Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wszyscy, ja mam od czwartku grę a vipem jakimś to ja raczej nie jestem confused.gif, ale od tego jest raczej forum, nie... rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah kochana cenega.

Rzucałem się z wywalonym jęzorem na wszelkie materiały dotyczące tej gry a ominęła mnie informacja że augmented edition jest bez polskich napisów. Jakie było moje zdziwienie kiedy uruchomiłem grę. Co prawda nie jest to dla mnie wielki problem, angielski znam bardzo dobrze ale polskimi napisami bym nie pogardził.

Co do samej gry to po kilku godzinach mogę stwierdzić że to może być najlepsza gra tego roku

Duża swoboda rozgrywki, świetny system rozwoju postaci, wciągająca historia i ten klimat. Dlaczego takich gier wychodzi coraz mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah kochana cenega.

Rzucałem się z wywalonym jęzorem na wszelkie materiały dotyczące tej gry a ominęła mnie informacja że augmented edition jest bez polskich napisów. Jakie było moje zdziwienie kiedy uruchomiłem grę. Co prawda nie jest to dla mnie wielki problem, angielski znam bardzo dobrze ale polskimi napisami bym nie pogardził.

Co do samej gry to po kilku godzinach mogę stwierdzić że to może być najlepsza gra tego roku

Duża swoboda rozgrywki, świetny system rozwoju postaci, wciągająca historia i ten klimat. Dlaczego takich gier wychodzi coraz mniej

Ludzie muszą głosować swoimi portfelami przykład demon souls gdyby się nie sprzedał nigdy by nie powstało dark souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na mapie sa zaznaczone głowne misje ? Czy po skonczeniu jednej automatycznie rozpoczynamy nastepna.

Tak, na mapie zaznaczone są misje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji PS3 są dostępne różne ustawienia pada czy tylko jedno domyślne jak na PC? Szczerze mówiąc jest ono dla mnie niewygodne i zastanawiam się na wersją konsolową. Dzięki za odpowiedź :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji PS3 są dostępne różne ustawienia pada czy tylko jedno domyślne jak na PC? Szczerze mówiąc jest ono dla mnie niewygodne i zastanawiam się na wersją konsolową. Dzięki za odpowiedź :thumbsup:

NIe są domyślne i nie da się ich zmienić :/, jedyne co można to przestawić przyleganie do ściany z przytrzymywania przycisku na pojedyncze przyciśniecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji PS3 są dostępne różne ustawienia pada czy tylko jedno domyślne jak na PC? Szczerze mówiąc jest ono dla mnie niewygodne i zastanawiam się na wersją konsolową. Dzięki za odpowiedź :thumbsup:

Graj na K&M (mozesz dowolnie ustawic wszystko), o wiele wygodniej, ja probowalem na padzie grac i wysiadlem w pierwszej walce juz.

Co do gry, na razie podtrzymuje wszystko co opisywalem w czerwcu kilka stron temu podczas ogrywania wersji prasowej, gra geniusz. Moj pierwszy kandydat do gry roku.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah kochana cenega.

Rzucałem się z wywalonym jęzorem na wszelkie materiały dotyczące tej gry a ominęła mnie informacja że augmented edition jest bez polskich napisów. Jakie było moje zdziwienie kiedy uruchomiłem grę. Co prawda nie jest to dla mnie wielki problem, angielski znam bardzo dobrze ale polskimi napisami bym nie pogardził.

Co do samej gry to po kilku godzinach mogę stwierdzić że to może być najlepsza gra tego roku

Duża swoboda rozgrywki, świetny system rozwoju postaci, wciągająca historia i ten klimat. Dlaczego takich gier wychodzi coraz mniej

Małe sprostowanie. Gram w wersję PC-tową i język można bez problemu zmienić ustawiając w Steam język polski. Gra automatycznie zaktualizuje się i w grze są polskie napisy. Wiem że to forum o Playstation 3 ale komuś kto ma również wersję PC może się to przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam sterowanie w wersji na konsole jest dość specyficzne. Moje pytanie brzmi: Jak bardzo sterowanie padem jest udziwnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o możliwości składowania przedmiotów bo kurde nie mam miejsca w plecaku choć mam już cały odblokowany. :/

LOL odkryłem

schowek za plazmą w domu Jensena choć to taki naciągany schowek

:turned:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam sterowanie w wersji na konsole jest dość specyficzne. Moje pytanie brzmi: Jak bardzo sterowanie padem jest udziwnione?

Mi się dobrze gra :)

Przyciski mają podwójne działanie :

1 kliknięcie lub przytrzymanie.

W pierwszej misji jednego gościa chciałem ogłuszyć a wyszedł Mortal Kombat :)

Trzeba się przyzyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Natsu

NIe, z tego ci mi wiadomo nie ma takowego schowka :/, mam ten sam problem, nie mam miejsca na nic a ekwipunek na full rozwinięty :D

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Natsu

NIe, z tego ci mi wiadomo nie ma takowego schowka :/, mam ten sam problem, nie mam miejsca na nic a ekwipunek na full rozwinięty :D

No to lipa bo ta cholerna rakietnica zajmuje tyle miejsca, że nie mam nawet przestrzeni na cukierki energetyczne :mad:

Tak czytam zagraniczne fora i widzę , że strasznie dużo ludzi whinuje jaki to ten deus jest trudny, niektórzy nawet robili reload savu bo nie mogli przekraść się przez

komisariat policji

a piszą o normalu. Od razu widać jak ta generacja stoczyła graczy.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam ja gram na normalu i aż tak zle nie jest :D, no zdycham czasami co jakieś 50 sec, ale jakoś hardcorowo nie jest, jest trudno troszkę ale nie aż tak bardzo confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa bo ta cholerna rakietnica zajmuje tyle miejsca, że nie mam nawet przestrzeni na cukierki energetyczne :mad:

Tak czytam zagraniczne fora i widzę , że strasznie dużo ludzi whinuje jaki to ten deus jest trudny, niektórzy nawet robili reload savu bo nie mogli przekraść się przez

komisariat policji

a piszą o normalu. Od razu widać jak ta generacja stoczyła graczy.

Zgadzam się całkowicie. Ludzie za bardzo przyzwyczaili się że gry przechodzą się same. Niestety takich perełek jak Deus EX:HR będzie coraz mniej, cały rynek gier powoli zostaje zdominowany przez niedzielnych graczy. Za przykład mogę podać mojego kuzyna maniaka samochodów który kupił konsole tylko dla Gran Turismo 5, kiedyś pożyczyłem mu kilka tytułów jak Assasins Creed 2 czy Meta Gear Solid 4 ale oddał mi bardzo szybko mówiąc że fajnie się gra ale trzeba zapamiętać za dużo przycisków :sweat: i nie chce mu się męczyć :pinch: .

Gra jest wspaniałą a poziom trudności wcale nie jest specjalnie wyśrubowany. W sumie to jest idealny, ani za trudno ani za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie wiem może myślą, że jak Adam jest takim "cyborgiem" to nie trzeba sie chować ani nic... Jak dla mnie to poziom jest ok, a fabuła gniecie, aż szkoda mi długo grac bo boje się, że zaraz będzie koniec sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że ludzie traktują tę grę jak FPSa (zwróćcie uwagę na to, w jakim dziale znajduje się ten temat. ;)), co musi doprowadzić do takich wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że ludzie traktują tę grę jak FPSa (zwróćcie uwagę na to, w jakim dziale znajduje się ten temat. ;)), co musi doprowadzić do takich wniosków.

Marudza tez ludzie ktorzy afiszowali sie ze grali w DE1 wiec to raczej nie jest argument, bo taki to musial wiedziec ze kota w worku nie kupuje.

Doszedlem wlasnie do 2ego miasta, dopiero sie odessalem, wszystko robie po cichutku, czasami dla funu sobie kogos oglusze czy zlikwiduje "mortal kombat style", uwielbiam te gre, podczas przechodzenia detroit 2gi raz podejmowalem inne decyzje i jestem z efektu zadowolony bardzo.

PS. Male info dla graczy lizacych kazda sciane w grze, przypuszczam ze wiekszosc takich troche poszwedala sie po siedzibie Sarif przed pojsciem na ladowisko co ? Radze na drugi raz odlozyc te zwiedzanie podczas pierwszej wizyty poniewaz (spoiler z 1ej misji w grze):

Zakladnikow mozna uratowac, wystarczy ruszyc dupe nieco szybciej (a przez to rozumiem "w trybie naglym") na ladowisko podczas pobytu w Sarif Industries po staniu sie robocopem, uratowanie wszystkich skutkuje pozniej znizka w sklepie z bronia [ta w apartamencie nie na stacji benzynowej] i questem pobocznym

No to lipa bo ta cholerna rakietnica zajmuje tyle miejsca, że nie mam nawet przestrzeni na cukierki energetyczne :mad:

Tak czytam zagraniczne fora i widzę , że strasznie dużo ludzi whinuje jaki to ten deus jest trudny, niektórzy nawet robili reload savu bo nie mogli przekraść się przez

komisariat policji

a piszą o normalu. Od razu widać jak ta generacja stoczyła graczy.

Do

kostnicy

bylo tyle mozliwosci dojsca ze glowa boli, i dzieki sile perswazji, i kanalami, wentylem, lub po prostu przekradajac sie - jak mozna miec problem z czyms takim :laugh:. Ja sobie caly ten

komisariat

podczas ogrywania bety oblecialem bez niczyjej wiedzy i ogluszania (jedyny wyjatek gosc w zbrojowni) wzdluz i wszerz no problem. Zas za 2gim razem wgadalem sie (nie chcialo mi sie tego samego drugi raz robic :D), swietny motyw tez, nie tak satysfakcjonujacy jak opcja zabawy w Snake'a ale rowniez genialny (bo malo w grach takich akcji) i przy okazji dowiadujemy sie nieco wiecej o tym co sie stalo kiedy Adam byl w

SWAT

:)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu 1 misji zamiast iść do latadełka to wróciłem i pozbierałem różne gifty :) . Na razie gram jako duch. A później zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo spodobała misja dla:

Malik

Motyw z tym śledztwem bardzo mi się podobał, potem doprowadzenie żeby ten cały Lee się przyznał, i to potraktowanie go na koniec misji, świetne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje poboczne generalnie bardzo są udane, mnie szczególnie spodobała sie sprawa jednego starszego detektywa.... ale jedna sprawa strasznie mi się nie podoba. Przy całej tej finezji, skradaniu, szpiegowaniu, hakowaniu, wspaniałych miast i postaci, rozbudowanych dialogach itd.... mamy bossów jak nie przymierzając w Duke Nukem - i oczywiście nie mam tu na myśli ich wyglądu, ale sposobu eliminacji. Chyba zabrakło tu jakiegoś pomysłu twórcom. No ni nie wiem - co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest confused.gif, tzn ja na razie jestem po pierwszym bosie, ale tak jak ktoś ma ekwipunek i punkty rozdane aby grac jako duch to może miec spory problem. Powinny być co najmniej 2 sposoby na pokonanie bossów, jako duch i jako czołg thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwszego bosa rozwaliłem z rakietnicy i potem z karabinu, a nie mam żadnych augów wpakowanych w lepszy pancerz i polepszacze celności także było lekko ciężkawo ale tylko lekko za 3 razem padł.

Właśnie jakich używacie broni stun gun to dla mnie podstawa bazooka też :) ale zastanawiam się co jest lepsze kusza czy ten karabinek do obezwładniania ludzi z opóźnieniem. Szkoda, że kusza zabija bo nie dostajemy bonusowego ekspa za nie zabijanie heh jak to brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwszego bosa rozwaliłem z rakietnicy i potem z karabinu, a nie mam żadnych augów wpakowanych w lepszy pancerz i polepszacze celności także było lekko ciężkawo ale tylko lekko za 3 razem padł.

Właśnie jakich używacie broni stun gun to dla mnie podstawa bazooka też :) ale zastanawiam się co jest lepsze kusza czy ten karabinek do obezwładniania ludzi z opóźnieniem. Szkoda, że kusza zabija bo nie dostajemy bonusowego ekspa za nie zabijanie heh jak to brzmi.

Jestem w 2gim miescie, dopiero 1sza misje skonczylem glowna i uzywam tylko karabinu szturmowego i pistoletu - pistolet ma wzmocniona sile przebicia - wiec pierwszy boss po serii magazynku w leb, granacie dymnym i jednym emp lezal i kwiczal, zabil mnie tylko raz, granatem bo niezauwazylem (tez nie mam armora odblokowanego). Do stealth te 2 bronie sa idealne, obie maja tlumik celownik laserowy i prawie na maxa zupgradeowan'e. Paralizatorow zadnych nie uzywam, za duzo miejsca zajmuja a ja i tak wiekszosc ludu omijam po cichu lub jak mi sie nudzi to ogluszam recznie, nie wiem czemu ale w kazdej grze [a juz szczegolnie mgs] uwazalem uzywanie takich rzeczy za pojscie na latwizne :pardon:

PS. Czy tylko wg mnie ulepszenia "stealth" sa bezuzyteczne ? Gram jako Duch a te stozki pola widzenia, oznaczanie, ciche bieganie i inne pierdoly sa imo zbedne. Duzo wiecej zyskalem np z Reflex Boostera, Systemu ladowania Ikara (genialna rzecz, choc niedocenialem ja), Hackowania, czy oczywiscie Kamuflazu. Polecam zainwestowac w Tajfuna, nigdy niewiadomo czy fabula nie wrzuci nas w walke z robotami, 3 pkty praxis a mamy takie "Ultimate Defense"

PPS. Zaskoczylo mnie jak latwa jest kumulacja pktow praxis, w 2gim miescie (a to dopiero poczatek, pod koniec mysle ze wszystko odkryje) mam juz prawie wymaksowana postac, nie ruszalem tylko armora, nog, wzmacniacza stealth, oczu (nawet pluca sobie zrobilem bo sie przydalo kilka razy w pierwsym miescie i sadze ze dalej bedzie podobnie) i nie powiekszalem ekwipunku, natomiast reszte z drzewka"rak" jak najbardziej. Praxis mozna calkiem duzo odziwo znalezc w miesce, do tego bonusy za ciche misje, 2 sztuki w kazdej LIMB klinik za smieszne pieniadze, myslalem ze bedzie troche trudniej :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×