Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

a nie był to ten niby DS co na zamówienie ,,z kraju producenta" leci ? :banana:

No co ty...

Po prostu podróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!!

Mam zamiar kupić sobie dualshocka 3 i mam pytanie czy ten dualshock 3 na ps3sklep.pl (OEM) jest w pełni orginalny??? Kupował ktoś wg. ???

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!!

Mam zamiar kupić sobie dualshocka 3 i mam pytanie czy ten dualshock 3 na ps3sklep.pl (OEM) jest w pełni orginalny??? Kupował ktoś wg. ???

Z góry dzięki :)

Spokojna głowa, oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie dostać nowy oryginalny dualshock Sony za mniej niż ok 150zł ?

Na allegro sporo tego w cenie ok 100zł identycznie wyglądają ale... no właśnie?

I czy ten pad będzie oryginalny; http://www.morele.net/bezprzewodowy-kontroler-dualshock-3-do-ps3-bialy-301810/

Odbiór mam niedaleko, więc za free... biały kolor mi nie wadzi ;) ceną podchodzi pod oryginał, sklep sprawdzony nie raz kupowałem bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnimi czasy zakupiłem w empiku nowy kontroler "HF-1 Bluetooth controller". Wygląda on jak pad do xboxa, jednak NA PEWNO jest do ps3 ;). Jestem również pewny, że można go podłączyć przez Bluetooth'a. Jednak nie mam pojęcia, jak to zrobić. System wyszukuje mi urządzeń w nieszkończoność ... Pomóżcie. Czy muszę w jakiś sposób włączyć coś najpierw w kontrolerze? Instrukcja niestety nie posiada polskiej wersji językowej : |. Naprawdę, bardzo proszę o pomoc, gdyż granie ze znajomymi przez kabelek jest dość uciążliwe.

Dziękuję i pozdrawiam.

P.S. Jetem nowy na tym forum i nie wiem, ale mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. W przeciwnym razie uprzejmie proszę o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję: "Do każdego zakupionego przedmiotu dajemy paragon z kasy fiskalnej, jest to dowód zakupu a tym samym dokument potwierdzający legalne źródło pochodzenia"

Moim zdaniem jest to oryginał :). Niepokoi mnie jednak lekko przesunięty znaczek trójkąta w różowym padzie. Obraz nie wygląda, jakby był robiony z rzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oryginał, a legalne źródło pochodzenia to trochę inne sprawy ;) Z tymi padami nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam skromne pytanko.

Czy istnieje w Polsce jakiś sklep gdzie można zaopatrzyć się w dość dobrego Arcady Sticka pod ps3???

Miał lub ma ktoś z Państwa do czynienia z takim kontrolerem?

Pytam bo zainteresowałem się tym po obejrzeniu tego filmiku :

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że zadne nie sa orginale po wczesniejszych opiniach. Do tego zobacz ile maja komenatrzy. Tez myslalem o zakupie tych padów ale jednak rezygnuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dolozylbym i kupil oryginal. Nawet OEM. Z tymi chinskimi (a wszystkie ktore podales sa z Chin) roznie bywa.

Patrzcie zawsze na termin dostawy. Jak jest powyzej 5 dni to pady ida z Chin. Jak nie ma przesylki za pobraniem to tez nadawca najczesciej z Chin.

Druga sprawa to patrzcie czy sprzedawca ma zdjecia padow robione przez siebie a nie z katalogu badz te zdjecia padow w czerwonym opakowaniu z 3 aukcji, ktore juz widzialem chyba na 10 roznych innych aukcjach.

Edytowane przez garob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dolozylbym i kupil oryginal. Nawet OEM. Z tymi chinskimi (a wszystkie ktore podales sa z Chin) roznie bywa.

Patrzcie zawsze na termin dostawy. Jak jest powyzej 5 dni to pady ida z Chin. Jak nie ma przesylki za pobraniem to tez nadawca najczesciej z Chin.

Druga sprawa to patrzcie czy sprzedawca ma zdjecia padow robione przez siebie a nie z katalogu badz te zdjecia padow w czerwonym opakowaniu z 3 aukcji, ktore juz widzialem chyba na 10 roznych innych aukcjach.

Dzieki wielkie za pomoc. Mam jeszcze pytania bo teraz inne znalazłem

http://www.3kropki.pl/p/5/5/sony_kontroler_dualshock_3_ps3_black_bez_promocji_w_smiesznej_cenie.php

3kropki Bardzo dobry sklep wiele gier z niego zamawiałem

lub

http://www.morele.net/sony-bezprzewodowy-kontroler-dualshock-3-do-ps3-bialy-301810/

morele dobry sklep ze sprzetem do PC i PS3

lub jeszcze z tego sklepu

http://www.menago.com.pl/kontroler-dualshock-czarny-p-4112.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozesz zamawiac z tych, ktore teraz podales.

Ten bialy wydaje mi sie osobiscie najciekawszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały w morele dziś odebrałem... Oryginalny, ale OEM rozpakowywany z zestawów.

Nie wierzę w oryginały za 100zł, nawet na dealextreme oryginał kosztuje ok 50$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze orgyginaly, przynajmniej na takie wygladaja, no i widac, ze uzywki i sprzedawcy pisza ze orgi na 100% od sprzedanej/zepsutej konsoli. Jak cos to zawsze mozesz zwrocic:)

Bralbym z pierwszego linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w przypadku licytacji chyba nie bardzo mozna cokolwiek zwracac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam pewne pytanie . Otóż od jakiegoś czasu kiedy przychodzi do mnie znajomy ze swoim padem i próbuje go podłączyć do mojej konsoli przez zwykły kabel USB-mini USB światła mrugają i nic się nie dzieję nawet po wciśnięciu przycisku PS . Co mam zrobić aby mógł spokojnie działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy kolega przynosi pada musisz go przypisać do swojej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w przypadku licytacji chyba nie bardzo mozna cokolwiek zwracac.

Obojetnie jak kupione, zawsze towar kupiony przez internet mozesz zwrocic, niewazne czy jest to ze sklepu, czy od prywatnej osoby. Czesto osoby zaslaniaja sie magicznymi regulkami, ale wystawiajac cos na allegro akceptujesz regulamin i musisz sie z tym liczyc. Nawet w przypadku rzeczy uzywanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie jak kupione, zawsze towar kupiony przez internet mozesz zwrocic, niewazne czy jest to ze sklepu, czy od prywatnej osoby. Czesto osoby zaslaniaja sie magicznymi regulkami, ale wystawiajac cos na allegro akceptujesz regulamin i musisz sie z tym liczyc. Nawet w przypadku rzeczy uzywanej.

I tu sie mylisz. Towaru kupionego w drodze licytacji nie mozna zwrocic w ciagu 10 dni jak towaru kupionego poprzez "Kup teraz".

Tutaj przykladowy, krotki watek:

http://www.goldenline.pl/forum/2378166/zwrot-przedmiotu-firma-licytacja

A tu troche dluzszy o prawach konsumenta:

http://www.goldenline.pl/forum/1235388/mozliwosc-zwrotu-zakupionego-towaru-na-allegro

Generalnie jak kupiles poprzez licytacje to nie mozesz zwrocic w ramach ustawowych 10 dni bez podania przyczyny. Mozesz oczywiscie ubiegac sie o swoje prawa w ramach rekojmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×