Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, mam najnowszy soft. Ktoś ma podobny problem może?

PS. Jak to jest z gwarancją padów w zestawie z konsolą, serwisują/wymieniają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w najnowszych softach na slimkach takie rzeczy z padem się dzieją ;) poszukaj na forum a się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

cos sie stalo z moim sixaxisem. Nie wlacza sie, kontrolki nie swieca, pod kabel to samo. Reset nic nie daje. Dziwi mnie to bo wczoraj normalnie gralem a dzisiaj taka kicha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw włącz konsolę i podłącz pada do USB, daj mu z 5-10 minut może ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad chyba zdechl :) moze rozkrece go i ktos mi cos podpowie jak wrzuce fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad chyba zdechl :) moze rozkrece go i ktos mi cos podpowie jak wrzuce fotki?

Zrób zdjęcia macro płyty głównej pada z każdej ze stron, oraz zdjęcia akumulatora i jego połączeń z płytą główną pada, popatrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, ale dopiero na weekendzie, akumulatorek jeszcze sprawdze, przeloze z innego pada po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy standardowy kabel do ładowania pada mogę bez żadnych problemów zastąpić kablem nokii? Ma takie same końcówki jak standardowy kabel. Za odpowiedzi dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykły kable mini usb<>usb więc takim kablem spokojnie. Ja ładuje czasami drugiego kablem od aparatu cyfrowego. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono forumowiczów :thumbsup:

W ostatnią sobotę, stałem się posiadaczem PS3 Slim. To moja pierwsza konsola od czasów Sega Saturn :tongue:

Na początek kilka małych problemów z konsolą.

Był problem z czarnym ekranem po uruchomienie gry. Ustaliłem usterkę - kabel HDMI wraz z nie najlepszym telewizorem.

Natomiast nadal mam problem z łączeniem się pada z konsolą. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że pojawia się on kiedy konsola się nagrzeje (mam na myśli jakąś godzinę grania). Na "zimno" łączy się bez problemu. Jeśli nie przerwę połączenia, wszystko śmiga. Jeśli zrobię reseta, nie mogę się połączyć ponownie. Po kablu śmiga.

Czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem?

Proszę "starych wyjadaczy" o wyrozumiałość. Użyłem szukajki, ale nie znalazłem nic pokrewnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do 3.15 ???

Sprawdź dokładnie bo nie ma sensu się zastanawiać jeśli nie wiadomo czy masz najnowszego softa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset robisz przyciskiem na konsoli czy przez menu konsoli poleceniem wyłącz system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset robisz przyciskiem na konsoli czy przez menu konsoli poleceniem wyłącz system?

Reseta robię na te dwa sposoby. Zapomniałem dodać, że konsolka w 8 na 10 przypadków się nie wyłącza (miga zielony led) bez względu na metodę wyłączania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz włączone Remote Play?

Nie. Czytałem już kilka postów na forum i znalazłem wątek z "Remote Play", sprawdzone :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj konsolę wymieniłem na nową (minęło 5 dni od zakupu). Wszystko śmiga jak powinno.

Jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to: wada fabryczna. Wczoraj konsolka była testowana z innymi padami, te same objawy.

Temat niech zostanie dla potomnych. Może ktoś się spotka z czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.. Mam problem z moim padem, wlasciwie juz od dnia zakupu.. DS3 kupilem na allegro (nowka) i juz od pierwszego podlaczenia zauwazylem, ze z wibracjami jest cos nie tak.. Chodzi mianowicie o to, ze przy mocniejszych wstrzasach (przy delikatnym telepaniu jest OK)wystepuja "wibracje wtórne" tak jakby nie wiem, o cos uderzalo albo nie moglo sie zatrzymac?? Myslalem ze sie to samo naprawi, lecz sie przeliczylem.. Pad ma jakies 11 miesiecy.. Co mi radzicie w tej syruacji?? Pad jakby nie bylo jest w 100% sprawny (wibracje dzialaja), wiec do serwisu ciezko zeby przyjeli.. Jest to tak denerwujacy efekt, ze juz wole sixaxisem grac.. Mial ktos taki przypadek? Moze rozkrecic go i sam zagladnac do srodka? Pad ma jakas gwarancje?? Czy strace ja, gdy go rozkrece? HELP.. :(

Dodam na koniec ze problem wystepuje tylko w jednym, bodajze prawym silniczku...

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×