Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

No i platynka jest ;) Wpadła po 21h gry. Dzięki za pomoc (odpowiedzi na pytania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wpadła i wpadła by szybciej, gdyby nie najgorsza społecznośc graczy z jaką spotkałem się w jakiekolwiek grze. Co nie zmienia faktu, że zmieniłem nieco zdanie o grze. Singiel jak wcześniej napisałem nuda, ale za to online i robienie wspólnie zadań - rewelacja. Pod warunkiem, że trafisz na gracza, który choć trochę myśli, co niestety w przypadku Burnouta jest bardzo trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj tego burnouta i powiem szczerze że jestem zaskoczony płynnością. Gra jest przyjemna i nie męczę się jazdą. A jak jest z trofeami online?? Ciężko zrobić bez ustawki czy jakoś wejdą same??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj tego burnouta i powiem szczerze że jestem zaskoczony płynnością. Gra jest przyjemna i nie męczę się jazdą. A jak jest z trofeami online?? Ciężko zrobić bez ustawki czy jakoś wejdą same??

Najciężej jest chyba spotkać się w 8 graczy na stadionie - trzeba trafić na 7 ogarniętych osób, co może nie być łatwe.

Pozostałe, z tego co pamiętam, wpadają niemalże same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wbić do jazdy, gdzie jest 7 osób, i poprosić admina o włączenie Freeburn Challenge "Batter Up".

Ten challenge polega właśnie na spotkaniu się na stadionie.

Ja tak zrobiłem w 3 grupce osób (poprzednie 2 były nieogarnięte :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopie temat...

Mam pytanie - kiedyś ta gra była za free w PLUSIE i wtedy ją ściągnąłem, ale był problem (nie było dźwięku). Wie ktoś czy już to naprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak ktoś by był chętny na gre online (tam na 3-4 trofea) to pisać. Z chęcią pomogę, a przy okazji sam zdobęde :P PSNid: Blesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkopuję z dwoma pytaniami. Kilka ładnych lat temu miałem Paradise z dodatkami. Postanowiłem znowu kupić ową grę. Tylko pojawiają się 2 pytania:
- czy da się jeszcze pograć online? działają serwery? starcza osób do grania jeszcze?
- czy kupując używkę Ultimate Box dostaję również dodatki typu motocykle? Jest to dla mnie dość istotne, a nie pamiętam czy te dodatki są wgrane na płytę czy z edycją jest jakiś kod do pobrania ich z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkopuję z dwoma pytaniami. Kilka ładnych lat temu miałem Paradise z dodatkami. Postanowiłem znowu kupić ową grę. Tylko pojawiają się 2 pytania:

- czy da się jeszcze pograć online? działają serwery? starcza osób do grania jeszcze?

- czy kupując używkę Ultimate Box dostaję również dodatki typu motocykle? Jest to dla mnie dość istotne, a nie pamiętam czy te dodatki są wgrane na płytę czy z edycją jest jakiś kod do pobrania ich z PSN.

1. Można spokojnie grać online. Całkiem sporo ludu jeszcze gra.

2. Wersja Ultimate Box zawiera w sobie motocykle, pakiet dodatkowych aut, oraz moduł Party. Wszystko na płycie.  :) Jednak pozostałe dodatki, takie jak Toy Cars, czy też Paradise Island, musisz dokupić osobno.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była ekipa Criterion pracuje obecnie nad dwoma tytułami.

 

 

Twittera:

We have TWO titles in development and hope to release both in early 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawe czy ktoś w to jeszcze gra :D Ja obecnie ściągam na PC'ta, kupiłem kiedyś Bundle chyba za dolara :D Ale muszę też przyznać, że ściągam tylko dla tego; "Take me down to the Paradise City, where the grass is green and the girls are pretty! OH WONT YOU PLEASE TAKE ME HOME YEYAAAA" Kiedyś ta gierka była na prawdę zajebista, ciekawe jak będzie po ponad 6 latach :)


Szkoda, że nie wykorzystali lepiej licencji od Geffen Records i nie dali więcej piosenek Guns N' Roses 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×