Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a co Wy na to żeby zrobić jakiś wyścig między ligowy? :) Wy z pięciu lig wybierzecie 8 osób i tak samo my (możemy nawet zrobić dwa wyścigi równolegle jeżeli będzie tylu chętnych). Polecimy 50-100% tor, asysty i takie tam duperele ustalimy wspólnie. Myślę, że w tym roku to nie wypali bo już za późno ale coś w nowym można pomyśleć. U nas z czasem nie ma problemu bo my jeździmy co dwa tygodnie. Gorzej z Wami bo macie co tydzień GP ale pewnie byście coś wymyślili ;)

Co Wy na to, przyjmujecie wyzwanie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:00 postaram się założyć sesję co by sobie pośmigać, także kto chętny niech będzie na PSN wcześniej.

PS

Mejer, było już podobnego coś planowane i nie wypaliło. Poza tym mamy co tydzień wyścig, więc wątpię, żeby jeszcze komuś specjalnie chciało się na kolejny przygotowywać.

Tym bardziej, że większość ledwo znajduje czas na niedzielę wieczór.

Myślę, że dopiero po sezonie takie coś można zorganizować z chętnymi, czyli koło Marca - Kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majer

Już same testy są takimi międzyligowymi wyścigami :) I to w dodatku na lacje bez spinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko wiem, że masz już tą grę po dziurki w nosie i takiej odpowiedzi można było się spodziewać po Tobie :P Jednak widzę w Waszej lidze jeszcze sporo "napaleńców" ;) i myślę, ze można by coś wykombinować.

Oczywiście nie będę się narzucał. Jak będą chętni to niech piszą i wtedy popchamy temat dalej.

Milczar masz rację ale chyba sam przyznasz, że zwycięstwo nad takimi gwiazdami jakie są u nas będzie smakowało lepiej :) (to było na pobudzenie Waszego ducha walki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz z Nami pojezdzic? Zapraszamy wiec do naszej ligi. Wiekszosc i tak nie ma czasu na treningi tak jak Patricko napisal a Milczar ladnie podsumowal temat odnosnie "wyscigow miedzyligowych" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam czasy panowie? Ja pocisnąłem przed chwilą 1:32.957 ale jeszcze jest do urwania czas. Niestety setup tutaj to mordęga, nienawidzę tego toru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzisz bo co ? Bo setup ci nie pasi? Moim zdanie super tor i ciekawie się na nim jeździ, jest trudny. Setupu też nie mam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tory ktore sie lubi i tory ktore sie nienawidzi. Ta walebcja taka nijaka dla mnie. Ani to tor uliczny ani normalny tor. Rytm zlapac na tym torze to jakas masakra. Jakies dziwne punkty dohamowan przez co opony sie blokuja. Nie trafisz odpowiednio to juz ci samochod nie skreci.

Wyscigi w tv jak sie oglada takie nijakie strasznie, nic sie nie dzieje.

A setup ma tutaj najmniejsze znaczenie, albo sie dobrze od poczatku jezdzi albo od razu mi sie niepodoba.

Tak samo jak nie podoba mi sie walencja, tak nie podoba mi sie nowa czesc silverstone. Tor stracil przez to swoj urok i tyle. Moge jeszcze wymienic kilka torow ktorych nie lubie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho ja myśle że bardzo trudny tor ,czeka mnie dużo treningu żeby utrzymać swoją pozycję<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej trenuj zeby w saubera nie wjechac. To twoj glowny cel na ten tydzien :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to saubery będą daleko w przodzie także luz ,mi wczoraj w karierze udało sie 1,37,890 i byłem zadowolony a tu czytam post kowiego ,że wykrecił 1,32,8 i mnie poprostu wcieło ,gdzie ja tracę 5 sek :verymad:

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tory ktore sie lubi i tory ktore sie nienawidzi. Ta walebcja taka nijaka dla mnie. Ani to tor uliczny ani normalny tor. Rytm zlapac na tym torze to jakas masakra. Jakies dziwne punkty dohamowan przez co opony sie blokuja. Nie trafisz odpowiednio to juz ci samochod nie skreci.

Wyscigi w tv jak sie oglada takie nijakie strasznie, nic sie nie dzieje.

A setup ma tutaj najmniejsze znaczenie, albo sie dobrze od poczatku jezdzi albo od razu mi sie niepodoba.

Tak samo jak nie podoba mi sie walencja, tak nie podoba mi sie nowa czesc silverstone. Tor stracil przez to swoj urok i tyle. Moge jeszcze wymienic kilka torow ktorych nie lubie :P

Moja dziewczyna w czasie PMS nie jest tak marudna jak ty, poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś powiedzieć chłopak :P Nie no żarty, ja wypowiadam swoje zdanie, a że często mi się coś nie podoba to nie będę na siłę wyszukiwał pozytywów. Nie lubię tego toru i tyle, a rozwinąłem moją wypowiedź bo się zapytałeś dlaczego, więc nie poruszaj tematu marudzenia, bo to powoli już się nudne zaczyna robić. Już napisałem kiedyś, nie podoba Ci się co piszę nie czytaj. Moim celem było to, żeby inni wyrazili swoją opinie i tyle. Chciałem poznać np twój punkt widzenia i to wszystko. Więc uszanuj to że mi może ten tor nie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś powiedzieć chłopak :P Nie no żarty, ja wypowiadam swoje zdanie, a że często mi się coś nie podoba to nie będę na siłę wyszukiwał pozytywów. Nie lubię tego toru i tyle, a rozwinąłem moją wypowiedź bo się zapytałeś dlaczego, więc nie poruszaj tematu marudzenia, bo to powoli już się nudne zaczyna robić. Już napisałem kiedyś, nie podoba Ci się co piszę nie czytaj. Moim celem było to, żeby inni wyrazili swoją opinie i tyle. Chciałem poznać np twój punkt widzenia i to wszystko. Więc uszanuj to że mi może ten tor nie pasować.

Tobie nie pasuje wszystko w tej grze :biggrin: I raczej twoje marudzenie robi się nudne :tongue: A tak poważnie, to co ty chcesz od tego toru ? Kurde fajnie się tam zapierdala :biggrin: Tylko setup cosik mam słaby, dejże na PW noooooooooo :rolleyes:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis o 20.00 zakladam... kto chce zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dziś również ktoś będzie miał ochotę pograć dobrą chwilę, bo już czwartek a ja zrobiłem może 30 okrążeń na torze .... :whistling: Jak ktoś będzie grał to prosiłbym o inva jak tylko będę online. Dzięki i dozo :)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie zrobiłem nawet 1, jakoś brak czasu i trochę chęci :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba do wszystkich, jak będziecie jezdzić to spróbójcie zrobić najszybsze kółko bolidem Force India, nie wiem czy można już mówić o tym jako bug, ale wczoraj jadąc Renault zrobiłem ledwo 1:32.7xx, tym czasem Force Indią poprawiam ten czas o sekundę, jak możecie to sprawdzcie to i napiszcie czy u was też to się dzieje, jeśli nie tzn że z Renówkami jest coś nie tak i są za wolne.

edit: oczywiście jechałem na tych samych ustawieniach i w trybie multiplayer.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba do wszystkich, jak będziecie jezdzić to spróbójcie zrobić najszybsze kółko bolidem Force India, nie wiem czy można już mówić o tym jako bug, ale wczoraj jadąc Renault zrobiłem ledwo 1:32.7xx, tym czasem Force Indią poprawiam ten czas o sekundę, jak możecie to sprawdzcie to i napiszcie czy u was też to się dzieje, jeśli nie tzn że z Renówkami jest coś nie tak i są za wolne.

edit: oczywiście jechałem na tych samych ustawieniach i w trybie multiplayer.

To dopiero teraz wiesz, ze bolidy roznia sie od siebie? :) co z tego, ze w lidze dane jest equal jak to tyczy sie tylko do osiagow silnika. Aerodynamika, pokonywanie zakretow, i jeszcze pare innych kwestii. Przejedz sie Mclarenem a dopiero zobaczysz roznice :) z tego co wiem to Renault to chyba najgorsze bolidy w tej grze(juz HRT jest lepsze)

Ja jezdzac w Mercedesie nie moge dogonic Mclarena na zakretach(i tak zarowno ja jak i jadaca Mclarenem osoba mielismy dokladnie taki sam setup)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kuwa...nawet mi nie mów, ze Force Inidią robi się lepsze czasy niż innymi bolidami...jeśli tak jest to od razu ban na FI w każdej lidze :P

Oczywiście trzeba to sprawdzić, bo naprawdę zdziwił mnie Twój czas. Mój na Ferrari jaki zrobiłem to był maks chyba co można zrobić na tym torze.

W RedBullu robi się podobne czasy do Ferrari, także trzeba będzie rzeczywiście sprawdzić tą FI.

Co do tych różnić bolidów...hmm...sam jestem ciekaw jak to jest w rzeczywistości.

PS.

FI miała bug w 2010 z pit-stopem...czyli teraz zrobili ją overpower? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero teraz wiesz, ze bolidy roznia sie od siebie? :) co z tego, ze w lidze dane jest equal jak to tyczy sie tylko do osiagow silnika. Aerodynamika, pokonywanie zakretow, i jeszcze pare innych kwestii. Przejedz sie Mclarenem a dopiero zobaczysz roznice :) z tego co wiem to Renault to chyba najgorsze bolidy w tej grze(juz HRT jest lepsze)

Ja jezdzac w Mercedesie nie moge dogonic Mclarena na zakretach(i tak zarowno ja jak i jadaca Mclarenem osoba mielismy dokladnie taki sam setup)

jesli tak jest jak piszecie to juz dla mnie jest gwozdz do trumny ze ta liga nie ma sensu w takim ksztalcie gry ; ]

osobiscie nei testowalem innych bolidow.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzisiaj spróbuje przejechać pare kółek RedBullem i zobaczymy jakie czasy wyjdą, Patricko mnie też ten czas zadziwił.

Oczywiście to był czas bez asyst.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem :) Z tym, że zawsze asysty czy bez nich to robiło się podobne czasy, z minimalnymi może różnicami. Ale różnica prawie 1 sekundy na pewno nie wynika z asyst.

Tym bardziej, że tutaj nie da się o dziwo nawet ścinać, więc dochodzi kwestia setupu, ale osobiście uważam, że mam bardzo udany setup już, a na pewno nie aż tak zły, żeby 1 sekundę tracić.

Tor przejeżdżam już czysto, ładnie, nie popełniam błędów, no ale w życiu nie zrobię poniżej 1:32.xxx

Pozostaje kwestia tego bolidu... Jeśli rzeczywiście FI ma jakąś dziwną przewagę to będzie naprawdę ciekawie.

W sumie chyba nikt FI nie jeździ u nas w ligach?

PS.

Dzisiaj mają być prace konserwacyjne na PSN od 16:00 bodajże, także raczej ustawki wieczorem nie będzie.

Chociaż te prace to są takie, że niby są, a logować się można bez problemu, także się zobaczy co będzie.

Jak PSN będzie działał normalnie to założę koło 20:00 sesję i pogramy, jestem naprawdę ciekawy tego FI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, może to tylko kwestia tego że lepiej mi się jezdzi bolidem FI, ale żeby zejść aż o sekunde niżej? Trzeba to porządnie przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix ma rację. Przejedźcie się McLarenem to zobaczycie różnicę w prowadzeniu bolidu. McLaren to zdecydowany pupilek CM.

Z naszych obserwacji wynika, że Ferrari jest strasznie spieprzony pod względem osiągów (zresztą nie tylko nasza liga to stwierdziła ;) ). Weź Patricko przejedź parę kółek McLarenem na tym samym setupie na jakim jeździsz Ferrarką. McLaren jest jakby zwinniejszy, szybciej się zbiera, szybciej wychodzi z wolnych zakrętów.

Co do FI to raczej nic nie zauważyliśmy a jeździ nim kolega co na prawdę wymiata i jakiś rewelacyjnych czasów to na nim nie kręci.

Ogólnie "równość" bolidów jest spieprzona !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×