Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Ymmm postaci an fulla nie rozwiniesz raczej ale jakieś 70% pewnie zrobisz. Co do upgerade stealth masz racje te opcje są malo co przydatne, tzn można je wykupić imo bez tego jakoś trudniej nie jest (czyt. prawie różnicy nie widać.) Ja tez gram tak aby nie było mnie widać, ale używam tylko tej sniperki do obezwładniania, kuszy (na wszelki wypadek) a podstawowe to pistolet 10 mm i ten ruski karabinek (jest genialny). Najbardziej lobie hackowac te drony, czasami puszcze ich sobie na wrogów to jest jazda(czasami).

Ja kończę juz 2 miasto (chyba) bo już tam siedzę dłużej niż w Detroit . Ja jeszcze wykupić musze własnie własnie w Tajfuna, Alucard serio takie dobre to to ? bo mi trochę szkoda pkt, bo nie gram jako solider thumbsup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wykupić musze własnie własnie w Tajfuna, Alucard serio takie dobre to to ? bo mi trochę szkoda pkt, bo nie gram jako solider thumbsup.gif.

Ja to mam na maxa i nie zal mi 3 pktow, uzyje tego jak bedzie koniecznosc walki z robotami (np jaka pulapka w fabule ? nigdy nic nie wiadomo) no i oczywiscie na bossow to bedzie swietnie, podbiegniesz, puscisz Tajfuna i z dupy mu jesien sredniowiecza robisz (tajfun na lvlu 2gim na hita sciaga roboty wszystkie, taki boss ma niewiele wiecej zycia pewnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam na maxa i nie zal mi 3 pktow, uzyje tego jak bedzie koniecznosc walki z robotami (np jaka pulapka w fabule ? nigdy nic nie wiadomo) no i oczywiscie na bossow to bedzie swietnie, podbiegniesz, puscisz Tajfuna i z dupy mu jesien sredniowiecza robisz (tajfun na lvlu 2gim na hita sciaga roboty wszystkie, taki boss ma niewiele wiecej zycia pewnie).

Aha, dobrze wiedzieć thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 mieście jest niesamowita zabawka do odblokowania,

samonaprowadzające pociski lol można namierzyć przeciwnika stanąć tak żeby cię nie widział i walić do niego ile wlezie jak w "5 element" z B Wilisem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Deus Exa od jakiś 2 godzin. Pierwsze wrażenia to :

+Grafika jest imo bardzo dobra. Nie mam się do czego przyczepić.

+Podoba mi się kolorystyka, złoto i czerń.

+Opcje dialogowe, jest tego mnóstwo i nie jest na odpierdziel się.

+Podoba mi się że można wszystko robić na pare różnych sposobów. To jest genialne. Przykład, misja z fabryką. Sharif pyta nas się jak czy chcemy zabijać czy nie, jaką broń chcemy itp. REWELACJA.

+Wrogie. TO chyba będzie jedno z najlepszych AI jakie widziałem. Naprawde rewelka. Gram na najtrudniejszym poziomie, i po prostu czuje się że bot to nie przygłup, a akcje aka rambo kończą się kólką w łeb. Serio. Raz rzuciłem pudło, myślałem że to nie ma znaczenia. Błąd. Okazało się że nie można być za głośno.

+Muzyka. Świetna. Buduje klimat. Jeśli będzie tak dalej, możliwe że pobije w tym względzie Crysisa 2, choć poprzeczka jest wysoko ustanowiona przez C2 :).

+Świetne animacje.

Z minusów narazie:

-Cienie są takie dziwne, "ząbkowate".

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 mieście jest niesamowita zabawka do odblokowania,

samonaprowadzające pociski lol można namierzyć przeciwnika stanąć tak żeby cię nie widział i walić do niego ile wlezie jak w "5 element" z B Wilisem :P

Where? Natsu, where ? rolleyes.gif

Jest gdzies w uliczce w pierwszej dzielnicy, musisz shackowac taka blaszana bramke, albo w sklepie z bronia w hotelu kobiet pracujacych na samym dole (moze jest wiecej, mialem malo czasu zeby pokrecic sie po miescie i wszystko przeszukac).

Do mojego karabinu maszynowego rzecz idealna :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Where? Natsu, where ? rolleyes.gif

UP

No dokładnie do kupienia w burdelu tam gdzie startujemy na samym dole za przesuwanymi drzwiami ,

jest jeszcze podobny system tylko, że do kuszy i karabinka

sorki, że tak spojleruje ale nie chce komuś zabrać miłego zaskoczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh

nie daje rady. Ogladalem nawet kilka filmow na yt.

Panie i Panowie uwaga KOMISARIAT!

Na poczatku spaprałem sprawe i nie wszedlem od frontu. Bawie sie w ducha ;) Wlazlem na sama góre, wszystkie pietra z infiltorwałem ALE z przejsciem parteru nie daje rady....kurrrde nie daje rady!

Jestem przy schodach na tym polpietrze, kolesia patrolujacego juz sciagnalem ale jeden z policjantow patrzy sie w kierunku kibelka i jak chcesz tam dojsc to zasze mnie zauwazy i alarm...pomocy :(

Moze da sie jakos inaczej wejsc od innej strony na parter? a moze jakos trzeba inaczej to rozkminic?

U mnie jakos strasznie duzo jest gliniazy na parterze, ogladalem kilka filmow na yt i widac roznice

Edytowane przez janekbossko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podoba. Klimat cyberpunku... Poziom Deus Ex i stealth naprawdę niesamowicie się gra, do tego gra jest dość wymagająca.

Gorąco polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh

nie daje rady. Ogladalem nawet kilka filmow na yt.

Panie i Panowie uwaga KOMISARIAT!

kurrrde nie daje rady!

Jestem przy schodach na tym polpietrze, kolesia patrolujacego juz sciagnalem ale jeden z policjantow patrzy sie w kierunku kibelka i jak chcesz tam dojsc to zasze mnie zauwazy i alarm...pomocy :(

Moze da sie jakos inaczej wejsc od innej strony na parter? a moze jakos trzeba inaczej to rozkminic?

U mnie jakos strasznie duzo jest gliniazy na parterze, ogladalem kilka filmow na yt i widac roznice

Chyba o ten moment ci chodzi nastaw sobie filmik na 4:30 sek ja dokładnie tak zrobiłem (rzeczywiście jakoś mało policjantów) ale mi się tak udało bez używania niewidzialności. Fakt wywołałem alarm ale tylko, że policjanci byli podejrzliwi szybko schowałem się za szafkę 4:58 sek co jest dalej i przeczekałem.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc :)

Sam sobie poradzilem...za duzo bylo tam policjantów o jakis 2 niz na tym filmiku. Jednemu musialem skrócić męki spowodowane pewnie niska pensją ;) a pozniej juz poszlo bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Gwoli przypomnienia chciałbym tylko powiedzieć, żeby wszystkie opisy misji, fabuły, sposoby przejścia, itd. umieszczać w spojlerach.

Widzę, że większość z Was tak robi, ale nie wszyscy. Bo nie wszyscy kupili gry w dniu premiery, a grając w nią kiedyś chcieliby, aby wszystko co tam zobaczą było niespodzianką (w tym i ja).

Dlatego przypominam o spojlerach!

Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwsze podejście, O zakończeniu nic nie mówię sami zobaczycie... ale ta gra nie ma czegoś na kształt New game +. Grę można zacząć tylko od zera. Szkoda, cieszyłem się, że przy drugim podejściu, z ulepszeniami, będzie można inaczej kombinować, a tu dupa.

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwsze podejście, O zakończeniu nic nie mówię sami zobaczycie... ale ta gra nie ma czegoś na kształt New game +. Grę można zacząć tylko od zera. Szkoda, cieszyłem się, że przy drugim podejściu, z ulepszeniami, będzie można inaczej kombinować, a tu dupa.

Co stoi na przeszkodzie w rozwijaniu wpierw umiejetnosci adekwatnych do tego "innego kombinowania" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, ale nie w tym rzecz. Mając wszystkie ulepszenia to by dopiero była swoboda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy Cenega położyła polonizacje i zablokowali możliwość patchowania gry, obsługę DLC? Pamiętna wpadka z Falloutem 3 i Mafią 2 nie napawa optymizmem, oby w tym przypadku wszystko było ok. Polonizacja jest świetna, gra również i na pewno wydadzą do niej wiele dodatków. Niebawem ma wyjść pierwszy patch, zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita, jeśli wyjdą jakieś DLC kupuje na bank. Generalnie, DLC kupuje tylko do gier które naprawdę mi się podobają. Narazie tylko do Killzone 3 kupiłem dlc, a teraz pewnie do Deusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem gierke, bylem srednio nastawiony, lubie takie klimaty ale jak gra jest dluga to mi sie szybko nudzi... a pozatym ograniczony czas grania... Moge napisac tylko tyle, ze jak uruchomilem gre to mi wyrwala 4godziny z zyciorysu, 4dobrze spedzone godziny !!! Nie pamietam kiedy ja gralem w jakas gre tyle czasu bez przerwy (chyba w latach 90) a w dodatku mialem ochote na wiecej... Klimat, sposoby przechodzenia misji, muzyka, generalnie wszystko mi pasuje... Deus ex kupilem po przeczytaniu Waszych opini i po recenzji w gazetce - DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym hakowaniem, mialem to kilka razy, zaliczylem wszystkie ale nadal nie wiem o co chodzi, bylo pozno wiec prosze o wyrozumialosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was przyjal nowy

biochip ?

Bo wlasnie sie dowiedzialem ze musze go odebrac z kliniki LIMB aby te GLITCHE u Adama przestaly wystepowac i pierwsze co zrobilem to polecialem jak speedy gonzalez do kliniki po chip, kiedy jednak mialem opcje wziecia go, zawahalem sie i ostatecznie to olalem snujac teorie spiskowa o tym ze to ci iluminaci probuja przejac kontrole nad druciarzami, wyszedlem z kliniki i obejrzalem w PICUS TV reportaz o tym ze Tai Young Medical je produkuje wiec wtedy bylem juz praktycznie pewien ze cos jest nie tak, ale mimo to jestem cholernie ciekaw i musze spytac tych co go uzyli, czy sa jakies negatywne efekty przyjecia go ? Tak lub Nie wystarczy, jestem w 80% przekonany ze cos tu nie gra ale chce sie upewnic :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go nie odebrałem :) ... generalnie można nabawić się manii prześladowczej :) "...wszyscy kłamią..." jak mawia klasyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×