Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

+ Jagoda. :D Niestety póki co taki "na papierze", bo już wykorzystałem wczoraj wieczorem dzienny limit. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Jagoda. :D Niestety póki co taki "na papierze", bo już wykorzystałem wczoraj wieczorem dzienny limit. :D

A Ja mam :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Zielsko_glowy

wiek: 22

BT: zielsko_glowyPL

HS: jest

Widziałem, ze rekrutacja zakonczona jestem calkiem niezly gram prawie codziennie i mam hs, mysle ze mozecie dac mi szanse :P szczegolnie ze duzo razy gralem z ludzmi z ps3site

jakby co zaproszenia z dopiskiem ps3site

pozdro Legalize it

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Zielsko_glowy

wiek: 22

BT: zielsko_glowyPL

HS: jest

Widziałem, ze rekrutacja zakonczona jestem calkiem niezly gram prawie codziennie i mam hs, mysle ze mozecie dac mi szanse :P szczegolnie ze duzo razy gralem z ludzmi z ps3site

jakby co zaproszenia z dopiskiem ps3site

pozdro Legalize it

Eee tam... Dobrych graczy to my w plutonie mamy na pęczki :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Dobrych graczy to my w plutonie mamy na pęczki :P

No zaczynasz gadać jak starszyzna plutonowa :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razem z IP obgadaliśmy że by się przydało logo zrobione przez jakiegoś grafika, macie możliwości aby ktoś wykonał dla nas taką pracę ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

razem z IP obgadaliśmy że by się przydało logo zrobione przez jakiegoś grafika, macie możliwości aby ktoś wykonał dla nas taką pracę ? :)

Ja może, jak będę miał czas to pobawię się troche w PhotoShopie :happy:

Jaki to ma być rozmiar?(w pikselach)

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Dobrych graczy to my w plutonie mamy na pęczki :P

Oho widzę,że rośnie nam mistrz ciętej riposty hehe.Tak trzymać :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może, jak będę miał czas to pobawię się troche w PhotoShopie :happy:

Jaki to ma być rozmiar?(w pikselach)

nie wiem dokładnie, ale żeby na battleloga zamieścić aby można było zrobić avatar na forum lub dodać do sygnatury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni "Dirty Dozen" na niedzielną misję (mam nadzieje,że nie samobójczą :biggrin: ) jak byście mieli dzisiaj wieczorkiem ochotę na BF3 to może się spotkamy i uknujemy jakiś plan jak tu naszym przeciwnikom skopać tyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę, jeśli zdrowie mi pozwoli. Łapie mnie jakieś świństwo. Zaraz idę to przespać. Może będzie lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem dokładnie, ale żeby na battleloga zamieścić aby można było zrobić avatar na forum lub dodać do sygnatury :)

Czyli logo pełniące również role avatara i do tego sygnaturka. Jak będę w domu to zobaczę co da się zrobić.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli logo pełniące również role avatara i do tego sygnaturka. Jak będę w domu to zobaczę co da się zrobić.

tzn logo które będziemy mogli używać do wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho widzę,że rośnie nam mistrz ciętej riposty hehe.Tak trzymać :ok:

No widzisz,a jeszcze jakiś czas temu jakoś nie kupował naszego słownictwa i humoru-wyrabia się młody :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytki od Photoshopa nie miałem, więc odpaliłem gimpa. Nigdy w nim nie pracowałem więc trochę nie ogarniam. "Na rozgrzewkę" zrobiłem próbną sygnaturkę. Wg. mnie wyszła tak sobie. Proszę o uwagi, co dodać, odjąć, itp. Niedługo zacznę prace nad logo(czytaj: kiedy ogarnę program). Proszę się nie śmiać, ale to moja 1 praca w tym programie :P

http://c.wrzuta.pl/wi17909/b4e6c960001dd5874f48f0ba/sygnatura_ps3site_pluton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej przypomina mi TOPa na stronę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to tak 3/10 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle ma się znaleźć na takiej sygnaturce? Bo prawdę mówiąc nigdy nie robiłem sygnaturki :P Logo mi lepiej wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zacznij od logo bo logo do sygny też potrzebne i popatrz na różne sygnatury, obrazki tam są nazwa plutonu lub tak loga i inne dodatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to zacznij od logo bo logo do sygny też potrzebne i popatrz na różne sygnatury, obrazki tam są nazwa plutonu lub tak loga i inne dodatki :)

Co na tym logu? Jakiś żołnierz? Może orzełek? Coś w kształcie herbu? Może się na tym znasz?

Jeżeli chodzi ogólnie o grafikę to ja nigdy nie robiłem tego typu rzeczy, tylko "upiększałem portrety" lub na odwrót :P Więc nie możesz ode mnie dużo wymagać xD

Poza tym nie jestem profesjonalnym grafikiem. Robię to dla zabawy od miesiąca :happy:

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co na tym logu? Jakiś żołnierz? Może orzełek? Coś w kształcie herbu? Może się na tym znasz?

Jeżeli chodzi ogólnie o grafikę to ja nigdy nie robiłem tego typu rzeczy, tylko "upiększałem portrety" lub na odwrót :P Więc nie możesz ode mnie dużo wymagać xD

Poza tym nie jestem profesjonalnym grafikiem. Robię to dla zabawy od miesiąca :happy:

Tak jak mówiłem spróbuj nawiązać do obecnego logo. Jakieś trójeczki wstaw i gwiazdki. Jak nie rozdziawimy ryja, to nie zmienimy logo i już. Także bez spiny, spróbuj po prostu.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak mówiłem spróbuj nawiązać do obecnego logo. Jakieś trójeczki wstaw i gwiazdki. Jak nie rozdziawimy ryja, to nie zmienimy logo i już. Także bez spiny, spróbuj po prostu.

Trochę nie ogarniam, jak mogę zrobić to logo nawiązując do starego loga. Moja 3 na gwiazdce którą przed chwilą zrobiłem jakoś mi się nie podoba.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę nie ogarniam, jak mogę zrobić to logo nawiązując do starego loga. Moja 3 na gwiazdce którą przed chwilą zrobiłem jakoś mi się nie podoba.

Moim zdaniem logo wyglądające tak jak obecne (ja i pewnie parę osób już się do niego przyzwyczaiłem) ale jakoś fajnie odpicowane na nowo.Choć obecna wersja wyglądająca jak z czasów Amigi 500 dla mnie ma wyraz sentymentalny.

Zajebiste wrażenie zrobiło na mnie logo naszych przeciwników na niedzielę.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem logo wyglądające tak jak obecne (ja i pewnie parę osób już się do niego przyzwyczaiłem) ale jakoś fajnie odpicowane na nowo.Choć obecna wersja wyglądająca jak z czasów Amigi 500 dla mnie ma wyraz sentymentalny.

Zajebiste wrażenie zrobiło na mnie logo naszych przeciwników na niedzielę.

dlatego odświeżyłem temat, bo też zrobiło na mnie wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×