Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeżeli o mnie chodzi to dwa pady mam z tabliczką taką samą jak na zdjęciu, które wrzucił użytkownik "Piernik" (jeden był w zestawie z Fatem 80 kupionym w Sony Centre, z kolei drugi zakupiłem w MM).

Natomiast jakieś pół roku temu zakupiłem Slima 160 w MM i ma on tabliczkę taką jak na zdjęciu od "Rayela". Pad który był w zestawie ze slimem różni się wyglądem od tych wcześniejszych (matowy plastik). Te od fata są wykonane z plastiku w stylu piano black, a szczególnie różnicę można dostrzec w wykonaniu "krzyżaka". Dodam tylko, że wszystkie trzy pady do dzisiaj spisują się bez zarzutów i nie ma z nimi żadnego problemu.

Edytowane przez yamata-no-orochi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na tym wideo, trzeba rozkręcić i popatrzeć i wszystko będzie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to dwa pady mam z tabliczką taką samą jak na zdjęciu, które wrzucił użytkownik "Piernik" (jeden był w zestawie z Fatem 80 kupionym w Sony Centre, z kolei drugi zakupiłem w MM).

Natomiast jakieś pół roku temu zakupiłem Slima 160 w MM i ma on tabliczkę taką jak na zdjęciu od "Rayela". Pad który był w zestawie ze slimem różni się wyglądem od tych wcześniejszych (matowy plastik). Te od fata są wykonane z plastiku w stylu piano black, a szczególnie różnicę można dostrzec w wykonaniu "krzyżaka". Dodam tylko, że wszystkie trzy pady do dzisiaj spisują się bez zarzutów i nie ma z nimi żadnego problemu.

To by wskazywało że moje przypuszczenia były dobre ;) Takie pady jakie ma Piernik były dodawane razem z fatem a takie co ma większość np. Rayel są produkowane od np. 2009r aż po dzień dzisiejszy.

Wychodzi na to że to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jednego, oryginalnego pada - Dualshock, oczywiście dostałem razem z konsolą, ale szukam zamiennika, aby był większy, miał lepsze gałki jak w X360... Firmowy, nie jakieś chińskie, więc co polecacie? Cena do ok. 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jednego, oryginalnego pada - Dualshock, oczywiście dostałem razem z konsolą, ale szukam zamiennika, aby był większy, miał lepsze gałki jak w X360... Firmowy, nie jakieś chińskie, więc co polecacie? Cena do ok. 150 zł.

nie wiem jak on dokładnie działa ale jest pad giotecka hf-1 i hf-2 stylizowany na tego z x360. co do hf-1 to słyszałem że lewa gałka ma duży dead zone niestety nie nic nie wiem nt. hf-2 czy to poprawili... jakbyś kupował to zdaj relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupic 2 pady - zamienniki. Beda one uzywane naprawde rzadko, okazyjnie. Mozna powiedziec, ze takie zapasowe na jakas impreze itp. Mozecie cos polecic? Za jaka kwote mozna kupic juz cos sensownego, do 100zl za dwa pady sie zmieszcze? Z gory dzieki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupic 2 pady - zamienniki. Beda one uzywane naprawde rzadko, okazyjnie. Mozna powiedziec, ze takie zapasowe na jakas impreze itp. Mozecie cos polecic? Za jaka kwote mozna kupic juz cos sensownego, do 100zl za dwa pady sie zmieszcze? Z gory dzieki, pozdrawiam

Pamiętaj, że kupując tanio płacisz dwa razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiała mnie ostatnio kwestia tych opakowań do padów:

http://allegro.pl/sony-ps3-pad-dual-shock-3-sony-sklep-gdansk-i2110513529.html

http://allegro.pl/dualshock-3-black-sony-ps3-od-reki24h-robson-wawa-i2096349317.html

Oba te pady są prawdopodobnie oryginalne, ale mają inne opakowania?

To ma jakieś znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiała mnie ostatnio kwestia tych opakowań do padów:

http://allegro.pl/so...2110513529.html

http://allegro.pl/du...2096349317.html

Oba te pady są prawdopodobnie oryginalne, ale mają inne opakowania?

To ma jakieś znaczenie?

Wydaje mi się że po prostu któreś z tych opakowań jest do padów z nowszej dystrybucji, a to drugie ze starszej.

Jednak myślę że oba oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że po prostu któreś z tych opakowań jest do padów z nowszej dystrybucji, a to drugie ze starszej.

Jednak myślę że oba oryginalne.

Raczej ten pierwszy jest ze starszej a drugi z nowszej.

Pierwsze konsole FAT sygnowane były nazwą PlayStation 3 i taka też nazwa widnieje na pudełku. Natomiast SLIM sygnowany jest nazwą PS3. Tak mi się przynajmniej wydaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co powiecie o padach takich jak Speedlink Strike i Mad Catz Cyborg V3? Działają normalnie z większością gier? Potrzebuję pada w okolicach 100 zł do gry we dwie osoby w Little Big Planet, Mortal Kombat, Army Of Two czy Fight Night Round 4. Któryś z nich się nada?

Edytowane przez Morelas15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio interesowałem się MadCatz ale co powiecie o tym padzie: http://allegro.pl/logitech-cordless-precision-controller-ps3-nowe-gw-i2091726357.html lepszy od tego: http://www.ultima.pl/gampad_bezprzewodowy_madcatz/i8297/ ? I w końcu o co chodzi z tym Gran Turismo 5 tu czytam że działają tylko pady sony gdzie indziej że wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lepszy to by trzeba było pograć an każdym po kilka godzin. według mnie weź MC bo jakoś tak bliżej mu designem do ori dualshocka.... takie moja skromne zdanei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie pomysł na wyczyszczenie od środka kilku przycisków? (trójkąt, kwadrat, kółko, R1) Chodzą strasznie ciężko, prawdopodobnie dostało się pod nie trochę herbaty z sokiem malinowym. Trzeba rozkręcać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie pomysł na wyczyszczenie od środka kilku przycisków? (trójkąt, kwadrat, kółko, R1) Chodzą strasznie ciężko, prawdopodobnie dostało się pod nie trochę herbaty z sokiem malinowym. Trzeba rozkręcać?

Trzeba, trzeba... Inaczej tam nie dojdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da się zmienić klawiszologie na padzie od ps2 jeśli się go podłączy przez przejściówkę do ps3 ?? Pytam bo chcę grać o co-opie i np w army of two na padzie od ps2 jest inna klawiszologia co przeszkadza w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic z tym nie zrobisz, i tak dziwne, że w ogóle działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo grzybek mi się przekrzywił (nie wiem jak to się nazywa, ale górna część lewej gałki).

Wszystko, by było spoko, ale grzybek jest ruchomy, czyli obraca się wokół własnej osi!

Chodzi o część w ramce, która się obraca:

731325051c4606d9m.jpg

P.S. sorki za jakość:thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poprosiłem sprzedawcę, aby pokazał mi zdjęcie tyłu pada bezprzewodowego do ps3 przesłał mi je oto zdjęcie:

i102265_pad212e.jpg

Teraz chciałbym się dowiedzieć czy to jest oryginalny pad? Z góry dzięki za odpowiedź nie chcę brać w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mój pad posiada "ptaszka w kółku" oraz jakiś numer po znaku C E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miał ktoś do czynienia z tym padem - Power Pro Elite? Jeśli ktoś miał to niech powie czy daję radę. Daje linka:

http://www.amazon.co...9901702&sr=8-33

mogę smiało polecić tego pada - wygodny, robiony na wzór xklockowego, bezprzewodowy. Mogę dodać jedynie, że ma nieco czulsze analogi niż dualshock.

Edytowane przez amigo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poprosiłem sprzedawcę, aby pokazał mi zdjęcie tyłu pada bezprzewodowego do ps3 przesłał mi je oto zdjęcie:

i102265_pad212e.jpg

Teraz chciałbym się dowiedzieć czy to jest oryginalny pad? Z góry dzięki za odpowiedź nie chcę brać w ciemno

Podróbka, nie bierz go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×