Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam z tym problemu nie miałem. Po prostu staraj się jechać ostrożnie i unikać zderzeń z policją. Na pewno za którymś razem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można po prostu uprowadzić takiej samej śmieciarki z innego miejsca ? wtedy nie miałaby kosy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze się da. Czasami masz wyznaczony konkretny samochód na obszarze poszukiwań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze się da. Czasami masz wyznaczony konkretny samochód na obszarze poszukiwań :)

 

 

No to lipa :D Nie zrobię tego wyzwania... :D Po prostu się nie da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poległem na wyzwaniu z jedną z motorówek, ale ta śmieciarka naprawdę nie była cięzka, tylko że długo się jechało. Próboj do skutku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa :biggrin: Nie zrobię tego wyzwania... :biggrin: Po prostu się nie da :/

 

Odblokuj sobie w ulepszeniach telefon do ziomka, który wymazuje Ci gwiazdki u policji, wsiądź do pojazdu, zadzwoń i spokojnie jedź na miejsce przeznaczenia. Ew. razem z fabułą też dostajesz taką opcję, ale to chyba zależnie od wyboru jakiego dokonasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa :D Nie zrobię tego wyzwania... :D Po prostu się nie da :/

Co się nie da jak się da :-)

Śmieciarka jest łatwa, skupić musisz się - postaraj się jak najmniej uszkodzić wóz, nie ma nic bardziej frustrujacego, niż eksplozja skradzionego pojazdu tuż pod punktem odbioru...

Acha, jeśli myślisz, że smieciara jest trudna to Cię rozczaruje - ten pojazd do czyszczenia ulic jest jeszcze gorszy :)

(z tymi dwoma najwięcej się babralem, resztę listy dostarczylem za pierwszym razem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj sobie w ulepszeniach telefon do ziomka, który wymazuje Ci gwiazdki u policji, wsiądź do pojazdu, zadzwoń i spokojnie jedź na miejsce przeznaczenia. Ew. razem z fabułą też dostajesz taką opcję, ale to chyba zależnie od wyboru jakiego dokonasz.

 

O proszę! :) Jak ten kolo się nazywa ? i w jakim momencie gry uzyskam taką możliwość ?

 

 

 

@HarDy ten pojazd do czyszczenia ulic zrobiłem za pierwszym podejściem :D

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę opcję w fabule, to jakoś chyba pod koniec II aktu, ale głowy nie dam, więc się aż tak bardzo może nie sugeruj, w każdym razie chyba gdzieś tak w połowie gry. Co do ulepszenia - sprawdź w komórce w ulepszeniach gangu, w ang. wersji było to bodajże pod hasłem "gang notoriety", ale nie mam pojęcia, który trzeba było mieć level i ile kosztowało odblokowanie. Ja robiłem te misje już po ukończeniu fabuły i wtedy szło całkiem sprawnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę! :) Jak ten kolo się nazywa ? i w jakim momencie gry uzyskam taką możliwość ?

@HarDy ten pojazd do czyszczenia ulic zrobiłem za pierwszym podejściem :D

Koleś od mazania kosy u policji to burmistrz Burt Reynolds - możliwość dostajemy po zniszczeniu pojemników wywołujących zarazę (nie napisze jaka zarazę bo to spoiler, pisze z tapatalka i nie mam możliwości ospojlowania tekstu)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez pisze z tapatalka:p

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś od mazania kosy u policji to burmistrz Burt Reynolds - możliwość dostajemy po zniszczeniu pojemników wywołujących zarazę (nie napisze jaka zarazę bo to spoiler, pisze z tapatalka i nie mam możliwości ospojlowania tekstu)

 

W tej misji będę miał wybór tak ? Muszę zniszczyć te pojemniki ?

 

 

Znalazłem jeszcze coś takiego jak "Police Forgiveness" . Rozumiem, że muszę to odblokować w menu ulepszeń ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dokladnie to mialem na mysli, nie wiem co mi sie z gangiem ubzduralo;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej misji będę miał wybór tak ? Muszę zniszczyć te pojemniki ?

Znalazłem jeszcze coś takiego jak "Police Forgiveness" . Rozumiem, że muszę to odblokować w menu ulepszeń ?

Tak musisz je zniszczyć, wtedy dostajesz bonus od burmistrza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zakupiłem grę podaną wyżej kilka miesięcy temu i męcze się z dużym problemem. Jest tak: przechodzę np:8 misji i zostawiam w garażu samochód. Po ponownym włączeniu gry wszystkie misje mam od początku a samochód jest w garażu! Kodów NIGDY nie używałem, tylko kliknąłem tam gdzie sie je wpisuje (od tego?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się że kody są wyłączone. Ja też raz sobie włączyłem kody :P Ewentualnie przeinstaluj grę jak nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie! przyrzekam! brzydzę się kodami... a jak już to jak wyłączyć kody?


może  przez to że wszedłem w okno wpisywania? ale przecież od kodów tylko zabierają auto-zapis, a ja go wciąż mam. nawet jak zapisuje w kryjówce to jest tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody blokuja auto save, trofea, a przy wczytywaniu save'a wyswietla sie informacja o tym, ze zostaly uzyte. Nie wplywaja rowniez w zaden sposob na to co sie zapisuje, a co nie. Musi byc jakis inny powod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wbiłem platynkę, uwielbiam tę serię :D Teraz muszę poszukać jakiegoś taniego slota na te dlc żeby mieć 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś weszła platyna :-)

Najbardziej męczyłem się z "Atakiem z powietrza"  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś weszła platyna :-)

Najbardziej męczyłem się z "Atakiem z powietrza"  :mellow:

Ja się przyznam że do tego włączyłem poziom easy jak dwa razy auto mi wybuchło pod koniec... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć już platynę na koncie jak niektórzy ale jeszcze wiele zabawy przede mną. Nużące są te wyzwania z autami, ale jeszcze dwa i bierzemy się za coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×