Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział. W sumie po części dotyczy gry Deus Ex. Zamówiłem grę w muve. Czytałem już tu na forum, że kod do DLC przychodził Wam mailem. A można wiedzieć po jakim czasie? bo ja dostałem grę wczoraj (do domu), zamówiłem ją w piątek, a DLC nie mam (chyba, że chodzi o kod w pudełku, ale to dotyczy rejestracji gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody do dodatków to zależy od sklepu. Generalnie mail - czasem (np. ultima.pl) kody pojawiają się przy zamówieniu na stronie sklepu. Najlepiej zapytaj sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu, czylu Cenega spisała się na medal i nie zrąbali obsługi DLC? :) jak oceniacie całość tłumaczenia już po przejściu całej gry? ja zobaczyłem na razie tylko początek i byłem zachwycony - pomimo tego iż nie jestem fanem polonizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gra skończona, grałem na poziomie Deus Ex. Takie podsumowanie :

+ Fabuła. Jest jak dla mnie genialna. Kocham takie klimaty, szkoda że jest tak mało gier z takimi fabułami.

+Grafika, kolorystyka. Grafika jest bardzo dobra, tylko cienie są takie ząbkowate. Kolorystyka jest prze genialna. Złoto/czarna. Naprawde, to wygląda magicznie, i od dzisiaj te 2 kolory chyba będą mi się już zawsze koajrzyć z przyszłością :).

+Muzyka, jest piękna. Poziom Crysisa 2.

+Elementy RPG.

+Możliwość przechodzenia misji jak się chce, czy to rambo, czy ninja.

+Zadania dodatkowe. Są rozbudowane, i nie są krótkie.

+DŁUGOŚĆ. Gra zajęła mi poand 40 godzin. A i tak są 4 zakończenia.

+Mnóstwo opcji wyboru.

+Gra jest wymagająca, AI stoi na bardzo wysokim poziomie.

Do minusów mógłbym cienie wrzucić, ale to nie przeszkadza w ogóle, więc po co ? Jakbym miał dać tej grze ocene, to było by to 10/10. Bardzo mocny kandydat do gry roku.

Największy plus tej gry dla mnie to fabuła.

EDIT:

Cholera... Cała gre męczyłem się zeby nikogo nie zabić, a tu ZONK, nie ma trofi... Możecie łatwo sobie wyobrazić moje zdziwienie, i po częsci zdenerwowanie ^^. No cóż, mam jeszcze 3 podejścia do zrobienia tego :).

Btw. za 1 podejściem udało mi się zrobić 48% trofi.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co skonczyli gre, ile jest miast? ile wam yajelo pryejscie pierwsyego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Cała gre męczyłem się zeby nikogo nie zabić, a tu ZONK, nie ma trofi... Możecie łatwo sobie wyobrazić moje zdziwienie, i po częsci zdenerwowanie ^^. No cóż, mam jeszcze 3 podejścia do zrobienia tego :).

Btw. za 1 podejściem udało mi się zrobić 48% trofi.

Jest takie trofeum. Nazywa się PACYFIST. Dziwne, że Ci nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zdobyc pacyfiste nie mozna zabic nikogo, nawet w prologu.

PS. Cios przez sciane to automatyczne zabojstwo jesli ktos z was nie wie.

Mam nadzieje ze pomoglem i reszta graczy uniknie takich nieprzyjemnych rozczarowan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest takie trofuem, myślicie że czemu nikogo nie zabijałem ? ^^ No cóż, jeszcze raz przechodzę grę, tym razem próbuje także te 3 trofeum złote, żeby ani razu nie włączyć alarmu, i przy okazji odkryć 2 zakończenie.

" Cios przez sciane to automatyczne zabojstwo jesli ktos z was nie wie." - nie rozumiem, jakto cios przez ściane ?

BTW. co to są te ksiązki doświadczenia ? jest za trofeum, ale nie przypominam sobie ani jednej.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Cios przez sciane to automatyczne zabojstwo jesli ktos z was nie wie." - nie rozumiem, jakto cios przez ściane ?

Jak odblokujesz sobie zdolność rozbijania cienkich ścian, i ktoś będzie stał na drodze twojego ciosu to odpala się specjalna animcja, w której koleś za ścianą "pada". Tak jak napisał Alucard zalicza się to jako kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, nie zrozumiałem. Rozumiem na czym ta opcja polega.

Takie pytanie do Was. Jak podobała Wam się fabuła ? Generalnie to mnie bardzo się spodobała, tj. te tematy : iluminaci, potężne korporacje, coś na podobizne NWO etc. Jestem ciekaw Waszego zdania :)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze... po jaką cholerę Deus Ex znalazł się w strzelankach?? przecież to mieszanka Metal Gear Solid z Mass Efectem (a obie te gry są w normalnym dziale...)...

Po drugie... gra mnie zafascynowała pomimo że jestem jeszce w detroit i mam za sobą zaledwie około 4h gry... rozwaliłem wczoraj pierwszego bossa i musze powiedzieć że jak do tej pory to jedynym minusem jest zbyt mało tej genialnej muzyki i za ciche jej ustawienie domyślne!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze... po jaką cholerę Deus Ex znalazł się w strzelankach?? przecież to mieszanka Metal Gear Solid z Mass Efectem (a obie te gry są w normalnym dziale...)...

Po drugie... gra mnie zafascynowała pomimo że jestem jeszce w detroit i mam za sobą zaledwie około 4h gry... rozwaliłem wczoraj pierwszego bossa i musze powiedzieć że jak do tej pory to jedynym minusem jest zbyt mało tej genialnej muzyki i za ciche jej ustawienie domyślne!!:)

A no dlatego, że gramy z widoku pierwszej osoby i trzymamy w ręku broń, z której można strzelać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no dlatego, że gramy z widoku pierwszej osoby i trzymamy w ręku broń, z której można strzelać ;)

W Fallout 3 i NV też mamy widok z pierwszej osoby i trzymamy w ręku broń, z której można strzelać a jakoś nie widzę ich w dziale FPS. Deus Ex nie powinien być w tym dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fallout 3 i NV też mamy widok z pierwszej osoby i trzymamy w ręku broń, z której można strzelać a jakoś nie widzę ich w dziale FPS. Deus Ex nie powinien być w tym dziale

Dokladnie.

Poza tym Deus Ex to gra RPG-TPP-FPP a nie FPS - to nie jest shooter bezmozgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedzieć że jak do tej pory to jedynym minusem jest zbyt mało tej genialnej muzyki i za ciche jej ustawienie domyślne!!:)

Dlatego dałem muzę na tv na full a zmniejszyłem odgłosy i rozmowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza jak dla mnie na poziomie tej z TRONa ...

do Trona trochę jeszcze brakuje:) ale i tak jest super... no i zrobiłem tak samo jak kolega wyżej - ściszyłem efekty i dialogi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Poza tym Deus Ex to gra RPG-TPP-FPP a nie FPS - to nie jest shooter bezmozgi.

Tylko, że TPP jest tylko wtedy kiedy chowasz się z obiektem a cała gra jest w konwencji FPP i można w to grać jak w bezmózgiego FPSa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że TPP jest tylko wtedy kiedy chowasz się z obiektem a cała gra jest w konwencji FPP i można w to grać jak w bezmózgiego FPSa ^^

Cala gra nie jest w konwencji FPP, samo zaimplementowanie TPP juz te teze wyklucza. Ja przykladowo podczas misji przez 80% czasu siedzialem za oslona i przemieszczalem sie za ich pomoca czasami zapominajac o tym ze to FPP. To jest najzwyklejszy mix gatunkow. Mimo to gra zalicza sie do grona RPGow.

Nowe info nt DLC:

Tym razem na kanale RSS oficjalnej strony internetowej gry pojawiła się wiadomość rzucająca nieco więcej światła na fabułę rozszerzenia. Z dosyć skąpych informacji wynika, że DLC odpowie na pytanie, gdzie był Adam Jensen podczas zagadkowej trzydniowej nieobecności w historii opowiedzianej w bazowej wersji gry.

Okazuje się, że główny bohater Buntu Ludzkości został schwytany i poddany torturom przez agentów Belltower. Pozbawiony swoich wszczepów musi uciec z płynącego w niewiadomym kierunku statku-więzienia. Twórcy obiecują graczom m.in. kolejne, zaskakujące warstwy spisku do odkrycia, nowych bohaterów niezależnych i ciekawe lokacje, a także możliwość odbudowania augumentacji Adama od podstaw.

gry-online.pl

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że TPP jest tylko wtedy kiedy chowasz się z obiektem a cała gra jest w konwencji FPP i można w to grać jak w bezmózgiego FPSa ^^

Nie wiem w jakiego fps a gra się z ciągłą obawa o to że mamy 4 naboje i każdy nieumiejetnie zabity wróg powoduje ściągnięcie 4 następnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×