrolki to DualShock3 Lub Saxis (zależy co macie) to pad jest "wyłączony" co oznacza , że się nie ładuje ( Wiem-Sprawdzałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pad jest "wyłączony" co oznacza , że się nie ładuje ( Wiem-Sprawdzałem)

Nie jestem na 100% pewien, ale imo już parę razy ładowałem "wyłączony" pad i jakoś zawsze się naładował o.O

@down

Mówię, nie jestem pewien, ale właśnie jeden z moim padów umiera. Jutro napiszę czy się ładował, czy nie xD

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączam do PC to nic się nie dzieje a jak odpalam pada to mi sie konsola włancza wiec jak mam ładowac pada za pomoca PC :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ładuje na pc, tyle ze sie ps3 raz włączyło bo przypadkowo dałem PS Button

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wciepuje pod pieca i włączam na PSbutton i sie laduje..,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie podpinam do PC kablem z ps3 i nic zero reakcji a jak nacisne ps no to konsola się odpala...a pad dalej sie nie ładuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak. Rozładuj pad (albo żeby mial 1 kreske). Odlącz konsole na przełączniku z tyłu. Podlacz USB nacisnij Button i rób sobie coś tam na kompie, np pisz na forum ^^ A puźniej zobacz czy ci sie nałądował ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli ci migają 4 kontrolki to DualShock3 Lub Saxis (zależy co macie) to pad jest "wyłączony" co oznacza , że się nie ładuje ( Wiem-Sprawdzałem)

Jak nie ładuje jak ładuje?? Jak masz włączone ps3 i wyłączysz podpiętego pada to się ładuje. Często tak robię.

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak migają 4 kontrolki to się ładuje! Takie trudne? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio rozwaliłem Dualshock padły niektóre przyciski i o to moje pytanie

Czy jakiś sklep/serwis naprawiają pady po gwarancji czy lepiej odrazu kupić nowy dualshock 3

I jak to jest z zmienikami są jakieś na Bluetooth i z rozpoznawaniem położenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienników nie opłaca się używać. Zazwyczaj z tandetnych materiałów i nie które nie działają z grami (brak funkcji SIXAXIS).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się potrzęsie dual schockiem to lewy silniczek słychać (ten większy)

Sprawdziłem na DS2 i DS3 i to jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio rozwaliłem Dualshock padły niektóre przyciski i o to moje pytanie

Czy jakiś sklep/serwis naprawiają pady po gwarancji czy lepiej odrazu kupić nowy dualshock 3

I jak to jest z zmienikami są jakieś na Bluetooth i z rozpoznawaniem położenia ?

Nie, 'podróbek' należy się wystrzegać jak Jeleni podczas rui. Najlepiej od razu po zniszczeniu pada zaopatrzyć się w nowy.

PS "Dualshock 3 Padł po gwaracyjna naprawa ?" - trochę mi zajęło zanim ja zrozumieć o co ty pytać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mialem podobny problem, wiec kupilem nowego pada i po tygodniu odwiedzilem sklep z moim popsutym padem i powiedzilem ze to ten nowy i zarzadalem wymiany alb zwrotu kasy :) sprzedawca po obejrzeniu popsutego pada (byl w stanie prawie idealnym) bez problemu dał mi nowego :):) ps. mieszkam w IE ale sadze ze w Polskich sklepach np. MM bedzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Rozkręć.

2.Napraw.

3.Skręć

4.Działa

Repeat (1,2,3) until 4;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mialem podobny problem, wiec kupilem nowego pada i po tygodniu odwiedzilem sklep z moim popsutym padem i powiedzilem ze to ten nowy i zarzadalem wymiany alb zwrotu kasy :) sprzedawca po obejrzeniu popsutego pada (byl w stanie prawie idealnym) bez problemu dał mi nowego :) :) ps. mieszkam w IE ale sadze ze w Polskich sklepach np. MM bedzie podobnie

Hhehehehehe dobre wytnę taki numer jak mój DS3 padnie, a patrząc na to ile gram może to już niedługo nastąpić :)))).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×