Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

A ktos moze polecic taniego pada przewodowego do ps3 z funkcja turbo (najlepiej 2 przyciski minimum zeby sie dalo zaprogramowac) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu osoba od której kupiłem ps tez nic o tym nie wiedziała, zresztą nie przykładam do tego wielkiej wagi bo zamierzam ogarnąc pare exów i głównie na zimowe wieczory.

Powiedz mi tylko jak dokłądnie sprawdzić poziom baterii oprócz przycisku PS bo ta mała ikona za wiele nie mówi. napisze wieczorem przed grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu osoba od której kupiłem ps tez nic o tym nie wiedziała, zresztą nie przykładam do tego wielkiej wagi bo zamierzam ogarnąc pare exów i głównie na zimowe wieczory.

Powiedz mi tylko jak dokłądnie sprawdzić poziom baterii oprócz przycisku PS bo ta mała ikona za wiele nie mówi. napisze wieczorem przed grą.

Niestety tylko przez tą małą ikonkę PS, ale skoro ok. 9H grałeś a 1H przesiedziałeś w menu to i tak te kreseczki powiedzą dużo. Jeśli pad już będzie na wykończeniu to znaczy że podróbka a jeśli będą np. 2 kreski to rewelka i możliwe że jest to oryginalny ale jeden z pierwszych powstałych padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz na kablu mam rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno pytanko. Piszesz że podłączyłeś pada na chwilę w port. A był on naładowany do pełna czy ładował się dalej ;x ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

porównałem twój pad z moim (oryginał) i wychodzi, że masz podróbke :whistling:

Niestety, podróbka.

To są pady tzw. Które nie przeszły testów jakości, czytałem o tym kiedyś. Czyli jak by to określić podróbki ;]

A ile bateria trzyma ?

Po czym rozpoznaliście podróbę?

Ja na swoim obok CE mam jeszcze jakiś ptaszek i numer. Czy to o to chodzi? :)

Edytowane przez Rayel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym rozpoznaliście podróbę?

Ja na swoim obok CE mam jeszcze jakiś ptaszek i numer. Czy to o to chodzi? :)

Właśnie o ten znaczek i numery chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym rozpoznaliście podróbę?

Ja na swoim obok CE mam jeszcze jakiś ptaszek i numer. Czy to o to chodzi? :)

co więcej naklejka w oryginalnym padzie jest czarna z niebieskim tekstem, tak jak zauważyłeś posiada ten numer z 'ptaszkiem'. Poza tym te napięcia są z dupy podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie na obu padach po tym CECHZC2E jest jeszcze takim mniejszym druczkiem "B1" :thumbsup:

Więc raczej kolega ma podróbę :confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie na obu padach po tym CECHZC2E jest jeszcze takim mniejszym druczkiem "B1" :thumbsup:

Więc raczej kolega ma podróbę :confused:

No u mnie też. Jest to podrobiony pad albo jeden z pierwszych produkowanych (z tego co wyczytałem)

Na pewno podpowiedzią będzie bateria. Niech tylko sprawdzi ile H trzyma i będzie wszystko jasne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, własnie wyłączyłem konsole po 2 godzinach gry, stan baterii nic się nie zmienił, co prawda są dwie kreski bo od poczatku ładowałem raz pare minut, zobacze co będzie jutro i pojutrze. Nie zmienia to faktu że jest to raczej nieoryginalny pad. Dzięki za odpowiedzi, jakby ktoś mógł niech wstawi zdjęcie oryginalnej tabliczki bo aż jestem ciekawy czym tak bardzo się różnią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mieszacie z tą oryginalnością. U mnie oba pady mają dokładnie taką samą tabliczkę jak kolegi piernik, z czego jeden był w zestawie z konsolą (oryginalnie zapakowany), a drugi kupywany w Vobisie po pełnej cenie. Wczesna produkcja raczej odpada, bo mam Slimkę 250GB. Co do wykonania, to jest doskonałe, bateria trzyma jakieś 30 godzin ostrego grania, a i w żadnej grze nie ma problemów z działaniem, również w GT5. Jak więc z tym jest?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w rtv euro agd, 160 kę plus drugiego pada i też pad z konsolą nie ma tego ptaszka, a 2 ma. Jakiś specjalnych różnic nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mieszacie z tą oryginalnością. U mnie oba pady mają dokładnie taką samą tabliczkę jak kolegi piernik, z czego jeden był w zestawie z konsolą (oryginalnie zapakowany), a drugi kupywany w Vobisie po pełnej cenie. Wczesna produkcja raczej odpada, bo mam Slimkę 250GB. Co do wykonania, to jest doskonałe, bateria trzyma jakieś 30 godzin ostrego grania, a i w żadnej grze nie ma problemów z działaniem, również w GT5. Jak więc z tym jest?

Coś Ci się nie pomyliło?

Ja mam dokładnie tak jak kolega Rayel, wszyscy znajomi też tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się nie pomyliło?

Ja mam dokładnie tak jak kolega Rayel, wszyscy znajomi też tak mają.

Ja już mam mętlik w głowie >.<

Znajomi, przyjaciele, rodzina każdy ma takiego samego pada... Więc te bez tych numerów są jednak ,,jakieś inne'' ale skoro baterie trzymają w nich jak w normalnych oryginalnych padach to o co chodzi ? Kolega napisał że ze slimką 250GB dołączony był też pad bez tych numerów, czyli jakby plotka o to, że są to pady wczesnej produkcji odpada...

Może jednak są to oryginalne pady które nie przeszły testów jakościowych ?

Trudno powiedzieć czytając tylko plotki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze jedno - czcionka napisów nie jest biała, zdjęcie zrobiłem z lampą i wybieliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pady (jeden oryginalnie z plejakiem w pudle) dwa dokupione w mm (wiec kwestia podrobek raczej odpada) i ten z pudla z plejaka ma ptaszka i nr a te dwa dokupione osobno owych ptaszkow nie maja..jakosc wykonania, czas dzialania dokladnie taki sam wszyskich 3 pacjentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Acha jeszcze jedno - czcionka napisów nie jest biała, zdjęcie zrobiłem z lampą i wybieliło.

Te napisy nie są białe, raczej takie niebieskawe, przeważnie jak zrobisz zdjęcie to zmieni się kolor na biały.

Edytowane przez Kaisus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, po przeczytaniu Waszych postów, to ja akurat nie mam wątpliwości, że coś z tymi padami z zestawów jest nie tak. Mój pad wygląda dokładnie tak, jak ten, który pokazał piernik, też mam go z zestawu PS3 slim 250gb, kuiony 2 lata temu. Ale to nie to, o czym chcę Wam opowiedzieć. Kiedyś strasznie spodobał mi się pomysł z diodą pod PS button, więc zacząłem oglądać filmiki itd. Uderzyło mnie to od razu po rozkręceniu pada - środek mojego pada różnił się od tego z filmiku! Miał kompletnie inną baterię, widać było różnicę w rozkładzie niektórych części i do tego była jedna plastikowa część mniej. Tak więc nie ulega teraz wątpliwości, że też mam podróbę... Aż dziw, że działa przez te 2 lata i bateria tak długo trzyma. Ciekawe z czym jeszcze SONY nas tak robi w tyłek...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, po przeczytaniu Waszych postów, to ja akurat nie mam wątpliwości, że coś z tymi padami z zestawów jest nie tak. Mój pad wygląda dokładnie tak, jak ten, który pokazał piernik, też mam go z zestawu PS3 slim 250gb, kuiony 2 lata temu. Ale to nie to, o czym chcę Wam opowiedzieć. Kiedyś strasznie spodobał mi się pomysł z diodą pod PS button, więc zacząłem oglądać filmiki itd. Uderzyło mnie to od razu po rozkręceniu pada - środek mojego pada różnił się od tego z filmiku! Miał kompletnie inną baterię, widać było różnicę w rozkładzie niektórych części i do tego była jedna plastikowa część mniej. Tak więc nie ulega teraz wątpliwości, że też mam podróbę... Aż dziw, że działa przez te 2 lata i bateria tak długo trzyma. Ciekawe z czym jeszcze SONY nas tak robi w tyłek...

No to już chyba nasze wątpliwości zostały rozwikłane... Wygląda na to że to bardzo dobrze zrobiona podróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, nie możemy nazywać tego podróbkami skoro znajdowały się te niby podrobione pady w zestawach. Ja nazywam to inaczej gdyż nie można powiedzieć o takich rzeczach podróbka, W moim toku rozumowania jest to produkt oryginalny ale robione na innej taśmie produkcyjnej, na drugiej nocnej zmianie za 1 miskę ryży a nie za dwie.

Obydwa produkty są oryginalne, mają logo producenta oraz tą samą konstrukcją. Po za tym nasi dystrybutorzy w PL ściągają produkty oryginalne z różnych zakątków świata dlatego, że jest o 1$ taniej ale przekładając to na kilkaset sztuk mamy kilkaset dolarów.

Po za tym pamiętajcie, że jeśli kupicie nieświadomie produkt podrabiany a wmawiano wam, że to jest oryginał na 100% to możecie z tym produktem zwrócić się do producenta wraz z paragonem, producent wystawia stosowną ekspertyzę i wtedy możecie udać się do sprzedawcy po produkt nie podrobiony a w dalszej konsekwencji możecie też założyć sprawę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się nie pomyliło?

Ja mam dokładnie tak jak kolega Rayel, wszyscy znajomi też tak mają.

Nie, nie pomyliło mi się. Oba pady mają identyczną tabliczkę i oba działają idealnie. Ich wygląd również nie budzi zastrzeżeń. Mógłbym mieć wątpliwości jeśli oba byłyby kupione np z allegro, ale jeden z nich był dodany w zestawie z konsolą. Nie sądzę, żeby Sony miało takie zagrywki jak wrzucanie do pudełka podrobionych padów. Pewnie jest tak, jak napisał djmarco83, że owe egzemplarze pochodzą z innej linii produkcyjnej. Tym bardziej, że eksploatuję je dość ostro od ponad półtora roku i nie okazują żadnych śladów zużycia. Według mnie są oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest najprawdopodobniej tak jak mówicie.

Jednak jeśli pad nie ma tej tabliczki o której mówiłem ja, nie jest w zestawie z konsolą i ma niską cenę to według mnie nie ma co się zastanawiać, i szukać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest najprawdopodobniej tak jak mówicie.

Jednak jeśli pad nie ma tej tabliczki o której mówiłem ja, nie jest w zestawie z konsolą i ma niską cenę to według mnie nie ma co się zastanawiać, i szukać czegoś innego.

Kamil to chyba jasne... ;D

Po przeczytaniu posta djmarco problem uważam za zakończony... Chłopak dobrze pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×