Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

jak będzie nas mało to możemy 2x 20 a jak pare osób się pojawi to może warto by 50 przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może dzis będe. Ja wole jechac 2x20 bo np przy 50% na poczatku rozwalisz skrzydło czy złapiesz kare to jestes skazany na jazde na koncu przez reszte wyscigu chyba że masz świetne tempo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej też się pojawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny na trening o 20.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero o 20:00 będę grał w F1 bo teraz jestem na COD ugadany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestresowaliście mnie .... oglądałem film na PS i dostałem parę zaproszeń na F1.... myślałem, że ju zlige jedziemy..... a tak apropo to kiedy zaczynamy ? 1 kwietnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) obym zaś się nie pomylił odnośnie toru jaki jedziemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja bym się skusił :P musze wkońcu przejść Co-Op'a a i trofki się przydadzą, powiedz kiedy masz czas to się dogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na Co-op'a :biggrin: Trzeba trofiki zdobyć, ale grunt to przecież zabawa, na którą jestem nastawiony. Ktoś chętny? Mogę też jakąś ustawkę on-line zaliczyć :biggrin: Lubię dłuższe dystansy coś koło 40% bo dłużej nie mam czasu. Gram z kokpitu na poziomie expert oczywiście bez HUD'a!(jedynie on-line mam włączone nazwy graczy).Jeżdżę tylko Red Bull'ami i Sauber'ami. Liczę na graczy fair-play bo nienawidzę jak ktoś spycha mnie na bandę tylko po to by zyskać/nie stracić pozycji. Rozumiem oczywiście jak ktoś popełni błąd, ja po wyścigu przepraszam owego gracza w wiadomości jak np. przez przypadek zepsuję mu wyścig (nie mam headset'a). Mój PSNid nick187_pl. Radziłbym pisać do mnie na PSN bo tu często nie zaglądam i mogę coś przeoczyć.

Edytowane przez nick187pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktoś chętny do wbicia pucharków za 10 i 35 zwycięstw w wyścigach online? Kontakt, PSNid: lukaszasada lub poprzez PW na forum.

nieaktualne.

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby chętnej na wbicie pucharków w Co - op i ewentualnie za zwycięstwa online .

Konkretne i zdecydowane osoby zapraszam pisać .

Pozdrawiam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co wam te trofea? mam konsolę od prawie roku i dalej nie rozumiem, po kiego grzyba ludzie to zbierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro można to zbierają. Ogólnie jak wszystkie trofiki zdobędziesz to wiesz, że skończyłeś grę :D Ja osobiście nie mam samozaparcia, żeby zrobić wszystkie trofea w jakiejkolwiek innej grze niż F1. Kończę wątek główny i jak jest to pogram w multi, ale tak to jakoś mnie to nie jara. Mi został w sumie w 2011 coop do zrobienia ale czekam na partnera żeby w końcu się zebrał do pogrania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są po to żeby przedłużyć żywotność gry i to jest bardzo dobre rozwiązanie . Druga sprawa jeżeli ktoś chce wycisnąć coś więcej z gry niż tylko ukończenie singla na łatwym poziomie trudności to trofea są dobrą zachętą . A co najważniejsze zbiera się je dla swojej satysfakcji , że udało ci się osiągnąć coś więcej w grze niż tylko ukończenie singla na łatwym poziomie trudność .

Przepraszam że trochę nie na temat .

Kowal jeżeli partner się rozmyśli, to ja mogę z tobą Co - op zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie sezonu w Co - op żeby zaliczyć go poprawnie i zdobyć trofea związane z nim .

To jakie ustawienia muszą być , a raczej jaka długość sezonu ?

Czy musi być trening i kwalifikacje ? Czy da się to skrócić ?

CO - OP ZROBIONE TEMAT NIEAKTUALNY !

Edytowane przez Wojtekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma ochote pograc w multi w weekendy poki jeszcze nie wyszla 2012 i nie zaczela sie mala liga:) narazie zoltodziob ze mnie ale zawsze ciekawiej pograc z ludzmi ktorzy nie beda probowali wypchac cie albo rozwalic twoj boild na pierwszym zakrecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×