Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Może to głupie pytanie, ale wie ktoś jak usunąć tego patcha? Byłem przekonany, że wiem, no ale teraz jakoś nie bardzo :)

Jak masz gre na dysku to pozostaje chyba tylko ją usunąć, pobrać jeszcze raz i nie ściągać patcha przy odpalaniu.

Ja przeszedłem dzisiaj gre na tym podstawowym poziomie trudności, zacząłem na wyższym i mój krasnolud dostał jakiegoś mega boosta, a dokładnie skill z tym wybuchającym bełtem bo pod koniec pierwszego przejścia ten atak zabierał w okolicach 4000 a w nowej grze po kupieniu tylko troche lepszej kuszy (około 200 dmg więcej) kroi teraz po 25-26k dmg heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój krasnal na najwyższym poziomie trudności zadawał obrażenia rzędu 200 tys. punktów na strzał. Większość bossów padała po kilu strzałach. Finalny boss potrzebował 3 ataków w pierwszej lokacji i 3 kolejnych w ostatecznym miejscu pojedynku.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 tys. punktów na strzał

Ja grałem łucznikiem i na trzeciej grze obrażenia 'z ukrycia' postacią na 40 poziomie to około 16 tysięcy. Nie ma to jak balans postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem. Lekko irytujące: powolne wstawanie mojej postaci, kiepskie leczenie pomocników, powolne reakcje. Ale ogólnie całkiem w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kolejny bug mi wyskoczył, teraz podczas obrony Norindbadu. Zanim trolle zniszczą wrota ty musisz pokonać ich, mi niestety ta sztuka się nie udała i pokazał się czerwony ekran, wyświetliła się informację, że ponoszę porażkę czy coś w tym stylu i cały czas wstawałem i upadałem, nie mogłem umrzeć, musiałem całkowicie wyłączyć grę bo niczego nie dało się zrobić. Po uruchomianiu ponownym i wczytaniu punktu kontrolnego okazuje się, że Norindbadu nikt już nie atakuje, zostałem tylko ja i moi towarzysze. Kolejna męczarnia zaraz po Mrocznej puszczy.

Ja miałem jeszcze coś innego ;) Niby już zaliczyłem Questa bo przy nazwie questa z prawej górnej części ekranu wyskoczyło już że zaliczone, a tu nagle po tym ekran czerwony PORAŻKA :( A kilka sekund później wstawka "filmowa" i gra poleciała dalej... Masakra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potwierdzić czy w grze bez aktualizacji też wyskakują błędy ? Bo chyba pokuszę się i usunę grę, zainstaluje jeszcze raz tylko teraz bez patcha i zagram od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej usunąć samego patcha? :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potwierdzić czy w grze bez aktualizacji też wyskakują błędy ? Bo chyba pokuszę się i usunę grę, zainstaluje jeszcze raz tylko teraz bez patcha i zagram od nowa.

Wystarczy że wejdziesz w dane gier i usuniesz sam patch 1.1

Ja tak zrobiłem. Tylko wtedy nie pograsz coop

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Q "żywe srebro" - już wiem gdzie szukać, lecz jestem w 8 rozdziale/prolog... W przypadku tego Q cyba nie ma szansy się wrócić?? Bo jest na górze Gundabad a jej już nie ma :P

Jak myślicie jak dołączę do co-op-a do rozdziału 4 to jest szansa, że zbiorę to "badziewie" ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Q "żywe srebro" - już wiem gdzie szukać, lecz jestem w 8 rozdziale/prolog... W przypadku tego Q cyba nie ma szansy się wrócić?? Bo jest na górze Gundabad a jej już nie ma :P

Jak myślicie jak dołączę do co-op-a do rozdziału 4 to jest szansa, że zbiorę to "badziewie" ? :P

Tak tzlk najlepiej dogadaj się z kimś żeby Ci pomógł bo tak na chybił trafił to ciężko będzie Ci to zrobić z przypadkowym graczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli ktoś jest w 4 rozdziale to PROSZĘ O POMOC w zrobieniu Questa: ŻYWE ZŁOTO - Rozdział 4 / Wnętrze Góry.

Ja w zamian za to przechodzę ów rozdział z graczem w podzięce, przez co ja mam Questa ktoś ma łatwiej :P

Jak coś proszę o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się zawiesił dźwiek łańcuchów w jednym z rozdziałów.. towarzyszyl mi przez calą misje i nic innego nie bylo slychać jak te łańcuchy. Myślałem że ochu*eje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety koledzy, taka jest smutna rzeczywistość wielu gier tej generacji. Gra jest średnia, następnie sprzedaż dużo poniżej oczekiwań i "zonk". Jak wiadomo patchowanie gry kosztuje niemało i wydawca się WYPINA.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne, zniechęcające błędy techniczne. Raz mi się zawiesiła gra przy Mrocznej Puszczy, przez to musiałem zagrać z kimś innym i straciłem misje Kult Oka... Teraz mi w 6 rozdziale Prolog się zawiesił przy bossie. Nie dziwie się, że ta gra dostawała takie noty jakie dostawała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja właśnie przechodzę 3 raz grę... Platynka tuż tuż ;) I miałem TYLKO 1 błąd istotny dla komfortu gry tj. wybiłem wszystkich w puszczy aby uratować Elfa i nie było opcji dialogowej więc nie zaliczyło Questa :( Ale przy 2 przechodzeniu gry trofik z to wpadł :)....

Teraz już tylko przejść grę do końca na najtrudniejszym poziomie i WSIO :) Reszta trofików jest...

A swoją drogą gra BARDZO przyjemna tylko animacja, grafa i błędy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do Mrocznej Puszczy i odinstalowałem grę. Tak zbugowanego potworka na tej generacji chyba nie ma. Szkoda mojego czasu i nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i chyba sobie daruję. Mało brakowało a kupiłbym to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sama gra jako slasher jest ok :) A ja nawet nie miałem z nią żadnych problemów oprócz jednego incydentu (małego zresztą ;) ):

http://www.ps3site.pl/forum/topic/63351-the-lord-of-the-rings-war-in-the-north/page__st__240#entry841749

Więc jak widać WIELE od szczęścia zależy... Bo jak nie załapię się na bugi to gra się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie splatynowałem GoW GoS i to jest slasher. Fakt że piąta gra z cyklu, znowu gra się tak samo a Kratos wnerwia mnie coraz bardziej. Pograłem chwilę w Wojnę na Północy i kiszka totalna. Grafika średnia, gra się nijak, nie mam wpływu na rozwój kompanów. Owszem nabijają XP i awansują ale nie mam na to wpływu. Mam wrażenie że ekipa do końca nie wiedziała co chce osiągnąć. Czy ma to być GoW lub inny Draksiders czy też Dragon Age lub tyle że w innych realiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha czyli zrobienie platyny w ów grze będę mógł uznać za OLBRZYMI sukces :P Bo większość to maks do Mrocznej Puszczy wytrzymała, a ja to zniosłem i to razy TRZY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno aby grało się łatwo i przyjemnie to trzeba najpierw zrobić wszystkie pucharki z singla mając niezainstalowaną aktualizację oraz mając konsolę odłączoną od neta. Jak wpadną wszystkie pucharki za singla to robi się aktualizację , gra co-op'a do 1 pucharka i jest platyna. Spróbuję tej metody czytałem na forach że jest sprawdzona, jednak dopiero po skończeniu Okami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eaglecode ja zrobiłem dokładnie na odwrót: najpierw przemenczylem i splatynowalem LotR (i wykasowalem z dysku...); teraz relaksuje się przy Okami.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie splatynowałem GoW GoS i to jest slasher. Fakt że piąta gra z cyklu, znowu gra się tak samo a Kratos wnerwia mnie coraz bardziej. Pograłem chwilę w Wojnę na Północy i kiszka totalna. Grafika średnia, gra się nijak, nie mam wpływu na rozwój kompanów. Owszem nabijają XP i awansują ale nie mam na to wpływu. Mam wrażenie że ekipa do końca nie wiedziała co chce osiągnąć. Czy ma to być GoW lub inny Draksiders czy też Dragon Age lub tyle że w innych realiach.

Splatynuj Metal Gear Rising lub jakiegoś DMC to wtedy będziesz mógł powiedzieć, że splatynowałeś slashera :happy: Władca... to po prostu sieka. Mega zbugowana sieka. Są jakieś tam elementy RPG, ale co z tego skoro przechodzimy od jednej areny do drugiej, a poza tym nic się nie dzieje. Trzeba za to pochwalić design miejscówek, bo w tym elemencie jest na prawdę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władca pierścieni to wyłącznie sieka i nic więcej, idziesz dziesięć kroków i 50 orków do ubicia, idziesz kolejne dwadzieścia kroków i kolejne 50 orków do ubicia, masakra, w późniejszych etapach było to męczące bo walka była co chwilę no i przeciwnicy mocniejsi, gra w pojedynkę była frustrująca a doliczając te bugi z niemożliwością ukończenia gry to jakaś kpina, dwukrotnie zbugowało mi mroczną puszczę, szkoda słów, gdybym miał tą grę na płycie to bym ją podeptał, połamał i spalił w piecu. Mogli zrobić jeszcze zamiast trzech np. pięć poziomów trudności to platyna była by pewnie tylko dla cierpliwych albo sadomasochistów:), jak tylko ukończyłem grę od razu poleciała z dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×