Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy więcej z tobą klacza nie pojadę. Ilekroć cie wyprzedzam to kończę na ścianie bo uderzasz w moje tynie koła z boku... NA PROSTEJ GDZIE ZAKRĘT JEST DALEKO! Zastanów się nad sobą... żadnego gwałtownego ruchu ja nie robię, właściwie jak kamień siedzę z wciśniętym gazem i zaraz po pojawieniu się strzałek gdzie jest przeciwnik ty mnie taranujesz... Mam to gdzieś czy specjalnie czy nie, więcej się nie spotkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NewNickPL rozumiem Twoje emocje, ale spokojnie, do jutra Ci przejdzie ;). Na szczęście to tylko treningi i może Klacza testuje... ;). Ja mam podobne zastrzeżenia co do shizmonowa z naszej ligi( 3 ). Pierwszy trening Australia strzał w tył na pierwszym zakręcie. Drugi wyścig nie widziałem kto, ale podejrzewam, że ta sama osoba zrobiła mega karambol na pierwszym zakręcie, Ludzie zastanówcie się trochę wyścig to nie jeden zakręt. Co z tego, że taki delikwent dostanie karę, skoro ktoś ma zje... wyścig.

Generalnie treningi udane, fajna walka z Tobą Klacza :)

Edytowane przez adikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NewNickPL rozumiem Twoje emocje, ale spokojnie, do jutra Ci przejdzie ;). Na szczęście to tylko treningi i może Klacza testuje... ;). Ja mam podobne zastrzeżenia co do shizmonowa z naszej ligi( 3 ). Pierwszy trening Australia strzał w tył na pierwszym zakręcie. Drugi wyścig nie widziałem kto, ale podejrzewam, że ta sama osoba zrobiła mega karambol na pierwszym zakręcie, Ludzie zastanówcie się trochę wyścig to nie jeden zakręt. Co z tego, że taki delikwent dostanie karę, skoro ktoś ma zje... wyścig.

Generalnie treningi udane, fajna walka z Tobą Klacza :)

Też dzięki za walkę w dwóch wyścigach, ciągłe pościgi wyprzedzania itp.

Najważniejsze że ani razy nie doszło do najmniejszego kontaktu.

NewNick ja nie wiem coś ma pecha do ciebie. Z wszystkimi co walczę takie coś mi się nie zdarza, a tu w prosty sposób cię uderzam.

No cóż trudno to tylko treningi, do następnego(jak ktoś cię przywali to pomyśl że to każdy oprócz Klaczy):tongue:

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dziś o 20:00 chcę pojeździć godzinkę, więc będę zapraszał ludzi online. Jak ktoś chce jechać a mnie nie ma w znajomych to wiadomo co zrobić :P

Można pojechać najpierw Australię, a później to już wola ludu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to moze ja....

Dzis o 20.00 - >

Zakladam sesje :) zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się ekipa zbiera :D Error szykuj kamerę, bo będzie super walka. A gadanie też musi być zarejestrowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede tak za 8 minut 20.00 mam kupe roboty w domu ale sie wyrobie... no i kamere naladuje... problem w tym ze chcialbym abysmy jechali 20% australie bez qwali... chce wkoncu nagrac ten wyscig aby miec podglad na pozniej...

Dodatkowo ja proponuje dzis moze jeszcze Niemcy i Gp Europy... :) Co wy na to....???

Btw...

ludzie jesli chcecie mnie dodac do listy znajomych to prosze was wpiszcie jakies info ze jestescie z ligi albo skads.. bo naprawde ciezko mi juz robic miejsce... mam 90 cos ludzie i najdawniejszy gracz gral w niedziele... :D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia na pewno, można z Q. Ja bym pojechał też Monze. Może powtarzam jak głupi i mogę wydawać się namolny, ale tam chociaż jest co robić ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) z kads (..)

Na torze bawisz się w poliglotę i poprawiasz wszystkich, a tutaj walisz gafy jak nieuk jakiś :P Co ta ukraina robi z ludźmi :P hehe

Co do torów to nie Australia...a jak już to bez kwali...niech to minie jak najszybciej i będzie z głowy.

Monze jeździliśmy już kilka razy...

Mamy tyle torów fajnych, to jeździmy non-stop po tych samych, co to za frajda? Na takim Monaco czy Singapurze to jest zabawa! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy Australie moge tez pojechac :) bo potem trening 5 ligii ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie sie pomylilo... chcialem napisac Kaj idziesz chopie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia na pewno, można z Q. Ja bym pojechał też Monze. Może powtarzam jak głupi i mogę wydawać się namolny, ale tam chociaż jest co robić ! :D

To o 20:00 pojadę Australię nawet bez kwalifikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja będę. Obojętne mi co pojedziemy, możemy jechać raz Australię a później.... random :)

Edytowane przez adikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to się nie popisałem. Adianos przepraszam Cię za to co było w Walencji, fatalny występ z mojej strony i masę błędów przyczyniły się do Twojego spina... Nic dodać, nic ująć moja wina. To się więcej nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem zly!!! to niby jeszcze moja wina jest!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to się nie popisałem. Adianos przepraszam Cię za to co było w Walencji, fatalny występ z mojej strony i masę błędów przyczyniły się do Twojego spina... Nic dodać, nic ująć moja wina. To się więcej nie powtórzy.

Jak mi wyślesz hmm... bilet na jakieś GP w sezonie 2012 to zostanie wybaczone ;). A tak poważnie to spoko nic się nie stało, zdenerwowanie szybko przyszło i szybko odeszło ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ja grać nie mogę co wchodzę do jakiegoś lobby to mnie wypisuje z psn :wacko: wszystko inne działa tylko nie f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale scialem dlatego aby w niego nie wjechac w zakrecie... ale potem moja kierownica skreca w lewo... a on dalej we mnie wjezdza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×