Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja to dzisiaj miałem akcje. Jakieś 2 godziny temu dodaje jednego z forumowiczów do znajomych po czym od razu gość mówi żeby whodzić na gre robić ten trophy bo ma tam jakiegoś znajomego. Oczywiście szanuje ludzi więc rzuciłem wszystko (robienie trophy w tomb raider underworld) i wchodzę na grę. Przez 15-20 min nie byliśmy w stanie się połączyć z niewiadomych powodów ale w końcu się udało. Oczywiście odrazu dostałem komunikat że autozapis został wyłączony bo jestem w zbyt zaawansowanej grze czyli w sumie brak szans na pucharek. Umówiłem się więc że najpierw zrobimy jemu a potem mi te osiągnięcie.

To co potem zobaczyłem załamało mnie. Jeden gość i drugi rozwalali wszystko jak leci bez ładu i składu a po chwili jeden poleciał w drugą stronę zabijać potwory a drugi rozwalać skrzynki itd (po prostu załamka). Zwróciłem uwagę tej osobie na tą systację bo w końcu mieliśmy robić trophy po czym dostałem odpowiedź "ok". CZy systuacja się zmieniła ? oczywiście nie po czym podziękowałem i usunąłem gościa z listy znajomych. Przez taką akcję straciłem ponad godzine czasu.

Ludzie, dzieci kochane, szanujcie cudzy czas !!!! a jak czegoś nie wiecie to pytajcie ale nie r róbcie sobie z ludzi jaj.

 

Gramy jednego brakuje!

następny rozgarnięty. wczoraj dodał mnie do listy znajomych. Dzisiaj cały czas byłem online do godziny 21.40 . Patrze jakieś 1-1,5 godzinę temu gość online i odrazu wchodzi na LOTR więc myślę - pewnie znalazł jakąś grupę lub był umuwiony i zrobi ten pucharek. A teraz pisze że mu jednego brakuje chociaż byłem cały czas online a wystarczyło napisać dosłownie 15 min temu. O BOŻE. Trzeba spróbować zrobić to z randomami po z Polakami ciężko się dogadać Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i zrobione dzięki Daavek i ziko-pl !!!

 

Ja to dzisiaj miałem akcje. Jakieś 2 godziny temu dodaje jednego z forumowiczów do znajomych po czym od razu gość mówi żeby whodzić na gre robić ten trophy bo ma tam jakiegoś znajomego. Oczywiście szanuje ludzi więc rzuciłem wszystko (robienie trophy w tomb raider underworld) i wchodzę na grę. Przez 15-20 min nie byliśmy w stanie się połączyć z niewiadomych powodów ale w końcu się udało. Oczywiście odrazu dostałem komunikat że autozapis został wyłączony bo jestem w zbyt zaawansowanej grze czyli w sumie brak szans na pucharek. Umówiłem się więc że najpierw zrobimy jemu a potem mi te osiągnięcie.

To co potem zobaczyłem załamało mnie. Jeden gość i drugi rozwalali wszystko jak leci bez ładu i składu a po chwili jeden poleciał w drugą stronę zabijać potwory a drugi rozwalać skrzynki itd (po prostu załamka). Zwróciłem uwagę tej osobie na tą systację bo w końcu mieliśmy robić trophy po czym dostałem odpowiedź "ok". CZy systuacja się zmieniła ? oczywiście nie po czym podziękowałem i usunąłem gościa z listy znajomych. Przez taką akcję straciłem ponad godzine czasu.

Ludzie, dzieci kochane, szanujcie cudzy czas !!!! a jak czegoś nie wiecie to pytajcie ale nie r róbcie sobie z ludzi jaj.

 

następny rozgarnięty. wczoraj dodał mnie do listy znajomych. Dzisiaj cały czas byłem online do godziny 21.40 . Patrze jakieś 1-1,5 godzinę temu gość online i odrazu wchodzi na LOTR więc myślę - pewnie znalazł jakąś grupę lub był umuwiony i zrobi ten pucharek. A teraz pisze że mu jednego brakuje chociaż byłem cały czas online a wystarczyło napisać dosłownie 15 min temu. O BOŻE. Trzeba spróbować zrobić to z randomami po z Polakami ciężko się dogadać

No niestety tak wyszło mogłeś tak samo napisać a nie teraz jakieś fochy strzelać i obrażać ludzi!Pisałem na forum że będę wieczorem dostępny. Edytowane przez lil_imik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko-pl to ten gość na którego trafiłem wcześniej. W 4 godziny robili trophy który robi się w 15 min :) no ale i tak gratki :P. Ja tam wole poczekać na osoby bardziej ogarnięte, szkoda czasu na nerwy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko-pl to ten gość na którego trafiłem wcześniej. W 4 godziny robili trophy który robi się w 15 min :) no ale i tak gratki :P. Ja tam wole poczekać na osoby bardziej ogarnięte, szkoda czasu na nerwy ^^

Jak chcesz to Ci pomogę z tym pucharem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj miałem akcje. Jakieś 2 godziny temu dodaje jednego z forumowiczów do znajomych po czym od razu gość mówi żeby whodzić na gre robić ten trophy bo ma tam jakiegoś znajomego. Oczywiście szanuje ludzi więc rzuciłem wszystko (robienie trophy w tomb raider underworld) i wchodzę na grę. Przez 15-20 min nie byliśmy w stanie się połączyć z niewiadomych powodów ale w końcu się udało. Oczywiście odrazu dostałem komunikat że autozapis został wyłączony bo jestem w zbyt zaawansowanej grze czyli w sumie brak szans na pucharek. Umówiłem się więc że najpierw zrobimy jemu a potem mi te osiągnięcie.

To co potem zobaczyłem załamało mnie. Jeden gość i drugi rozwalali wszystko jak leci bez ładu i składu a po chwili jeden poleciał w drugą stronę zabijać potwory a drugi rozwalać skrzynki itd (po prostu załamka). Zwróciłem uwagę tej osobie na tą systację bo w końcu mieliśmy robić trophy po czym dostałem odpowiedź "ok". CZy systuacja się zmieniła ? oczywiście nie po czym podziękowałem i usunąłem gościa z listy znajomych. Przez taką akcję straciłem ponad godzine czasu.

Ludzie, dzieci kochane, szanujcie cudzy czas !!!! a jak czegoś nie wiecie to pytajcie ale nie r róbcie sobie z ludzi jaj.

 

następny rozgarnięty. wczoraj dodał mnie do listy znajomych. Dzisiaj cały czas byłem online do godziny 21.40 . Patrze jakieś 1-1,5 godzinę temu gość online i odrazu wchodzi na LOTR więc myślę - pewnie znalazł jakąś grupę lub był umuwiony i zrobi ten pucharek. A teraz pisze że mu jednego brakuje chociaż byłem cały czas online a wystarczyło napisać dosłownie 15 min temu. O BOŻE. Trzeba spróbować zrobić to z randomami po z Polakami ciężko się dogadać

 

To może ja napisze jak to wyglądało z mojej strony. Schranz faktycznie troche nie ogarniał i ciągnęło go troche w strone beczek i brykał po mapce jak młoda kózka bo zaczyna dopiero przygode z grą, ale mniej więcej wiedział o co chodzi bo mu napisałem co trzeba zrobić. Pawellol jakieś 80% czasu stał w miejscu i się nie ruszał, słychać było tylko jak z kims tam rozmawiał. Potem napisał pożegnalną wiadomość, że woli z randomami czy coś i się rozłączył :). 

 

Jak mieliśmy to sprawnie zrobić jak najlepszy sposób na to, to wybić wszystkie moby w miejscówce, zostawić jednego, otoczyć, jeden bije, reszta czeka, pojawia się strzałka i wtedy wszyscy sru. Kiedy ty byłeś zajęty staniem w miejscu, my żeśmy przerzedzali tłumy bo z kupą przeciwników na plecach można to zrobić tylko na farcie, przechodząc gre w co-opie dłuższy czas. Zwłaszcza, że mieliśmy postacie na 1 levelu i łatwo było zginąć. I jak tak byłeś zajęty tym staniem to ostatni przeciwnik padał już bez strzałki bo ona pojawia się raz. Jak miałeś hs i inny pomysł jak to zrobić trzeba było mówić a nie foch, że z Polakami ciężko się dogadać. Z nikim się tak nie dogadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, buga mam. Utknąłem na krasnoludach, nie pokazuje mi się następna lokacja. Próbowałem przejść ten poziom online, ale nie ma z kim. Pomoże ktoś ? :)

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja utknąłem na bronieniu krasloludziego miasta przed orkami na legendarnym poziomie...nie mogę ogarnąć tych orków samobójców sam ....jest ktoś ogarnięty kto pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak jestem tak dobry że to przeszedłem:) ale mam pytanie....wbiłem juz level 40 i co dalej??jak zrobić trofik w którym trzeba całe drzewko umiejętności odblokować skoro nie  wbijają mi się kolejne punkty do rozdysponowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelol -  fakt ja nie do końca wiedziałem ocb na początku ale jak juz mi Ziko napisał to chciałem to wbic, plan był taki by wybić stado zostawić 1 i we 3 trzasnąc w odpowiednim momencie  ale ty stałeś jak kołek - brawo .

30 dychy na karku a rozłączyłeś się i zfochowałeś jak mała dziewczynka .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nemesis kupujesz item w sklepie który cofa wszystkie punkty, używasz go i przydzielasz po 1 dla każdego skilla. Od razu wpadną 2 dzbanki. Wychodzisz do menu tak żeby się nie zapisało i skille masz po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zbugował mi się ten crap w puszczy :/

Ilość błędów i niedoróbek jak na tak mała i linniową max produkcję jest porażająca .

 

potrzebuję osoby która jest w 4 rozdziale (ewentualnie 5 prolog) 

aby przejść u niego zbugowany moment .

Piszcie tu lub ewentualnie od razu walcie na schranz1985 (psn id)

Z góry thx .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niezwykle irytujący

jak ktoś chętny pomóc właśnie w puszczy w poziomie mistrzowskim to będę wdzięczny (jak ktoś dochodzi do tego poziomu to z kolegą dołączymy)

Pytanie czy jest inny sposób na przebicie się przez to ??

Czy jest mozliwe zaczęcie gry na poziomie mistrzowskim ?/

Czy trzeba by było całego sejwa wywalić i od nowa od pierwszegom poziomu zaczynać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tip- zaraz na poczatku puszczy, po walce z bossem i po zagadaniu z orłem sprawdzajcie w zakładce z questami czy zmienił się status misji głównej. Jak dalej jest- Udaj się do puszczy- to znaczy, że się zabugowało i ten status sie już nie zmieni. Powinno być- Idz dalej w głąb coś tam- czy jakoś tak. Wtedy trzeba wyjść do menu póki się nie zasejwowało i można puszcze zacząc jeszcze raz od początku.

 

Dejf, ja jestem przed puszczą na heroicznym to możemy to zrobić. Tylko nie wiem czy jak ktoś do mnie dołączy z niższego poziomu trudności to mu się zapisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no na bank nie będę mógł do Ciebie dołączyć bo będą zablokowane trofea

Ale dzięki za chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i da rade. Wziąłem nową gre na normalnym i dołączyłem do kolesia na ledendarnym, przeszliśmy kawałek do uwięzionego orła i normalnie mi zapisało postępy w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale trofiki nie były zablokowane ??

jak tak próbowałem do kogoś dołączyć to występował komunikat że trofea są zablokowane

nie jest przsypadkiem tak że system widzi Ci że już byłeś na tym poziomie legenedarnym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Infa o trofeach nie widziałem, było tylko pytanie czy chcę zapisywać postęp w grze i wszystko się ładnie zapisało.

 

Edyta: przed chwilą grałem ze Schranzem, ja na legendarnym, on dołączył z normalnego, trophy mu wpadały.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej faktycznie tak działa tylko nie mogę wybrac późniejszego chaptera niż grałem obecnie

ale podpowiedz jeszcze czy to oznacza że jak zagram z Tobą skończę grę na legendzie to zaliczy mi trophy za mistrzowskim poziomie ?? To by było super ale boję się czegoś nie sknocić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś na mistrzowskim a ja na legendzie i do mnie dołączysz to grasz u mnie na legendzie. Jak się rozłączymy to wracasz do swojej gry na mistrzowskim. Jak dokończysz gre na mistrzowskim to chyba powinno wpaść trofeum za mistrzowski bez problemu bo czemu miałoby nie wpaść? Mam teraz zapis na rozdziale 5 część 8, przed samym końcowym bossem w puszczy, tak że możnaby spróbować tego buga przeskoczyć ale nie jestem pewien czy da rade bo z bugiem masz pewnie zapis z początku 5 rozdziału a więc troche do tylu względem mnie i pewnie nie będzie się zapisywać. Gre mam do 31 bo mi się plus kończy jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to jutro się odezwę po pomoc jak byś miał ochotę spróbować :)

tak po 18 mógłbym działać jak wrócę z pracy

dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra ograna, 3 podejscia, 1 bug (nie polecam ginac podczas walki z bossem) pomoglo przejscie z randomem przez neta. Polecam gierke, fajna odskocznia od grubszych tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja się pochwale że po ok 15 min gry na ustawce trophy online wpadł (wszystkim w drużynie). Wszyscy zrobili postacie nowe na trudności standardowej. Następnie założyłem gre publiczną i w grze rozesłałem zaproszenia. Próbowaliśmy zabicia drużynowego przy prawie każdym wrogu i w lokacji z pierwszymi łucznikaami trophy wpadło. Wszsycy skupiali się na jednym wrogu ale tylko jeden lub dwie osoby uderzały systematycznie wroga aby doprowadzić go do ogłuszenia. Trophy wpadło wszystkim jednocześnie i nie miało wływu na to czy ktoś był np elfką. (ja zakładałem gre i byłem krasnoludem). Przed pucharkiem pojawiło się coś w stylu "drużynowe zabójstwo". Może to komuś pomoże.

Jest jeszcze teoretycznie duga metoda ale na 2 pady. Jedna osoba gra na dwuch padach na splitscrenie ale bez pomocy np brata jest bardzo ciężko to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W statystykach mozna sobie sprawdzic ile ma sie takich zabojstw:) Generalnie ja robilem to z brzoza, to mi wpadlo po pol godziny gry, bez spiny na trofka, a jemu o dziwo nie, ale wpadlo mu jakies 3 godziny pozniej. Takze jesli ktos sie nie spina, tylko gra normalnie z kumplami to na 200% wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×