Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Gra nie byłaby zła gdyby nie te bugi, w coopie fajnie się sieka ale samemu trochę nudno. Mnie gra się zbugowała w mrocznej puszczy dwa razy, nie mogłem kontynuować gry bo następna lokacja się nie pojawiła, rady na to by wszystko poszło dobrze to trzeba najlepiej przejść puszczę samemu offline, nie ginąc, przejść za jednym posiedzeniem tą lokacje i odnaleźć elfa na tych bagnach wtedy mamy pewność, że gra się nie popsuje. Robiłem wszystko jak należy, szło super, no i na złość gra mi się tak zbugowała, że moja postać wpadła gdzieś pod ziemię, chodziła w chmurach i miałem pełno krzaków graficznych, musiałem wyjść z gry, jak wszedłem ponownie to niestety gra się wywaliła, miałem zadanie żeby pokonać mini bossa z początku tego etapu a ja wcześniej go zabiłem no i oczywiście później nie miałem następnej lokacji. Próbowałem dołączyć do ludzi żeby z nimi przelecieć tą lokację i niestety u większości ten błąd się powtarza. W tyłku mam te trofea, skończyłem na profilu u kolegi wraz z nim bo akurat miał seva po gadce ze smokiem. Nie wiem jak można dać ludziom tak zglitchowaną grę której duża część graczy nie może ukończyć - hańba.

To jest nic mój znajomy złapał buga tuż przed walką finałową - gdzie mają otworzyć się takie wielkie wrota (oczywiście się nie otworzyły - idzie się wkurzyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, że tyle czasu po premierze, a oni nic z tymi błędami nie zrobili!

U mnie na buga w Mrocznej Puszczy pomogło odinstalowanie patcha (nie wiem czy wyszły kolejne do dnia dzisiejszego, wtedy był tylko jeden). Odinstalowałem, zacząłem grę od nowa i, jeśli mnie pamięć nie myli, to nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dopiero po zainstalowaniu aktualizacji błędy występują, najlepiej jej w ogóle nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch bugujący gre :pinch:. Chłopaki ze Snowblind >>> chłopaki z Bugthesdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zadanie poboczne Ostatni Synowie a w nim część: Oczyść ostatni grobowiec. Jestem w akcie 3 Kamienna Rozpadlina, czy mogę się wrócić i dokończyć ów quest? (wiąże się z tym jakiś trofik?). A dziwne bo obszukałem wszystko i wszędzie byłem (tak myślę) i jakoś to pominąłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niektóre questy poboczne musiałem powtarzać po 2/3 razy np. jak wróciłem się do pierwszej wioski do kowala naprawić sprzęt to musiałem na nowo naprawiać medalion i gadać o dostawie broni. Takich rzeczy jest masa a jestem dopiero na wrzosowiskach co to będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ale co z powrotem wcześniej i dokończeniem quest-u (ostatni synowie) nie będzie problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócił em tam później (przeoczylem pierwszy grobowiec) i po wybiciu zombiakow zaliczyło mi questa, więc teoretycznie się da. Piszę teoretycznie, bo gra jest tak zbugowana, że nigdy nic nie wiadomo... :)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A kojarzy ktoś gdzie jest ten ostatni grobowiec? (jak ktoś na świeżo gra i pamięta niech da znać :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

A kojarzy ktoś gdzie jest ten ostatni grobowiec? (jak ktoś na świeżo gra i pamięta niech da znać :P).

Ostatniego nie ma szansy ominąć ponieważ prowadzi przez niego droga do końca etapu. IMHO opuściłes pierwszy (bardzo łatwo przeoczyć wejście do niego)

Pierwszy grobowiec jest w tej samej lokacji co drugi - drugi masz wejście po prawej stronie mapy, a wejście do pierwszego jest ukryte za skałami po lewej strony mapy.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedy ja mam wyraźnie zaznaczone "OSTATNI GROBOWIEC" a pierwszy i kolejne zrobione :P No chyba, że słowo ostatni oznacza tutaj ogólnie "któryś grobowiec" a nie koniecznie ostatni (licząc od początku lokacji). :P

To gdzie mam się cofnąć? (bo nie pamiętam lokacji a i przy konsoli mnie nie ma :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ta gra ma wspólnego z Drużyną Pierścienia z PC? Przyznam szczerze, że w Drużynę w dzieciństwie grałem sporo i bardzo mi się podobała, mimo, że trochę dziecinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mam się cofnąć? (bo nie pamiętam lokacji a i przy konsoli mnie nie ma :P).

Ostatni grobowiec to ostatni grobowiec - trochę dziwne, że go przeoczyles, przebiegasz przez niego w drodze do bossa, nie ma możliwości przewodzenia tej lokacji.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Miałem na myśli przeoczenie :-)

Widocznie nie zabiles wszystkich przeciwników w tej lokacji

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem może z 30 minut, ale widzę, że jest problem z bugami, a patch zainstalowałem.

Rozumiem, że lepiej wyjdę jeśli skasuje patch i zaczne grę od nowa? Pół godziny gry to żadna strata póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem może z 30 minut, ale widzę, że jest problem z bugami, a patch zainstalowałem.

Rozumiem, że lepiej wyjdę jeśli skasuje patch i zaczne grę od nowa? Pół godziny gry to żadna strata póki co.

tak wywal patcha i graj samemu ofline, jak przejdziesz gre samemu to wtedy sobie zagraj w coperacji bo patch zamiast poprawic buguje gre

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po przejściu mrocznej puszczy w coopie, inaczej się chyba nie da skasowało zadanie kult oka bez powiek, naprawdę momentami żal tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niedawno wpadła platyna. Napotkałem dwa błędy:

-Podczas drugiego przechodzenia gry bug z mroczną puszczą (gra u kogoś w co-opie pomogła)

-Nie mogłem zdobyć trofeum 'Władca maszyn', po zdobyciu wszystkich innych pucharków skasowałem zapisy gry i w pierwszym rozdziale po ponad 200 zabójstwach osiągnięcie wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po przejściu mrocznej puszczy w coopie, inaczej się chyba nie da skasowało zadanie kult oka bez powiek, naprawdę momentami żal tej gry.

Ba, ja mam w tym queście zdobytych 9/7 zwojów i nie mogę tego questa zakończyć :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest :P

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale wie ktoś jak usunąć tego patcha? Byłem przekonany, że wiem, no ale teraz jakoś nie bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny bug mi wyskoczył, teraz podczas obrony Norindbadu. Zanim trolle zniszczą wrota ty musisz pokonać ich, mi niestety ta sztuka się nie udała i pokazał się czerwony ekran, wyświetliła się informację, że ponoszę porażkę czy coś w tym stylu i cały czas wstawałem i upadałem, nie mogłem umrzeć, musiałem całkowicie wyłączyć grę bo niczego nie dało się zrobić. Po uruchomianiu ponownym i wczytaniu punktu kontrolnego okazuje się, że Norindbadu nikt już nie atakuje, zostałem tylko ja i moi towarzysze. Kolejna męczarnia zaraz po Mrocznej puszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę po raz pierwszy z kumplem bez większych problemów. Niestety przy drugim przejściu gry osławiony bug w mrocznej puszczy dał o sobie znać. Nie da się przejść do następnej lokacji. Po chwili postanowiliśmy, że zagramy w przetrwanie na osgiliath. Włączamy, zaczyna się pierwsza fala a tu niespodzianka. Nikt nas nie atakował :/ Wyjść też się nie dało, bo wyjście zniknęło. Niestety przez te największe błędy w kampanii gra potrafi zirytować, a szkoda, bo planowałem dokończenie drugiego przejścia, a może i nawet skończyć grę po raz trzeci. Sama gra jest według mnie naprawdę fajna, ale błędy zmusiły mnie do odstawienia gry na długi czas. Ale jak już mówiłem, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gry zwiazane z Władcą Pierścienic ( :happy: ) borykaja się z bardzo poważnymi bolączkami technicznymi: w Guardians of Moddle Earth trzeba było nie raz czekać 20 minut na znalezienie meczu. Gierka była na prawdę fajna, ale przestałem w nią grać tylko i wyłącznie przez to czekanie. A Wojny na Północy pod względem bugów to chyba nic nie przebije :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×