Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety ale MULTIPLAYER w tej grze kuleje jako ze nie ma split screena!! nie ma split screena - gry nie kupie (w grach wyścigowych przynajmniej).

multi w tej grze jest zajebis.., bardzo grywalny, nie mów, że kuleje, w sieci też można pograć na dwoje, to Ci zrekompensuje split screen-a thumbsup.gif

goraco polecam, naprawde duza żywotność tej pozycji, zwłaszcza dzieki multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Burnouta Ultimate Box z motorkami itd, ale śmiech na sali za nową oryginalna grę zapłaciłem 80 zł

A włączam grę i tak za pojazdy mam płacic a za wyspe czy jakis most wiszacy ponad 40 zł..powaliło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS jest zdaje się wersja z odblokowanym wszystkim za 99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnonie tego burnouta. Gram w niego od niedawna i męczy mnie jedo, gdzie tu są ustawienia?? chce sobie troche sciszyc dzwięki gry bo muzyka mi cicho gra i nie widze nigdzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...czy opłaca się kupić dodatki za 69zł? Obecnie mam tylko z nich Party. Zastanawiam się nad kupnem, bo czasy świetności tej gry już chyba przeminęły i nie wiem, czy warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...czy opłaca się kupić dodatki za 69zł? Obecnie mam tylko z nich Party. Zastanawiam się nad kupnem, bo czasy świetności tej gry już chyba przeminęły i nie wiem, czy warto...

Opłaca się, sporo ludzi jeszcze gra a dodatki są fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wypowiedziach kupię sobie tego Burnouta miałem Revenge na ps2 i była super tylko jedno mi się nie podoba w tej grze natomiast dużo zależy od szczęścia jak chodzi o wygrywanie wyścigów ( revenge nie wiem jak w tym ) ale kupię na pewno!

post-26804-049382700 1280832338_thumb.gi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać pytanie: czy w Burnout Paradais: Ultimate Box jest możliwość wyboru języków? Jeżeli nie, to czy gra jest po polsku czy po angielsku

Pytam ponieważ jak szukałem najniższych cen w sklepach, i na jednych podawali, że jest po ANG a na drugich, że po PL, i szczerze mówiąc nie wiem kto mówi prawdę, a bardziej zależy mi na wersji z j. angielskim.

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszę przy Burnout Ultimate, że polska to będzie tylko polska. Angielskiej wersji u nas nie spotkałem, ale możliwe, że sprowadzają ludzie.

Poza tym Ultimate ma tylko dodatek Party o ile dobrze kojarzę.

Normalny Burnout bez dodatków jest tylko w wersji angielskiej. Także możesz zaopatrzyć się w tą wersję.

Ja miałem taką sytuację, że kupiłem Burnout Ultimate bo pisało, że gra po angielsku na stronie sklepiku.

Potem gra przyszła i patrzę, że po polsku jest z tyłu okładki. No to wkładam do konsoli gierkę z myślą, że będzie wybór...ale guzik.

Oddałem grę do reklamacji jako niezgodną z opisem...cwaniaki zdążyły zmienić w opisie na polską zanim zadzwoniłem, ale ktoś tam powiedział na szczęście, że rzeczywiście było w opisie, że angielska.

Po czym zakupiłem na allegro platynową wersję normalnego Burnout'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko w wersji na PC jest blur?

Na tym filmiku z wersji PC go widać:

Ale na wersji PS3 tego nie uświadczyłem(posiadam tą grę na ps3):/ Da się może jakoś to włączyć?

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. W opcjach też tego nie zmienisz. Po prostu taka już wersja konsola jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię Burnout Paradise nie ultimate box to będę mógł grać w party? Czy stracę coś poza motorami? Jak wygląda sprawa z trofeami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię Burnout Paradise nie ultimate box to będę mógł grać w party? Czy stracę coś poza motorami? Jak wygląda sprawa z trofeami?

1. Nie, party trzeba dokupić z PSstore

2 Poza motorami sracisz jeszcze cykl dzień-noc, ale jeśli mnie pamięć nie myli to jest darmowy patch dodający motory i dzien-noc właśnie do zwykłej wesjii, ale głowy nie dam

3. Trofea - do zwykłej wersji też chyba patch dopiero dodaje

Ogólnie jeśli nie masz neta podpiętego do konsoli, to nie polecam zwykłej wersji, tylko ultimate właśnie, który zawiera wszystkie 3 wyżej wymienione rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam psa podpiętego pod neta więc jak kupię wersję zwykła to stracę tylko party, bo motory i trophiesy będę mógł ściągnąć, tak? Więc chyba kupię zwykłą wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam psa podpiętego pod neta więc jak kupię wersję zwykła to stracę tylko party, bo motory i trophiesy będę mógł ściągnąć, tak? Więc chyba kupię zwykłą wersję :)

Jest dokłanie tak jak napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem działu z zakupami z PSS więc piszę tutaj. Chciałbym złożyć się z czterema osobami na wszystkie DLC do BP. Koszt za 1 slota to okola 14 zł,

1. Xenus

2.

3.

4.

5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) mam do zrobienia trofiki z kamerką... kiedyś podłączyłem kamerkę creative (kamerka komputerowa) i działała... a teraz jak ją podłącze to wyskakuje że nie jest kompatybilna z usb 2.0 czy jakoś tak :teehee: Jaka kamerka będzie działać? Oryginalna kamerka od ps2 będzie działać czy musze kupić kamerkę do ps3? (nie ma sensu kupowanie kamerki tylko dla dwóch trofików :confused: ) Poradzicie coś?

...a tak po za tym to jest ktoś chętny do zrobienia trofeum na 8 graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos chetny na 10 Time Challenge to dodajcie mnie: mroczas87, mozna zrobic w 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chętnie się pościągam z kimś kto jak ja zakupił wszystkie dodatki :-)

Mój nick na PSN: tomuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobyłem licencję Elite, ale dalej brakuje mi 5 pojazdów, jak je zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz wszystkie skoszenia (żółte bramki), bilboardy, skoki, rekordy rozwałki i rekordy czasowe na wszystkich ulicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×