Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Noo mi nie dawno doszedł ten pad z hongkongu. Wszystko było by dobrze, gdyby bateria trzymała dłużej. No i zauważyłem, że wibracje są ciut słabsze od tych z pada, którego dostałem z ps3 no i też z tymi wibracjami jest tak jakby on się rozkręcał jak np. taki silniczek w samochodzikach, przynajmniej tak to słychać, ale w sumie to tak nie przeszkadza. Ale nie wiem co z tą baterią...? Może trzba było ją sformatować... chociaż jak czytałem to nie trzeba. A reset by coś dał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego sie spodziewasz placac polowe ceny rynkowej pada?

ktos kiedys napisal, ze sa to pady, ktore nie przechodza testow jakosciowych w fabryce. twoj egzemplarz pewnie nie przeszedl testow na baterie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moj ds3 od pewnego czasu wariuje i w sumie zaczyna z czasem coraz bardziej. Podczas uzywania lewego analoga (najczesciej podczas wciskania) same wciskaja sie przyciski po lewej stronie pada (d-pad, l1, ostatnio zauwazylem jeszcze ze zaczyna reagowac l2).Wiecie co to moze byc? I czy jest mozliwosc bym sam sie tym zajal nic nie pogarszajac (biorac pod uwage posiadania dwoch lewych lap jesli chodzi o takie zabiegi;) )?

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika niestety siada, coś wcześniej z padem się działa, np. wylało się coś na nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie wylalo, pad byl nieuzywany przez prawie 2 miesiace (meczylem gt5 na kierze) i gdy znow zasiadlem do BFBC2 to zaczely sie takie krzaczki robic. Przez ten czas nie bylo mozliwosc zeby czym zalac bo pady mi leza na poleczce jednej z dala od cieczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie wylalo, pad byl nieuzywany przez prawie 2 miesiace (meczylem gt5 na kierze) i gdy znow zasiadlem do BFBC2 to zaczely sie takie krzaczki robic. Przez ten czas nie bylo mozliwosc zeby czym zalac bo pady mi leza na poleczce jednej z dala od cieczy :)

No to niestety mi się także wydaje że to elektronika bo w sumie co innego ? ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz nic z nim nie zdzialam rozumiem? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ds3 od pewnego czasu wariuje i w sumie zaczyna z czasem coraz bardziej. Podczas uzywania lewego analoga (najczesciej podczas wciskania) same wciskaja sie przyciski po lewej stronie pada (d-pad, l1, ostatnio zauwazylem jeszcze ze zaczyna reagowac l2).Wiecie co to moze byc? I czy jest mozliwosc bym sam sie tym zajal nic nie pogarszajac (biorac pod uwage posiadania dwoch lewych lap jesli chodzi o takie zabiegi;) )?

Ja miałem bardzo podobny problem ale okazało sie że to moja wina iż wczesniej rozkręciłem pada i nie dokręciłem należycie śrubek...

Więc i u ciebie jes cos nie tak możliwe że ta folia z elektroniką (ja to tak nazywam) nie styka dokładnie do wszystkich węglików....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes w stanie jakiegos tutka na necie wskazac co by pomogl mi? Bo powiem szczerze ze jeszcze nie mialem przyjemnosci otwierac pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestes w stanie jakiegos tutka na necie wskazac co by pomogl mi? Bo powiem szczerze ze jeszcze nie mialem przyjemnosci otwierac pada ;)

Masz bana na Google? ;)

http://www.google.pl...8c095358c87453c

Zobacz ile tego w .... jest w sieci.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bana, ale myslalem ze moze Dominiqpl mialby jakis odnosnik bezsposrednio do rozwiazania mojego problemu bo jak sam widzisz jest tego pelno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bana, ale myslalem ze moze Dominiqpl mialby jakis odnosnik bezsposrednio do rozwiazania mojego problemu bo jak sam widzisz jest tego pelno :)

Wiesz co nie mam na to jakiejś specjalnej recepty....

Wystarczy odpowiedni śrubokręt i rozkręcać xD a dalej jest jeszcze prościej wystarczy być delikatnym i zanim coś ruszysz zobacz w jakim i w jaki sposób znajdowało się w danym miejscu.

Później tylko sprawdź czy wszystko należycie styka a jak nie czujesz sie na siłach to albo zrobię ci tutka na YT albo idź do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając ten temat zauważyłem, że BoryZPL ma podobny problem jak ja w moim padzie; tylko u mnie sprawa ma sie nieco inaczej, otóż czasami podczas gry wciskaja mi sie same klawisze, lecz nie gdy wciskam LS lub go uzywam poprostu raz mi w grze strzeli, lub zrobi niezamiezona czynnosc. Nigdy nie rozkrecałem pada, problem nie zadaza sie zbyt czesto, ale czy warto isc z czyms takim odrazu do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na Twoim miejscu poszedłbym, a jak będą chcieli astronomiczne ceny to kup nowego pada lub sam go spróbuj naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na Twoim miejscu poszedłbym, a jak będą chcieli astronomiczne ceny to kup nowego pada lub sam go spróbuj naprawić.

Dziś właśnie zauważyłem, że dzieje się tak gdy go mocniej scisne (tzn. rączkę a dokładniej prawą i lekko przy tym strzela, jakby byla nieszczelna). Czy to moze znaczyc, ze trzeba pobawic sie w majsterkowicza i go rozkrecic i zlozyc na nowo? nidgy sie w takie rzeczy z padem nei bawilem i nie chce naknocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. rozkręciłbym go, przedmuchał i zobaczył czy wszystko się trzyma, złożyć i sprawdzić. Być może śrubki musisz mocniej przykręcić.

Jeżeli chcesz na YouTube jest pełno filmów o tym jak, co robić z padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Domiqpl

Pisalem do Ciebie PM'ke, jak tam, podjalbys sie tego tutka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was takie małe zapytanie. Mam problem z Padem objawia się to tym że nie działaja przyciski żadne, jedynie działa gałka!! Czy ktos spotkał sie z takim objawem?? Nadmienie że pare dni wcześniej przed awarią wszystko działało prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj ds3 od pewnego czasu wariuje i w sumie zaczyna z czasem coraz bardziej. Podczas uzywania lewego analoga (najczesciej podczas wciskania) same wciskaja sie przyciski po lewej stronie pada (d-pad, l1, ostatnio zauwazylem jeszcze ze zaczyna reagowac l2).Wiecie co to moze byc?

Zebrałem sie i otworzylem pada, nic nie znalazlem poza tym co jest na zdjeciu ktore tutaj dodaje, chyba przepalona sciezka :/ Daloby rade jakby to zaniosl gdzies do jakiegos elektronika. Czy oplacalne by to w ogole bylo?

dscn0449e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem sie i otworzylem pada, nic nie znalazlem poza tym co jest na zdjeciu ktore tutaj dodaje, chyba przepalona sciezka :/ Daloby rade jakby to zaniosl gdzies do jakiegos elektronika. Czy oplacalne by to w ogole bylo?

dscn0449e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nic innego nie pozostaje. Za takie coś nie powinien dużo brać.

Czy pad Logitech Dual Action o taki : http://allegro.pl/lo...1474417250.html

Będzie działać z ps3? (podłączany pod usb)

Nie potrzeba do niego żadnych sterowników, bo już podłączałem go do kompa i działa jak należy bez niczego

Nie będzie, ponieważ w jednej z aktualizacji wyłączyli wsparcie dla nieoficjalnych padów.

Więcej na ten temat.

http://www.ps3site.pl/wybuchajace-pady-w-ps3/54074/

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny pad logitecha i smiga, przynajmniej w fifie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem z padem. Generalnie wszystko wydaję sie byc ok. Odpalam konsole, latam po menu i wszystko działa. ale np., w przypadku gry peso9 po rozpoczęciu meczu moge sterować zawodnikami i nic więcej z innymi grami jest podobnie tak jakby funkcje przycisków były poprzestawiane. Sprawdziłem ustawienia sterowania w grach i wszystko jest tak jak byc powinno, sformatowałem dysk, przywróciłem ustawienia fabryczne, ale problem nie zniknął.

To wina samego kontrolera, czy moze coś z konsolą?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×