Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

a mi nie wychodzi jeszcze ten kers fuck

Trudniejszy do opanowania moim zdaniem jest DRS, bo tak, w Q można dzięki temu zyskać lub wszystko stracić (łatwo o wypadek), w wyścigu trzeba mieć refleks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka dzisiaj najwcześniej będzie o 19.

Ja zakładam, także dodam tych co mam u siebie i potem pójdzie łańcuszek znajomi znajomego, itd.

Także nie spamujcie mi proszę zaproszeniami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejcie na względzie pierwszeństwo ludzi, którzy się "zapisali" na dzisiejsze ściganie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na ściganie się :) Jak będziecie mieć wolne miejsce no to zaproście Mnie :) Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na najbliższy weekend, czyli luźne granie:

1. Patricko

2. myrcus

3. smiechu14

4. lukaszasada

5. Tachograf

6. Fauper

7. Kiender

8. damianoo666 PSN: TW-Damian

9. laptok

10. KOWI

11. matijad

12. Milczar

13. MaaaziuPL

14. Errorpl

15. komarzycho

16. Fuczak

17. Dawido23

(każda kolejna osoba kopiuje i dopisuje się)

Lista na trening GP Australli (1 - 2 października, start około 18 - 19, tylko uczestnicy ligi)

1. Patricko

2. KOWI

3. matijad

4. damianoo666 PSN: TW-Damian

5.NewNickPL

6. Deeny_PL

7. musiek92

8. Mateo

9. Errorpl

10. babciakundzia

11. komarzycho

12.Grzegorz M PSN;Grzegorz12345PL

13.Greg38PL

14. tasma123

15.Fauper

16.Fuczak

Ja odpadam w ten weekend,za tydzien bede napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na najbliższy weekend, czyli luźne granie:

1. Patricko

2. myrcus

3. smiechu14

4. lukaszasada

5. Tachograf

6. Fauper

7. Kiender

8. damianoo666 PSN: TW-Damian

9. laptok

10. KOWI

11. matijad

12. Milczar

13. MaaaziuPL

14. Errorpl

15. komarzycho

16. Fuczak

17. Dawido23

(każda kolejna osoba kopiuje i dopisuje się)

Lista na trening GP Australli (1 - 2 października, start około 18 - 19, tylko uczestnicy ligi)

1. Patricko

2. KOWI

3. matijad

4. damianoo666 PSN: TW-Damian

5.NewNickPL

6. Deeny_PL

7. musiek92

8. Mateo

9. Errorpl

10. babciakundzia

11. komarzycho

12.Greg38PL

13. tasma123

14.Fauper

15.Fuczak

Zwalniam miejsce ze względu na treningi w lidze do której jestem zapisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, nie dopisujcie się do listy już, bo raz, że i tak połowy osób z tej listy nigdy nie ma, a dwa że zapraszane są osoby co po prostu są online i aktualnie grają w F1.

Czyli wracamy do starej metody znanej z 2010 - chcesz grać -> bądź online, tyle w temacie.

Rzecz jasna osoby, które będą jeździły na zbugowanych ustawieniach od razu wylatują.

Wystarczy, że ktoś da info, że robimy ustawkę o tej i o tej i koniec. Kto chce grać to niech będzie i czeka na zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna osoby, które będą jeździły na zbugowanych ustawieniach od razu wylatują.

A jak chcesz to sprawdzić i udowodnić ? :) mnie się wydaję że niech każdy jeździ jak chce, póki nie wyjdzie patch ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, niech każdy jeździ na 11 11...po prostu świetna zabawa...ehhh

Tak jak myślałem....czynnik ludzki wyeliminuje uczciwą walkę, bo każdy będzie chciał kombinować, jakbyśmy grali nie wiadomo o co.

Pewnie w normalnym online już wszyscy tak grają...debilne CM nie potrafi zrobić gry bez bugów...

Jak nie pojawi się patch do tej pory to liga nie ma żadnego sensu wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. Póki tego nie naprawią niech każdy jeździ na 11/11 i też będzie sprawiedliwie. i nie będzie problemu z udowadnianiem czegokolwiek. Bo i tak nie ma jak tego udowodnić. No chyba że dowodem niepodważalnym będzie zejście ponieżej 1,21. Tylko że trzeba będzie wtedy udowodnić że czas Patrico jest najlepszy z możliwych do uzyskania, a to też jest nie do udowodnienia. Już nie mówiąc o tym że raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna granica czasowa której się nie przeskoczy ustawiając normalnie samochód. Z resztą liczymy na na jazdę fair w naszym gronie, jak kogoś znamy z forum i wiemy, że jeździ fair to taka osoba nie wyleci. Ale jak się pojawi np. nowy człowiek na forum będzie chciał grać i czasy z kosmosu będzie kręcił to raczej wiadomo, że ma takie ustawienia. Nie skontrolujemy tylko osób jeżdżących słabiej od naszych najlepszych kierowców, ale to nie problem bo jeżeli będą uzyskiwać podobne czasy to będzie większa rywalizacja.

Jednak nie radze próbować nas oszukać bo my wybaczamy ale nie zapominamy :P miejcie się na baczności.

Można ustalić, że zostawiamy sprężynki na standardowych 6,6 a ruszamy tylko wysokość zawieszenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie wiemy gdzie jest ta granica czasowa jeszcze. Mamy sie trzymać tego że patrico napisał że poniżej 1,21 nie da sie zejść? a jak już zejdziesz to odpadasz? Moim zdaniem taka sama zabawa i tak samo sprawiedliwie będzie jak wszyscy będą jeździć na 11/11. Już to lepsze niż jak bedą kwasy i podejrzenia bo któryś tam zrobił 1,20.xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, niech każdy jeździ na 11 11...po prostu świetna zabawa...ehhh

Tak jak myślałem....czynnik ludzki wyeliminuje uczciwą walkę, bo każdy będzie chciał kombinować, jakbyśmy grali nie wiadomo o co.

Pewnie w normalnym online już wszyscy tak grają...debilne CM nie potrafi zrobić gry bez bugów...

Jak nie pojawi się patch do tej pory to liga nie ma żadnego sensu wtedy.

Patricko, jeśli chodzi o mnie, nie ma problemu, mogę nie korzystać z błędu gry, jestem słowny i uczciwy ale nie ufny wobec obcych mi ludzi, tak mnie życie nauczyło. Niech każdy jeździ jak chce, bo jeśli ustalimy że nie można używać buga, będę podejrzewał każdego kto zrobi dobry czas ... :down: Moim zdaniem niech każdy jeździ jak chce dopóty dopóki tego nie naprawią ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie, że ma być sztywna ta granica. Chodzi mi raczej o to, że wszystkim jeżdżącym w ligach w można dać kredyt zaufania i że nie będą dmuchać innych ustawiając sobie te ustawienia na 11. Z mojej strony w online nie uświadczycie ustawionych sprężyn na 11, mija się to z celem moim zdaniem (no chyba, że w lobby ustalimy, że wszyscy jedziemy na 11). Idę poszukać czegoś na forum CM, może już jakieś info dali kiedy ma być patch.

A tak poza tym to teraz nie wiadomo, czy szukać ustawień dobrych bez sprężyn czy mieć to w nosie bo i tak patch nie wyjdzie przed rozpoczęciem ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. Póki tego nie naprawią niech każdy jeździ na 11/11 i też będzie sprawiedliwie. i nie będzie problemu z udowadnianiem czegokolwiek. Bo i tak nie ma jak tego udowodnić. No chyba że dowodem niepodważalnym będzie zejście ponieżej 1,21. Tylko że trzeba będzie wtedy udowodnić że czas Patrico jest najlepszy z możliwych do uzyskania, a to też jest nie do udowodnienia. Już nie mówiąc o tym że raczej mało prawdopodobne.

mi sie wydaje ze kazdy powinien na testach jezdzic tak jak chce ,nauczy sie taki jezdzic na ustawieniach idealnych ,to po wejsciu patcha (jezeli taki wyjdzie ) bedzie mial problem z uprowadzeniem bolidu,

ja tam nie ruszam spręzyn i jezdzi mi sie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz tachograf co będzie jak ktoś uczciwie zrobi 1.20.xxx a myśle że jest to jak najbardziej realne. Zaraz zaczną sie podejrzenia ze oszukiwał. i własnie to będzie bez sensu a nie jeżdzenie 11/11 gdzie każdy ma równe szanse a o to właśnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bug jest tylko na 11/11? Bo tego nie sprawdzałem. Ja sie pojedzie na 10/10 to jest już ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 10/10 będziesz już robił wolniejsze czasy, na pewno nie takie jak na 11/11, ale czy wciąż jest to "normalne" ustawienie to nie wiem.

Jak na razie wszędzie mowa tylko o sprężynach 11/11 więc pewnie przy 10/10 jest już w miarę "sensownie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś już wyliczył jaka to może być róznica w czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli ja jadąc na normalnych ustawieniach zrobiłem 1:21:7xx, a Ty wczoraj 1:19:7xx na zbugowanych, to chyba koło 2 sekundy bym liczył różnicy.

Ale nie patrz na to w ten sposób, że będziemy dodawać czasy do końcowych czy coś.

Podobno w Singapurze ludzie robią na zbugowanym setupie czasy poniżej 1:30....

EDIT:

Najgorsze jest teraz to, że ktoś będzie chciał być uczciwy i mimo tego zrobi dobry czas, to od razu padną na niego podejrzenia...

A wszystko przez to durne Codemasters, które nie potrafi nawet przetestować gry jak należy przed jej wypuszczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torze w chinach na ustawieniach 11/11 spokojnie robię czasy 2,3 sekundy lepsze niż na standardowych...I tak pewnie jest na każdym torze.

Nie gram na tych zbugowanych ustawieniach, ponieważ jest trudniej i bardziej trzeba się starać by wykręcić lepszy czas i nie spinować. A tak to jazda jak po szynach, żadna przyjemność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ok 2 sekund to wydaje sie że da sie zejść poniżej 1,20.000

Dlatego Patrico, żeby nie było tych podejrzeń moim zdaniem powinniśmy do czasu naprawy błędu jeżdzić z 11/11. Ja nie wiem co jest z tym CM, żeby tyle błędów znowu narobić. Jak by to była pierwsza wersja serii to jeszcze ale przeciez była 2010 i cały rok żeby to dopracować. Masakra

Dlatego Patrico, żeby nie było tych podejrzeń moim zdaniem powinniśmy do czasu naprawy błędu jeżdzić z 11/11. Ja nie wiem co jest z tym CM, żeby tyle błędów znowu narobić. Jak by to była pierwsza wersja serii to jeszcze ale przeciez była 2010 i cały rok żeby to dopracować. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz tachograf co będzie jak ktoś uczciwie zrobi 1.20.xxx a myśle że jest to jak najbardziej realne. Zaraz zaczną sie podejrzenia ze oszukiwał. i własnie to będzie bez sensu a nie jeżdzenie 11/11 gdzie każdy ma równe szanse a o to właśnie chodzi.

Dlatego właśnie dor napisałem takiego posta a nie innego. Niech każdy jeździ jak uważa. Ja mogę osobiście zagwarantować że nie będę już używał tego błedu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×