Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej wkurzalo wyzwanie z przetrwaniem. Po skoczonej grze mialem zrobione 1/25 ;p

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem SR3 full Package w pudełku i zastanawiam się, gdzie są te DLC. W psn nie są w stanie mi pomóc, a polski wydawca cd project ma infolinię czynną tylko od 15 do 17:00.

Mam kod w pudełku, ale jak sprawdzałem jest to tylko on line pass do SR3 full package. Wbiłem kod i ściągnąłem go z psn.

Pytanie: kto ma tę wersję pudełkową gry i czy dlc są na płycie, czy może są do ściągnięcia z psn.

Jeżli na płycie to gdzie, a jeżeli do ściągnięcia to jak to zrobić żeby nie płacić ?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kod w pudełku, ale jak sprawdzałem jest to tylko on line pass do SR3 full package. Wbiłem kod i ściągnąłem go z psn.

Jeżli na płycie to gdzie, a jeżeli do ściągnięcia to jak to zrobić żeby nie płacić ?

 

Nie mam wersji pudełkowej, ale Online Pass już odblokowuje ci część DLC (strój/auto Profesora Genki i dodatkowy ziomal do pomocy).

Jeżeli coś jest "na płycie" to albo jest to jako dodatkowa opcja instalacji - sprawdź w zakładce "Gry" w menu konsoli czy nie ma czegoś do instalacji dodatkowej, albo już jest odblokowane/dostępne w grze, ewentualnie do ściągnięcia jako patch do danego tytułu w PSN.

 

Z tego co czytam to wszystko jest odblokowane już na płycie (w grze) i na przykład ubrania będą widoczne przy pierwszym otwarciu szafy/sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już dokładnie, ale przy pierwszym uruchomieniu gry pobierały się jakieś łatki i chyba DLC. Dodatkowe misje powinny być w telefonie, ubrania w chacie, a samochody w garażu. Nic nie musiałem sam pobierać, wszystko odbyło się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak każdy inny granat.

Pierd w słoiku jest to granat ogłuszający. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi do zniszczenia 3 operacje gangu, na mapie ich nie ma. Co teraz? Jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba je odszukać :D Patricko w poradniku chyba dał mapę, tam powinny być pokazane wszystkie operacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie które części mapy nie są podświetlone - i na nich lub w ich okolicy szukaj operacji gangów. Niektóre opracje są poza szarym terenem - dla tego popatrz na mapę którą wrzucił Patricko.Ja też szukałem na końcu. Do jednej operacji trzeba na przykład podlecieć helikopterem, jedna jest praktycznie poza mapą, itp itd. Poszukaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem jednej operacji a była gdzieś na pokładach statków przy brzegu ;D I tak to bym nie znalazł tego :)

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pewnie sie powtarzam, ale jesli ktos bedzie tak uprzejmy prosze o odpowiedz na pytanie:

 

Czy save z gry (wersja plytowa) bedzie dzialal z wersja cyfrowa z PS+?

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie maja różnych ID to będzie działało.

http://www.gamefaqs.com/ps3/954854-saints-row-the-third/data

Tutaj piszą że mają to samo ID wersja płytowa oraz z PS Store.

Jeżeliby nie działały to zawsze można przerobić Game ID dla danego save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do uruchomienia DLC Gangstas In Space konieczne jest ukończenie fabuły z podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje, czy Gangstas in Space można ograć w co-opie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można :)

 

Dużo ludzi jeszcze w to gra czy większość przerzuciła się na SR4 ? Zacząłem grać w to jeszcze raz i z chęcią pograłbym z kimś w coopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ... kupilem sobie dlc gangstas in space...

Przeszedlem gre i skasowałem sevy, a tera po kupnie dlc chilame sobie w ten dodatek zagrac... tylko chyba musze jeszcze raz ukonczyc kampanie bo dodatku nie widze w grze?

Pomoze ktos ? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ... kupilem sobie dlc gangstas in space...

Przeszedlem gre i skasowałem sevy, a tera po kupnie dlc chilame sobie w ten dodatek zagrac... tylko chyba musze jeszcze raz ukonczyc kampanie bo dodatku nie widze w grze?

Pomoze ktos ? dzieki

Dodatek odpalasz z poziomu telefonu w grze, tam powinieneś mieć dostępną misję z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam dzieki . Musiałem przejsc 2 misje od początku by dlc sie pojawil :) Dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z dobrym poczuciem humoru :) Misje sa bardzo urozmaicone, bawilem sie z nia przednio :D Robiac platyne, przeoczylem jeden pojazd latajacy od wojskowych i nie schowalem go u siebie na ladowisku. Konczac gre mundurowi znikaja z miasta i nie mozna juz ich spotkac by wykonac zadania z kradzieza pojazdow. Nie wiem czy mialem taki bug czy faktycznie mozna znalezc tam te pojazdy wiec pomyslalem, ze sie podziele :) znalazlem je w parku, ktory jest ogrodzony siatka, w tym parku jest tez cel do zabicia "grubas, wachajacy kwiatki :D" szukajac wyjscia z tego parku znalazlem jakies generatory wygladajce na biale duze skrzynie a obok brakujace, niedostepne, upragnione zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×