Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Bo większość to maks do Mrocznej Puszczy wytrzymała, a ja to zniosłem i to razy TRZY ;)

Spoko, przebijam cię platyną w Dungeon Alliance na PSV. Tam grę trzeba przejść cztery razy. Ale do LoTR mnie nie ciągnie. Raczej odinstaluję. Wydaje mi się że to pozycja dla miłośników lekkiego sado maso. Nie mam ochoty na walkę z gliczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Masochizmu szczyt :P Platyna wpadła... Ale rozdział 7/2 obrona twierdzy krasnoludzkiej to jakaś masakra na tym najwyższym poziomie, ale udało się...

Łowcą trofików nie jestem ale jakoś się uwziąłem na tego Lotr-a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z dziewczyną w tą grę i muszę powiedzieć, że nam się podoba, a ona o dziwo jest zachwycona wręcz. Wszystko super i fajnie tylko, w sławetnej mrocznej puszczy w 1 części, po pokonaniu tego bosa zginęliśmy jeszcze przed wejściem do tej jaskini i po wczytaniu gry z checkpointa w grze nie ma już przeciwników i nic się nie da zrobić. Wczytałem parę razy (rozdział 5 część 2), ale nic się nie zmieniło. W dodatku pokazuje, że ona jest na innym poziomie i nie będą działać trofea czy coś. Dobrze rozumiem, że skoro gramy w dwie osoby to powinniśmy się dołączyć razem do kogoś w tym samym rozdziale i przejść go całego w co-op online, czy powinniśmy to zrobić osobno dwa razy? Wiele bym dał by móc dalej w to razem grać, ale wygląda na to, że nic z tego...

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak w tej grze można zrobić save? Co prawda jestem w pierwszem misji ale grałem dość długo i postanowiłem zakończyć grę, ale nie widzę takiej opcji. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie może ktoś jak w tej grze można zrobić save? Co prawda jestem w pierwszem misji ale grałem dość długo i postanowiłem zakończyć grę, ale nie widzę takiej opcji. Z góry dzięki za pomoc.

Sejwa jako tako nie ma - są checkpointy, od których kontynuujesz grę

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee Władna Pierścieni to lajtowa platynka. Bez żadnych trudności wpadła :))

W mojej kolekcji denerwuje mnie tylko nie ukończone KillZone 2... Brakuje 3 trofeum w OnLine hehe Jak to kiedyś zrobie to będzie zajebiście xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w K2 do platyny brakuje tylko przejścia gry na elitę

W sumie to końcówka mi została, odlozylem gre na bok bo nie mogłem dac rady z Redekiem, (i tak lezy od 4 lat...)

Pokonam Redeka to wpadnie platynka :-)

Pokonanie Redeka jest zdecydowanie trudniejsze niż pokonanie bugow w LotR :D

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją Radka i jego całą ekipę nożem pociachalem xD

By nie robić offa panowie jak potrebujecie pomocy w Wladcy to napiszcie priva lub na PSN i się dogadamy ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę trzeci raz i kolejny raz obyło się bez żadnych problemów. Nigdy nie utknąłem w 5 rozdziale, ale zawsze przechodziłem ten rozdział na jedno posiedzenie i zawsze ratowałem elfa.

Quest Kultu Oka też bez problemu za każdym razem (nie musiałem się wysilać, zwoje same wpadały).

Należy pamiętać, że po włączeniu i załadowaniu już właściwej gry, należy wyjść do menu i jeszcze raz wczytać save. W przeciwnym wypadku, z listy znika jeden quest poboczny.

Zostało mi tylko trofeum online "Siła naszego sojuszu", ale widzę, że nie będzie łatwo. Podczas grania ze znajomymi nie wpadło, a podczas grania z randomami jeszcze ciężej, a z dnia na dzień coraz mniej ludzi gra.

Edytowane przez mdag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dodaj mnie do znajomych będę dziś ok 20, też potrzebuję tego trofka a z randomami ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja miałem na randomie MEGA ogarniętego gościa i zrobiłem te trofiki online a nawet ten "siła naszego sojuszu" a myślałem, że będzie trudno a tu wpadł nie wiedziałem nawet kiedy... :P

A sama gra zero problemów, nigdzie nie utknąłem, jakiś wyjątkowy jestem czy co :P Bo inni same bugi mieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tą "wspaniałą" grą i może ktoś mi doradzi jak go rozwiązać. Właśnie pokonałem tego pająka w rozdziale 5 ( Mroczna Puszcza) i niestety jak chce iść do następnej lokacji to na mapie niestety jej nie pokazuje. Wychodziłem z gry , wczytywałem d początku chapter i nic. Gram na drugim mistrzowskim, bez zrobionej aktualizacji gry, mam tylko autosave'a bo nie wiem gdzie i czy można normalnego save'a zrobić. Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wbij sie do czyjejs gry online i przejdz z nim mroczna puszcze, powinno pomoc

Witam

Ja tylko potwierdzę, że to sprawdzony sposób!! Sam tak pomagałem koledze który utknął w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby uniknąć tego buga najprawdopodobniej trzeba podnieść laskę Radagasta dopiero po wyświetleniu się questa. Wg. mnie info, że Mroczna Puszcza buguje się na mistrzowskim wzięło się stąd, że za drugim przejściem wiemy co mamy zrobić i podnosimy różdżkę za szybko. Sam przeszedłem grę chyba 5 razy i bug miałem tylko raz, właśnie gdy za szybko podniosłem tą laskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugów jest pełno w grze, nie tylko podczas Mrocznej Puszczy. Trzeba się cały czas mieć na baczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za poradę, gra wskoczyła na właściwy tor :) jednak kosztem czegoś a mianowicie kosztem wszystkich zwojów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak chcesz robić platynę to będziesz miał jeszcze 2 podejścia do zrobienia Q ze zwojami :P Więc easy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właśnie na 3 przejściu i juz dwa razy zapomniałem po zebraniu zwojów wrócić się do tego elfa :) Może teraz już nie zapomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...w Mrocznej puszczy uwolniłem jeńca i teraz powinienem się wrócić, jednak pod drzewem, pod którym biegnie moja droga jest błękitna bariera, która nie chce mnie przepuścić :/ Czy ktoś miał podobnego buga? Czy da się to jakoś obejść czy muszę grać od początku? Gra całkiem przyjemna, do momentu kiedy się nie zbuguje...ale crap...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja tam jest dosyć duża więc może przeciwnik Ci się zagubił gdzieś między drzewami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgubił...za bariery nadchodzą wrogowie i ich zabijam (oni mogą przez nią przejść, a ja nie :/)...głupia gra :biggrin:

/edit: pobawiłem się trochę trybem multi i jakoś pokonałem tego bug'a i nawet jakimś cudem pierwsze przejście gry już za mną...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×