Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna promocja jest obecnie na DLC do tej gry i mam pytanie do tych którzy w nie grali. Czy te trzy dodatki: "Problemy z klonami", "Gangsterzy w kosmosie" i "Genki Bowl VII" są warte tego żeby wydać na nie łącznie 22PLN?? Przy samym Saint Row 3 bawiłem się świetnie, ale od czasu beznadziejnych dodatków "Waszyngtona" do AC3 jakoś nie mam przekonania do płacenia za dodatkowe poziomy stąd moje pytanie.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja jest obecnie na DLC do tej gry i mam pytanie do tych którzy w nie grali. Czy te trzy dodatki: "Problemy z kolanami", "Gangsterzy w kosmosie" i "Genki Bowl VII" są warte tego żeby wydać na nie łącznie 22PLN?? Przy samym Saint Row 3 bawiłem się świetnie, ale od czasu beznadziejnych dodatków "Waszyngtona" do AC3 jakoś nie mam przekonania do płacenia za dodatkowe poziomy stąd moje pytanie.

Kupiłem je jakiś czas temu po bodaj 10zł/sztuka i nie żałuję. Oczywiście, jednostrzałowce, krótkie (2-3 godziny na każdy), ale frajda jest taka sama jak przy grze. Najbardziej podobał mi się chyba Genki Bowl, dwa pozostałe są "bardziej fabularne".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wcześniej odstraszała mnie cena po 21zł za sztukę, ale teraz chyba jednak się skuszę. Fajnie będzie odświeżyć sobie grę i pobiegać jeszcze trochę po ulicach Steelport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wcześniej odstraszała mnie cena po 21zł za sztukę, ale teraz chyba jednak się skuszę. Fajnie będzie odświeżyć sobie grę i pobiegać jeszcze trochę po ulicach Steelport.

Ostrzegam tylko przed grafiką :) Sam nie jestem osobą, która przykłada do niej dużą wagę, ale jak wróciłem do dodatków SR świeżo po graniu w GTAV to było widać jak parszywie paskudnie to wygląda. Co oczywiście nadal nie zmienia faktu, że bawiłem się przednio.

Bierz śmiało, bo taniej już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×