Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem który rozpoczął się przy pierwszym włączeniu ps3, a mianowicie kiedy próbuje sparować pada z konsolą wygląda na to że się paruje ale po skończonym niby parowaniu przy wyborze języka dzieje się coś takiego jakby się zaciął klawisz. Pad nie reaguje na żądne ruchy w górę i w dół.

jakiego języka ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego języka ?!

przy pierwszym uruchomieniu jest pierwsza synchronizacja pada i wybór języka konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy pierwszym uruchomieniu jest pierwsza synchronizacja pada i wybór języka konsoli

Już myślałem, że jakieś cudowne pady z funkcją wyboru języka wymyślili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pewien problem. Moj pad non stop wibruje jak wlacze konsole. Bez wzgledu na to czy gram czy robie cokolwiek innego on nie przestaje wibrować. Wkurza mnie to jak cholera. Np. w tym momencie laduje go sobie od mojego PC i tez wibruje podczas ladowania. Czy jest na to jakas rada, czy ktos mial kiedy cos podobnego ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pewien problem. Moj pad non stop wibruje jak wlacze konsole. Bez wzgledu na to czy gram czy robie cokolwiek innego on nie przestaje wibrować. Wkurza mnie to jak cholera. Np. w tym momencie laduje go sobie od mojego PC i tez wibruje podczas ladowania. Czy jest na to jakas rada, czy ktos mial kiedy cos podobnego ?

Pozdrawiam

UUUUmmmmmm przytrzymujesz "środkowy przycisk :psbutton: " i wybierasz opcję

"wyłącz wibrację " ?

A skoro ciągle wibruje, to chyba ma jakieś spięcie czy coś... bo to nie jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam problem ponieważ nikt nie spotkał takiego przypadku jak ja

gdy siedzialem sobie w ps3(pad działał)włożyłem gre do dysku

po załadowaniu gry otrzymałem wiadomość żebym podłączył kontroler który był podłączony i nie reagował

wtedy naciskałem przycisk ps na padzie a on nic wyłączyłem konsole a dioda pierwsza ciągle świeciła światłem ciągłym

więc zresetowałem pada (nie podłączonego kablem usb z konsolą)

światełko zgasło potem próbowałem włączyć od nowa pada i się nie świecił

kumpel powiedział żebym podłączył pada przez usb przy włączonej konsoli i na padzie nacisnął przycisk ps pad nic nie reagował

bluetooth działa bo move mi chodził

więc może jakoś źle coś zrobiłem może te sprasowanie pada z konsola przez usb zle robiłem

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że po odłączeniu ładowarki próbując uruchomić pada zaczynają migać 4 diody a przytrzymując home diody migają szybciej i nie da się tego przerwać dopóki ładowarki nie podłączę do uruchomionej konsoli bo przy wyłączonej taki sam efekt jest. Z czym jest to problem? ponieważ bateria po jakichś 2-5 minutach spowrotem jest pełna, bluetooth się zepsuło czy może w ustawieniach da się coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sądzicie o oryginalnych padach na allegro http://allegro.pl/du...1409123715.html po 105 zł z wysyłką z Hong Kongu :blink:

naprawde oryginalne, i warte czekania "20 dni" ?

kupił ktoś ?

Mam tego pada jednak z innej aukcji za 109 zł własnie do mnie dotarł.

Jednym słowem podróba (tak jak się spodziewałem) ale dobrze wykonana.

W zasadzie działa ok ale wole jednak oryginały.

http://www.alibaba.com/product-gs/316437247/For_PS3_controller_Bluetooth_wireless_sixaxis.html

http://www.alibaba.com/product-gs/359416555/for_ps3_controller_black_.html cena za 2 szt

http://www.alibaba.com/products/ps3_controller/--------------19091-7455.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są oryginalne pady tylko jest mały haczyk. Te pady nie przeszły testów jakości w fabrykach.

Informacja od znajomego który importuje elektronikę z Azji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie..

jeśli jest pad przy którym jest napisane, że jest kompatybilny z ps3 Kanada i US to nie pójdzie na innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie na temat oryginalności padów od PS3.

Otóż całkiem przypadkowo jakoś popatrzyłem na spód mojego pada i jest pod nim taka oto nalepka:

pad01.jpg

Od razu sobie przypomniałem, że na padzie kolegi owa nalepka jest jakoś bardziej zapełniona. Poszukałem zdjęć w google i znalazłem naklejkę podobną do tej na Jego kontrolerze [nie wiem czy w 100% taka sama, pad był w zestawie z pierwszym modelem konsoli, wersja 80[GB]]:

pad02t.jpg

I teraz pytanie. Czy mój pad jest oryginalny? Gra się w sumie na nim bez problemów, czasami po dłuższym nieużywaniu lekko "strzeli" krzyżak, ale dzieje się to jednorazowo i później już chodzi bez zarzutów.

Pada otrzymałem w zestawie z konsolą Slim, wersja 160[GB], wszystko nowe, kupione w sklepie.

Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy nie przeszły testów.

Są podrabiane i tyle.

Różnice jakie zauważyłem

- działa 4 - 5 godzin

- śmierdzący plastik

- analogi nie są tak czułe jak w oryginale

- wibracje są jakieś dziwne (wydaje dziwny dzwięk)

- przycisk PS a dokładnie napis jest grubszy

- już raz mi się zawiesił podczas gry na 2 pady - jedyna opcja aby go ożywić to połaczenie kablem z konsolą

- napis SONY inna farba w oryginale pod odpowiednim kątem błyszczy sie w świetle

- podświetlanie diody 1234 na padzie - poświata przenosi sie na diody obok - w oryginale świeci się tylko jedna

http://img684.images.../dsc01934bl.jpg

http://img87.imagesh...1/dsc01942x.jpg oryginał

Edytowane przez sorbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedź na moje pytanie? Jeśli tak, to pad działa znacznie dłużej, niż 4-5 godzin. Z dwa razy dłużej. Zdecydowanie nic nie śmierdzi. Analogi bez zarzutów. Odnośnie dźwięku wibracji, też nie widzę jakiś dziwnych anomalii. Patrzę na screeny innych padów w Google Grafice i jest identyczny znaczek PS. Ani razu się nie zawiesił. Napis SONY się rzeczywiście błyszczy, nie zauważyłem tego nigdy. Po przełączeniu pada jako "2" minimalnie widać podświetlenie pod "1" i "3", takie słabe jak na Twoim screen'ie.

Zatem skąd ta nalepka? Czy to standard w padach od Slim'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedź na moje pytanie? Jeśli tak, to pad działa znacznie dłużej, niż 4-5 godzin. Z dwa razy dłużej. Zdecydowanie nic nie śmierdzi. Analogi bez zarzutów. Odnośnie dźwięku wibracji, też nie widzę jakiś dziwnych anomalii. Patrzę na screeny innych padów w Google Grafice i jest identyczny znaczek PS. Ani razu się nie zawiesił. Napis SONY się rzeczywiście błyszczy, nie zauważyłem tego nigdy. Po przełączeniu pada jako "2" minimalnie widać podświetlenie pod "1" i "3", takie słabe jak na Twoim screen'ie.

Zatem skąd ta nalepka? Czy to standard w padach od Slim'a?

Jest oryginalny, też taki miałem ze swoją PS3 Slim 320GB.

Widocznie tamten jest jednym z pierwszych padów, lub po prostu ze wcześniejszej linii produkcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy nie przeszły testów.

Są podrabiane i tyle.

Różnice jakie zauważyłem

- działa 4 - 5 godzin

- śmierdzący plastik

- analogi nie są tak czułe jak w oryginale

- wibracje są jakieś dziwne (wydaje dziwny dzwięk)

- przycisk PS a dokładnie napis jest grubszy

- już raz mi się zawiesił podczas gry na 2 pady - jedyna opcja aby go ożywić to połaczenie kablem z konsolą

- napis SONY inna farba w oryginale pod odpowiednim kątem błyszczy sie w świetle

- podświetlanie diody 1234 na padzie - poświata przenosi sie na diody obok - w oryginale świeci się tylko jedna

http://img684.images.../dsc01934bl.jpg

http://img87.imagesh...1/dsc01942x.jpg oryginał

I to są powody by nie przeszły testów jakościowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada otrzymałem w zestawie z konsolą Slim, wersja 160[GB], wszystko nowe, kupione w sklepie.

Skoro taki był dodany do nowej, fabrycznie zafoliowanej konsoli kupionej w sklepie to musi być oryginalny.

No chyba, że SONY w ramach cięcia kosztów zakupiło/zleciło wykonanie padów Chińczykom i teraz dodaje je do własnych konsol :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że jak gram to mi sie wciska X i odskakuje, nie wiem czy to wina gumki czy co, dodam ze wczesniej nie wciskałem go jakos specjalnie mocno. Może miał z Was ktos podobny problem? konsole mam od paru miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi za 95-115 zł to tak nie do końca chyba masz rację. Są to pady od razu wysyłane z Chin, czyli całkiem możliwe że są oryginalne, bo np. sklep może takie kupować, a potem sprzedaje je za 2x cenę. Dużo użytkowników porównywało te pady z oryginałami i wszystko było ok. Co do ceny 155 zł, ręczyć Ci nie mogę, że to oryginał, ale cena na allegro za oryginał zawsze była między 160-170 zł. Tylko w sklepach typu MM, Rtv itd. tak rżną na cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić czekanie na promocje padów w sklepach typu MM czy Saturn. Ja swojego Dualshocka 3 kupiłem w MM za 149 zł. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić czekanie na promocje padów w sklepach typu MM czy Saturn. Ja swojego Dualshocka 3 kupiłem w MM za 149 zł. :smile:

O fakt, można poczekać, może się coś trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na nalepce z tyłu mojego pada w znacznym stopniu zmazały się cyfry kodu kreskowego, czy to o czymś może świadczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na nalepce z tyłu mojego pada w znacznym stopniu zmazały się cyfry kodu kreskowego, czy to o czymś może świadczyć?

to od zużycia, ile masz tego pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×