Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

TTo jest to o czym ja pisałem wyżej. Stara wersja. Kup wersję complete. Zawiera wszystko. Kupiłem i od wczoraj szaleje. 10 megaton czystej zabawy i wybuchowej jak trotylu jazdy. Polecam!

Pytam się bo dostałem slota od kolegi a on tej nie wie co to za wersja :P chyba zacznę ją ściągać niestety obejdę się wersją complide ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jeszcze kamerka została ale PSNu nie ma ;P Ale mam juz wszystkie trofiki z dodatków, to chyba jedna z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych platyn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram na PC i mam podłączonego DS3 jako kontroler i jak ustawie sobi egaz ichamulec na trigery spokojnie moge jechać ale nie można buksować kołami - tzn. zacząć wyścigu wiecie co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w Plusie nie ma DLCków. Może jakąś promocję zrobią na cały pakiet - Burnout Party to jedna z najlepszych rozrywek jakich doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło ze strony Sony bo miałem kupić tą grę w Empiku, a tu się okazuje, że w pakiecie PS Plus gra jest za darmoche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - często podczas jazdy wyświetla mi się ta tablica z nazwą ulicy np. N.Mountain, nalicza czas i domyślam się, że w 1:30 min, mam się dostać na tą przecznicę. No i mam lekki problem, właśnie nie wiem o co za bardzo chodzi - dojeżdżam do danego punktu i nic, dalej nalicza czas... Chodzi o te tablice koloru czerwonego. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rekordowy czas jaki robisz na danej ulicy. Potem wyniki możesz porównywać ze znajomymi, itd.

Możesz czasy kręcić na wszystkich ulicach w mieście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie :turned: czy ta gra wyscigowa zniknie mi po miesiacu? jedni mowia ze tak inni ze nie? :geek: jak jest z tym w koncu? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie :turned: czy ta gra wyscigowa zniknie mi po miesiacu? jedni mowia ze tak inni ze nie? :geek: jak jest z tym w koncu? :pardon:

Napewno zniknie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wersja z PSN z okazji darmowego PS+ to complete? czy ma wszystkie dodatki, jest tyle wersji do kupienia ze nie wiem ktora jest ze wszystkimi DLC

jak sie skonczy czas 30 dni, mam zamiar kupic complete edition z PSN i zeby trofea i save dzialaly, zeby byla ta sama wersja

Edytowane przez beny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was ma problem z burnoutem sciagnietym z PS+? Moja kopia resetuje konsole za kazdym razem kiedy wylaczam gre. co wiecej, postep w grze nie zapisuje sie, poniewaz gdy wlaczam gre poraz kolejny, wszystko zaczyna sie od nowa (dostaje nowa licencje, ogladam intro, itp.)

Googlowalem troszke na ten temat i znalazlem tylko kilka jakis malutkich tematow na forach, w ktorych ludzie maja podobny problem co ja. Ciekawi mnie czy ktos doswiadcza tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Ściągnąłem grę i wszystkie aktualizacje do niej i najśmieszniejsze jest to, że nie ma dźwięku. W ogóle nic. Żadnego. Jak wyjde do menu wszystko gra. Nie wiem co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko jest w porządku, zero problemów z grą! A ściągnięta z promocji! Po 30 dniach będzie trzeba oryginał kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Ściągnąłem grę i wszystkie aktualizacje do niej i najśmieszniejsze jest to, że nie ma dźwięku. W ogóle nic. Żadnego. Jak wyjde do menu wszystko gra. Nie wiem co się dzieje.

U mnie jest wszystko ok. Ściągałem z PSS wczoraj. Może spróbuj usunąć i pobierz jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Chce w tej grze zrobić platynke ale niestety nie mam kamerki wiec nie dam rady zrobić jednego trofeum :( . Zmieniłbym hasło do konta na chwile i podał komuś kto się zgodzi na prw żeby je dla mnie zrobił. Zależy mi na tym, z góry dzięki :) (tylko bez żadnych przekrętów) :P

Edytowane przez kacper3312

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze mapke do 11 garazy w grze?:P

bplocationsly4eh8.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Oranje
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wszystko ok. Ściągałem z PSS wczoraj. Może spróbuj usunąć i pobierz jeszcze raz.

Sciagnalem swoja kopie jeszcze raz i niestety problem mam ten sam - gra resetuje konsole jak koncze gre, i postep gry sie nie zapisuje :( damn it.

UPDATE: hah! Problem rozwiazany. Okazalo sie ze problem lezal w avatarze! posiadalem avatar pochodzadzy z PS+ (z bety Killzone 3) i to on powodowal ze gra zamykala sie nie poprawnie i nie zapisywala stanu gry. Zmienilem avatar na jeden z defaultowych i problem zniknal! Paradise City - nadchodze!

Edytowane przez Dolores Haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomoże :tongue:.

Z moją kopią wszystko wydaję się być ok, pograłem w singla ze 2h i postanowiłem spróbować multi. Połączyłem się z serwerem, odnalazłem użytkowników, pokręciłem się ze 2 min i wywaliło mnie serwera. Próbowałem trykrotnie, za każdym razem to samo. Gra prosi o sprawdzenia ostawień forewalla. To jedyna gra z którą mam taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam problem. Podczas ściągania, dochodzi do 68% i ze statusu "pobieranie", przechodzi w status "oczekiwanie". Także raczej średnia sprawa:/ Ktoś tak ma, albo miał? Inaczej przyjdzie mi znowu dzwonić na obsługę klienta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam problem. Podczas ściągania, dochodzi do 68% i ze statusu "pobieranie", przechodzi w status "oczekiwanie". Także raczej średnia sprawa:/ Ktoś tak ma, albo miał? Inaczej przyjdzie mi znowu dzwonić na obsługę klienta..

moze Ci sie miejsce skonczylo na ps3?? :scare:

a ja mam pytanie jak odblokować Carson Inferno Van? podjeżdżam do skrzyżowania gdzie są kropki z burning route wciskam L2+R2 i nie uruchamia mi się żaden wyścig żebym mógł skasować to auto :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze Ci sie miejsce skonczylo na ps3?? :scare:

a ja mam pytanie jak odblokować Carson Inferno Van? podjeżdżam do skrzyżowania gdzie są kropki z burning route wciskam L2+R2 i nie uruchamia mi się żaden wyścig żebym mógł skasować to auto :cool:

to auto z tego co pamietam wskakuje jako nagroda za postępy w grze, jest wypuszczane na miasto i musisz je skasować aby posiadać w garażu :biggrin:

edit: no i dopiero wtedy możesz zrobić nim burning route i zaliczyć drugą trofkę (ps. mozliwość zrobienia tej trofki Inferno Vanem z policji dostępnym za pieniążki - DLC)

@ Palpatine - kłopoty w multi mają wszyscy, to nie tylko Twój problem, coś się dzieje z serwami, strasznie wybija i nie chce łączyć, kiedys tego nie było

Edytowane przez KrisPora_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem, gra się pobrała wszystko fajnie pograłem trochę w singla bez ściągania patchy i dzisiaj chciałem spróbować pograć multi. Pierwsze 3 patche ładnie mi się pobrały, a przy czwartym gdzieś w połowie wyskakuje mi za każdym razem błąd. Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×