Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bądź lama, nie możesz mieć platyn tylko w Hannah Montanah i tym podobnych superprodukcjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te grę można przejść całą w co-opie ? Jeśli tak jest ktoś chętny ?

Ja całą z kumplem przeszedłem w Co-Opie właśnie.

 

Nie za trudna, ale lekko mi się znudziła xd

 

Znudziła? Jedna z łatwiejszych, szybszych i przyjemniejszych platynek jakie wbijałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź lama, nie możesz mieć platyn tylko w Hannah Montanah i tym podobnych superprodukcjach :)

Mam w planach platynkę w Move Fitness, ale nie chce mi się codziennie grać i platynka robi się już prawie 3 miesiące :D

Chociaż teraz nie mam w co grać, więc może wbiję jeszcze parę trofików w SR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zostało mi 10 wyzwań w tym przetrwania. Da się jakoś przyspieszyć dzwonienie telefonu bo musze nawet 15 min czekać na przetrwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nie możesz być w budynku.

- Nie możesz być w pojeździe.

- Nie możesz mieć żadnej misji aktywnej.

 

Telefon dzwoni randomowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . W zestawie z grą dostałem online pass . Czy użycie go odblokuje jakieś DLC , czy daje tylko możliwość gry w kooperacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Granie w Co-Op/tryb Hordy Online.

- dodatkowy Ziom od pomocy,

- Ubranie i pojazd profesora Genki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest bug, i skróty można wbić bez problemu w 3minuty.

Wystarczy wybrać wypalanie szlaku i tam jest moment w którym zawsze jedzie się przez jeden skrót, przejeżdżamy skrót, oblewamy wyzwanie i znowu.

Wtedy licznik skrótów nabija nam się ile nam sie podoba.

Możesz sprecyzować czy w każdym wypalaniu szlaku jedzie się przez jakiś skrót czy bug działa tylko w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ogarnąłem. Zostało mi jeszcze jedno trofeum Ał Moje Jaja. Jak się wali pięścią przeciwnika w klejnoty? Wiem że najpierw muszą strzelić w krocze delikwenta ale mam problem z ciosem heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskaj bodajze R3.

Ed: przynajmniej ja tak zrobilem raz niechcacy, postac kopnela przechodnia w jaja i jakies trofeum mi wpadlo, wiec to pewnie to;)

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest miodna, kupa śmiechu, klimat rewelacyjny, a jakoś tak się nie mogłem przekonać do tytułu. To fajne uczucie gdy nie chce się kończyć gry, a ciekawość pcha do przodu. Czekam na czwartą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części, mimo to warto zagrać tak od razu w tą część ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też nie grałem w poprzednie części tylko w tą. Nie ma chyba żadnych powiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie grałem w poprzednie części, chyba nie są konieczne do przejścia trzeciej części. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym nawiązaniem do poprzedniej części jest czwórka głównych bohaterów. Wydarzenia z poprzednich części nie są jakoś często wspominane i nie trzeba ich znać, żeby móc grać w trójkę. Na początku gry jest w miarę dobre podsumowanie dwójki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił kolega który przeszedł poprzednie części to jest bardzo luźno potraktowana fabuła. Ja grając nie odczułem cze czegoś mi brakuje czy mam potrzebę poznać poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze gra jest zaskakujaco dobra - kiedys odbilem sie na pc od 2 czesci i trojki nawet nie planowalem ruszac, ale po przeczytaniu opinii sie przelamalem i absolutnie nie zaluje. Jesli chodzi o frajde z gry to SR3 jest u mnie bardzo wysoko wsrod sandboxow, bo na podium za gta:sa i vc. Gra sie na razie bardzo przyjemnie i co wiecej, powstala mi glowie mysl odnosnie splatynowania tej gry - a biorac pod uwage fakt, ze trofea zawsze olewalem to spory sukces tej produkcji;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem SR2. Gra strasznie długa 30h i 78%. Teraz platynuję Third. Specjalnie kupiłem Full Package, ale widzę, że tylko dodatkowe kampanie są ok, bo reszta to ubrania i pojazdy dostępne w grze.

Udało wam się podpiąć SR3 na stronie THQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka była bardzo dobra, chociaż mogło być mniej strzelania w misjach głównych, bo po jakimś czasie robiło się to nudne. Misje poboczne były ciekawe, szczególnie wyłudzanie pieniędzy za ubezpieczenie i ten turniej od Genkiego. Ogólnie niewiele z późniejszych misji fabularnych zbliżyło się do poziomu pierwszej pod względem wykonania i humoru. Podobała mi się kustomizacja praktycznie wszystkich elementów w których można coś dodać od siebie - jest możliwośc tuningowania aut, zmieniania ubrań i wyglądu, ulepszania broni etc, a niektóre zabawki dostarczały zajęć na długie godziny, jak na przykład wielkie dildo czy spluwa z ośmiorniczkami kontrolującymi umysł. Przyjemnie się też latało futurystycznymi pojazdami od wojska. Dałbym 8+/10, mało jest gier które starają się być zabawne w każdym elemencie gameplayu, tutaj nie wszystko się udało ale nie przeszkadza to przy dobrej zabawie. Czwórki może nie kupię na premierę, ale na pewno się za nią zabiorę jak stanieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy "Ataki z powietrza" można wykonywać w co-opie? Że jeden lata samolotem, a drugi strzela? Jak tak, to zapraszam nick na psn : crixPL

Bo te misje już mnie wkur... wkurzają :D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co-opie będą dwa helikoptery. Poza tym to jest jedno z najłatwiejszych zadań, więc z czym tu można mieć problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×