Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

To chętny ktoś na co-opa? :)

Nie lubię i nie radzę sobie w takich minigierkach :D Tak samo w Aniele Stróżu kilka razy powtarzałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 5 godzin za mną i jestem na razie trochę zawiedziony. Grafika mocno średnio, aż powiedziałbym że słabo, fabuła też nie porywa, ten słynny humor niby jest ale żebym boki zrywał to raczej nie powiem. Strzelanie takie jednak zbyt arcadowe jak dla mnie. Jednak wolę bardziej realistyczne klimaty. Takie Sleeping Dogs moim zdaniem zmiata SR3 ale zobaczymy może dalej będzie ciekawiej. Możliwe że wpływ na taki odbiór ma to że gram raczej krótko i nie mam jak wkręcić się w grę, no i te wysokie temperatury tez nie sprzyjają graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 5 godzin za mną i jestem na razie trochę zawiedziony. Grafika mocno średnio, aż powiedziałbym że słabo, fabuła też nie porywa, ten słynny humor niby jest ale żebym boki zrywał to raczej nie powiem. Strzelanie takie jednak zbyt arcadowe jak dla mnie. Jednak wolę bardziej realistyczne klimaty. Takie Sleeping Dogs moim zdaniem zmiata SR3 ale zobaczymy może dalej będzie ciekawiej. Możliwe że wpływ na taki odbiór ma to że gram raczej krótko i nie mam jak wkręcić się w grę, no i te wysokie temperatury tez nie sprzyjają graniu.

Zagraj sobie z kumplem w te gre w kooperacji. Ubaw po pachy gwarantowany! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, powiem tak :) Mialem nie kupowac SR4 (uwielbiam serie, ogralem 2 i 3) z powodu dodania kosmitow, nie lubie takiej tematyki ;) Ale przypomnialem sobie trojke z plusa i chyba nie dam rady sie oprzec tej czworce :P Wielbie ten klimat i humor :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła. Dedykuję ją Darayavahusowi który twierdził że :

[...] nie możesz mieć platyn tylko w Hannah Montanah i tym podobnych superprodukcjach :)

 

Dziękuję też Ex_Vitallinowi za pomoc przy atakach z powietrza i w paru innych zadaniach pobocznych :biggrin:

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, zaraz zacznę Cię motywować do platyny w KZ2, Mirror's Edge, Wipeout HD i Ninja Gaiden Sigma 2 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, zaraz zacznę Cię motywować do platyny w KZ2, Mirror's Edge, Wipeout HD i Ninja Gaiden Sigma 2 :P

No bez jaj :D

Bądźmy poważni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to tam bylo z tym atakiem z powietrza?:D Bo kazdy tak na to narzeka, a nie przypominam sobie, zebym mial jakis problem z trofkiem czy cos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było.

- trzeba sie nauczyc latać

- trzeba się nauczyć celowac z RPG tak żeby nie trafić własnego wozu

...trudno jest tlko na początku. Później jak się złapie zasadę działąnia jest spoko. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanika latania helikopterem w SRTT jest jedną z najgorszych i jednocześnie najłatwiejszych do opanowania ze wszystkich z jakimi się spotkałem w grach. Jeśli jednak macie problemy to pisać na PSN - danken000. Z chęcią pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danken000, poszło zapro. Latać heli umiem, ale ataki z powietrza nie idą i parę innych :D Ma ktoś jakiś sposób na szybciejsze ukończenie wyzwań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poćwiczyć, poćwiczć, poćwiczyć. Ewentualnie robić je z kolegą ale nie zawsze jest to opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy zakończyłem główny wątek SR3. Co ciekawe pod save'm jest napisane, że mam 63 czy67% ukończone a nie 100%- WTF?

 

Gra jest świetna: fabuła, audio, dialogi, misje- SR3 ma to czego brakowało w GTA4 ;)

 SR3 spokojnie może dostać ode mnie 8/10. Odejmuję 2 punkty tylko dlatego, że mimo ustawienia najniższego poziomu i tak niektóre misje były trudne miejscami a punkty kontrolne w misjach dość rzadko zrobione. Napisy na 40" z 3m ledwo widoczne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100% tak samo jak i w wielu innych grach zalicza sie wszystko wraz z misjami pobocznymi. Co do poziomu trudnosci to ja grajac na normalu nie mialem zadnych wiekszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam 85%. Gram na normalu, wątek ukończony (wraz z drugim zakończeniem i ostatnią misją) i zostało mi przejmowanie, wyzwania, cele do zabicia, kradzież samochodów i zakończ akt 1 w inny sposób ;) Czuje, że pierwsza platyna wpadnie właśnie w tej oto grze. Przyjemna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na platynę poświęciłem około 35 bardzo przyjemnie spędzonych godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na platynę poświęciłem około 35 bardzo przyjemnie spędzonych godzin :)

Dzięki za info. Chciał bym zacząć trójkę , skończyć (nie koniecznie z platyną) i od razu wziąć się za czwórkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nabite 25 godzin z czymś tam ;) crix, masz jeszcze SRTT na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze są trofea ? Niedawno gra była w plusie, jest w języku polskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze są trofea ? Niedawno gra była w plusie, jest w języku polskim ?

Gra zawiera 51 trofeow, jest po polsku ( ale tylko napisy )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiliście wyzwanie z wypadaniem przez przednią szybę ? rozpędzam się i wale w ściany, słupy, auta i nic, na początku gry udawało mi się wylecieć teraz już nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie misje z wymuszaniem ubezpieczen, tam ragdoll jest troche bardziej przyjazny samobojcom i szybko mozna to zaliczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyzwaniem na uprowadzenie...śmieciarki :D Jak już ją przejmę to mam straszny kawał drogi do garażu i gdzieś w połowie trasy wybucha (kosa policyjna w ogóle się nie zmniejsza)... macie jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×