Skocz do zawartości
Patricko

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

Utknąłem na 4 challengu :/

Raz dochodzę bez problemu do 5 fali,a raz ginę w pierwszej fali po 10s...

Jak już dochodzę do 5 fali,to cały czas zapominam o granatach i ginę przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zobaczysz co się na 6 dzieje :) Takiego chaosu, który trzeba ogarniać to nigdzie nie było :)

Ten challenge 6 to jest level = asian. Trzeba jechać na pełnym skupieniu non-stop.

Już dawno nie grałem,także poza poradami, które są w poradniku to już nie wiele pomogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze tylko ten 6 i platyna :biggrin:

Która runda jest najtrudniejsza?

Bo zazwyczaj do 3 dochodzę bezproblemowo

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojść bezproblemowo, ale z zachowaniem odpowiednich broni? :) Bo to jest ważne, żeby mieć arsenał na późniejsze rundy.

Najtrudniejsza jest runda gdzie wylatuje jeden boogey oraz ostatnia, gdzie są 2 boogey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Runda

Lecę po LFE i z tego rozwalam wszystkie roboty.Zazwyczaj 10 strzałów wystarczy

Vipera staram się rozwalić poprzez kontrę

2 Runda

Lecę po Lock-On Laser

Z granatów EMP rozwalam lataczy

Z LOL rozwalam Boogey'a

Roboty z karabinu

3.Runda

W tej ginę :/

Granatem niszczę małe roboty

Staram się rozwalić wszystkim dużym robotom głowy,ale zanim rozwalę wszystkich,zabijają mnie Ci z wiertłami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na schodach jest tam dobry schron. Ja się tam schowałem za jakimś gzymsem i strzelałem im w głowy z tej broni co tymi dyskami strzela.

Nie marnuj też Lasera, bo musisz go mieć na ostatnią rundę. Jak go zużyjesz wcześniej to praktycznie nie zrobisz ostatniej rundy.

No i poczytaj mniej więcej co napisałem w opisie tego challenge, bo pisałem go świeżo po ukończeniu gry, więc raczej nie namieszałem tam zbytnio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby non-stop być schowanym to nie ma. Zawsze Cie dopadną z którejś strony.

Dlatego trzeba używać boost-rolla, wtedy nigdy Cię nie trafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszy jest ostatni etap Challange 6 i dwa Bogey'e. Czwarty też jest dość trudny, musisz zdjąć dwa latające działka i uważać na "Scorpiony". Jesli zostaną tylko we dwóch to już bułeczka z masełkiem. Ostatniej rundy nie przeszedłem do dziś - wymiękam przy dwóch Bogey'ach. Raz został mi jeden z resztką energii, ale zabrakło mi ammo, musiałem poszukać i przez to zginąłem. Moja psychika tego nie wytrzymała i usunąłem grę z dysku :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomiędzy challengami gra robi save,bądż też my możemy zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 albo 3 dniach. Ale jak Cię już bierze ostra kurwica to odpuść i pograj w coś innego.

Na nerwach tego nie zrobisz nigdy :) Sam się o tym przekonuje w wielu grach, a tutaj to już w ogóle.

Pamiętam jak się męczyłem z challengem 4, chyba z pół dnia. Włączyłem na drugi dzień i za 2 razem się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy papieros jakoś działa na roboty?

Widziałem na filmiku,jak typek rozpala papierosa,wyrzuca go i ucieka z tego miejsca i roboty zamiast gonić go skupiły się na miejscu,w którym rozpalił papierosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale na challengu 6 to nie ma żadnego sensu, bo nawet sekunda nie minie, a i tak polecą na Ciebie.

Ja praktycznie w ogóle z fajek nie korzystałem podczas mojej gry, czy to kampanii czy challengy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się akurat mylisz - mechanika Vanquish to jest 100% skilla, którego najwyraźniej Ci jeszcze brakuje :P Ale co ja mam powiedzieć, nie mogłem przejść przez Challenge 4, co dopiero 6. Dziś jestem weteranem TPSów i bym pewnie dał sobie z tym radę (po wielu próbach oczywiście), ale nie chce mi się wracać do tej gry. Trzeba po prostu być bezbłędnym, to jest to najważniejsze słowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już wszystko ogarłem i przeszedłem 4 wyzwania zostały mi dwa ostatnie myśle, że to ogarne, ale przyznam gra trudna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i został 6 challenge i stoje na 3 fali.. przynam gra trudna ! he macie jakieś porady na tą 3 fale ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×