Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na kanadzie na testach jadąc w FI BEZ PROBLEMU 1,08,3 jechałem a w reno ledwo 1,08,8 :thumbsup:coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatnie tegoroczne testy o godzinie 20:00. Chętni niech będą trochę wcześniej i programy sobie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FI rzeczywiście jest zwalona. Może nie jakoś ostro, ale w kwali robi się nią lepsze czasy niż innymi bolidami.

Wczoraj pierwsze kółko i zrobiłem 1:32.8xx, potem przy następnym wyjeździe zrobiłem 1:32.4xx.

Następne kółko na pierwszym sektorze miałem już poprawiony czas o 0.200, ale później popełniłem błąd i już się kwali skończyło.

Zejście na 1:31.xxx jak najbardziej możliwe, ale tylko FI. Zobaczymy jeszcze na innych torach w przyszłości jak sprawa będzie wyglądać.

U nas chyba nikt FI nie jeździ z tego co pamiętam, dlatego tyle dobrze. Jedynie nowym nie będziemy dawać FI do wyboru i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dzisiaj (wtorek) koło 20:00 planuje zrobić pierwszą noworoczną ustawkę :)

Kto chętny niech po prostu będzie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nigdy nie miałem problemów z netem, a wczoraj akurat po 20.00 mi padły oba bezprzewodowe źródła internetu... szkoda że akurat nie graliśmy niedzielnego wyścigu.

Jeśli ktoś ma ochotę dzisiaj również pograć, to tym razem na pewno będę dostępny, raczej przez cały dzień/wieczór - najlepiej tylko wcześniej napisać do mnie na gg, bo nie siedzę non stop na PSN i często przeoczam wiadomości/zaproszenia.

gg: 3054752

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jakakokolwiek ustawka, to zawsze w okolicach godziny 20:00. Jeśli ktoś będzie grał i będziesz miał włączone F1 w tym czasie, to na pewno dostaniesz zaproszenie, tak jak wczoraj.

Jak widzisz, że ktoś gra, to albo napisz do niego, żeby wysłał Ci zaproszenie, albo po prostu czekaj na takie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będe, wczoraj jakoś mi nie szło, jeszcze buzowało mi w głowie :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 20:00 trening na Nurbie :P Kto chętny niech będzie online po prostu kilkanaście minut wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chciałem we wtorek pograć to był tylko Mati, Asshuri i Hex, tylko każdy przyszedł o innej porze i nie było z kim grać po prostu.

Dzisiaj nie wiem, bo mnie nie było, ale pewnie nie inaczej niż wczoraj.

Mam nadzieję, że chociaż w ten czwartek się nam coś uda skołować. Ja na pewno będę grał, bo chce chociaż trochę pojeździć po tym torze, także jak ktoś będzie to można nawet w 2 pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze czas dzisiaj na ogolna ustawke o 20 ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam na dzisiejsze wolne treningi od godziny 20-tej. Osoby zainteresowane niech wysla mi zapro do znajomych.Moj nick to Chevbacca46. Bardzo chetnie pojezdzilbym i potestowal wraz z kierowcami z innych lig niz moja 4-ta. :pardon: Badz tez zaprosi mnie na testy :D

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja bede... zaraz mowiac szczerze zasiadam... ale dzis dajcie mi fory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niesetty nie pojade....

chce gra abym wpisal kod na gre... a ze juz z tego co sie orientuje to moje konto zostalo aktywowane na 5 roznych konsolach i teraz jak wpisuje kod to nic to nie daje... a jak chce kupic to tez nic nie daje to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz nadal tego starego konta czy założyłeś nowe? jeśli starego to passa znajdziesz w download list na psstorze. Klucza nie możesz ponownie użyć bo został już wykorzystany. Kupić też nie możesz bo już posiadasz jedną sztukę aktywną na tym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1326823117[/url]' post='643462']

Jedziemy coś o 20.00?

Ja będę więc podeslij inv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×